wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak wygląda trasa egzaminu kat. B

Tak jak w temacie niedługo będę zdawał egzamin na prawo jazdy i może ktoś oriętuje jaką trasą przeważnie jeździ się na mieście.

fdfd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak wygląda trasa egzaminu kat. B

Haha no to chłopie dowaliłeś teraz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak wygląda trasa egzaminu kat. B

to tak w prawo lewo prawo lewo parkowanie zawracanie lewo prawo i word spowrotem. Człowieku każdy egzaminator jeździ inaczej więc wiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak wygląda trasa egzaminu kat. B

często jest parkowanie przy I LO (wiem bo mieszkam tam i widze cały czas te cholerne eLki) później spod I LO jedziesz w stone komendy zazwyczaj i tam masz ruszanie pod górkę skręca sie przeważnie tam w prawą stronę następnie możesz jechac albo prosto woj.polskiego albo w polową gdzie najczęściej egzaminatorzy każą jechać...z wiadomych przyczyn :D hmm...napewno teraz zrobiły się modne ronda Hanki Bielickiej.... AL.Legionów....no i osiedle przy "Zielonym Markiecie" (ul.Spółdzielcza) tam dużo osób oblewa bo jadą pod zakaz gdzie jest jednokierunkowa droga :) ogólnie jeśli umiesz jeździć to zdasz ;)

POWODZENIA życzę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak wygląda trasa egzaminu kat. B

I uwazaj na osiedlach domkow jednorodzinnych wszedzie jest ograniczenie do 30km/h, kierzkowa i wesola to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak wygląda trasa egzaminu kat. B

no i nie ******* się z tym,jedź te 40-50 wrzucaj czasem czwórkę nie motaj się niech egzaminator widzi,że umiesz jeździć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak wygląda trasa egzaminu kat. B

Moja trasa na egzaminie:

WORD -> Zjazd -> rondo -> Wojska Polskiego -> na skrzyżowaniu z Polową skręt w lewo -> Polowa -> Na skrzyżowaniu z Giełczyńską skręt w lewo -> Giełczyńska -> Rządowa -> Zjazd -> WORD

Uważaj na pieszych, staraj się ich puszczać na pasach (mnie pochwalił wtedy przy ratuszu, puściłem 2 małolaty ;) ) i staraj się jeździć dynamicznie aczkolwiek z zachowaniem dozwolonych prędkości. Przy starcie nie zapomnij o sprawach czysto technicznych (światła, pasy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak wygląda trasa egzaminu kat. B

Na Skłodowskiej przed Biblioteką Pedagogiczną jest jedno z ulubionych miejsc egzaminatorów. Prawie codziennie ktoś oblewa bo tam jest jeden kierunek (jak ktoś nie wie). Widzę z okna. Że też się im nie znudziło ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak wygląda trasa egzaminu kat. B

Ostatnio trasy się pozmieniały, na głupotę egzaminatorów nie ma rady ! Często jestem na ulicy Mickiewicza i widzę jak egzaminatorzy podprowadzają na parking przy kościele Ambroziak, gdzie miejsca są parkingowe na maluchy, a następnie kręcą osobami egzaminowanymi po jednokierunkowej przy wieżowcu na Mickiewicza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org