wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy stanie sie tragedia ?

Od dłuzszego czasu obserwuje ten słup. Z kazdym dniem jest w coraz gorszym stanie. Czy musi stac sie tragedia aby Urzad Energetyczny sie tym zajał. Rece normalnie opadaja.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

O bosze ja proponuje stwuszmy ruh ludofo narotofy i pujcmy naprawimy to sami bes laski!!

POMOSECIE??!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

"otoczyli" go kostką brukową. bedzie dobrze:)


Ale tak swoja drogą to masz racje, przewali się, jeszcze na kogoś, śmierć na miejscu.... a potem bedzie że to nie ich wina... ajj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

to zabytkowy slup a Urzad Energetyczny nie ma piniazkow na remont takich rzeczy:) jeszcze troche i zostanie sam szkielet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

To zgłoś to !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

kostka brukowa jest to nie bedzie tak zle!

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

Nie zawali się. Zatrzyma się na drutach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

Bo to Polska, nie elegancja Francja.. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

ale fajoskie foteczki. podoba mnie sie ten supek

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

To Łomża...

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

siemka

Stwierdzając po wypowiedzi pozostałych wypowiedziach to za dużo inteligencji nie majo . Zurcio a takie coś trzeba zgłośić bo może sie stać tragedia albo będzie gorzej

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

Słup stoi na ulicy Rzadowej dokładnie przy skrzyzowaniu z ulica Krótka. Jakis rok temu na tej ulicy przewrocił sie słup (z 5 słupow w gore ulicy) przechylił sie na budynek ale po kilku godz było juz wszystko naprawione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

Dzwoniłem własnie do Zakładu Energetycznego. Miły Pan wział namiary na słup, teraz tylko czekac czy cos z tym zrobia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

Nie zrobią nic tak jak do tej pory myślisz że to był pierwszy telefon w tej sprawie do nich?mieszkam w tym bloku i wiem że oleją znowu tą sprawe ...o ile pamiętam to kiedyś w ten słup uderzył samochód podajrze jakaś ciężarówka a za jakiś czas osobówka i tak stoi i straszy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy stanie sie tragedia ?

I tak przy okaji dla tych co zaraz napiszą że nie moge tam mieszkać bo tam niema ist.Nie niema kożystam z komputera u brata:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org