wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
badania psycho-techniczne dla kierowców cieżarówek

jezeli cokolwiek wiecie na ten temat to piszcie np. gdzie najłatwiej je przejsc itp. na czym polegaja testy czy sa jakies próby wydolnościowe i na czym to wszystko ogólnie polega ! Dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania psycho-techniczne dla kierowców cieżarówek

Ja robilem kilka miesiecy temu i nie mialem nic takiego jak proby wydolnosciowe Tylko normalne psychotesty Tzn. dadza Ci papierki i musisz je uzupelnic a dokladniej oni Ci powiedza co mam na mysli Ale to nie jest trudne

Kaminiak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania psycho-techniczne dla kierowców cieżarówek

Ja robiłam badanie w Eskulapie, szybko i łatwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania psycho-techniczne dla kierowców cieżarówek

no ale jest taka kwestia ze ja jestem juz starszy wiekiem i mam chore serce a dokładnie chorobę wieńcową i problem z rozróznianiem kolorow dam rade jak myslicie? prawo jazdy na ta kategorie juz mam tylko ze teraz chce kupi taki samochod a niewiem czy bede mógł na nim pracowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania psycho-techniczne dla kierowców cieżarówek

buhahaha!!! super2 jestes taki chorowity i pewnie nosisz szkla niczym stępien z 13 posterunku jesli twierdzisz ze nie rozrozniasz kolorow,a niedawno lansowałes sie na "goscia z jajami" -to jak to w koncu jest???

Autor: super2 (---.lom.vectranet.pl)
Data: 06-09-08 16:07
..........a w 7 kier to ja wczoraj bylem i nikt tam niedostal nozem bo bylo 10 osob na calej smiesznej imprezie a co do ostrowiakow zambrowiakow elczakow i innych przyjezdnych to czy oni sie panosza przy mnie to ***** nikt sie niepanoszy !!!!!jak sie panoszy to moze przy tobie!!!!!!!!!Nikt ci na głowe niewejdzie jak mu na to niepozwolisz!!!i taka jest prawda!

Ps. nie to zebym sie czepiał ale czasami fajne rzeczy wychodzą jak przeanalizuje sie wypowiedzi innych osob,analizując te forum mozna wręcz napisac prace magisterską np. "Portret psychologiczny lomzynskiego forumowicza" lub "Fantazje,marzenia i wyobrazenia w kontekscie forum 4lomza" itp.itd buhahaha,pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania psycho-techniczne dla kierowców cieżarówek

aj x-anonim tutaj pisałem w ojca imieniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania psycho-techniczne dla kierowców cieżarówek

Ja noszę -2,25 i nie było problemu, z kolorami nie było żadnego zadania (przynajmniej nic sobie nie przypominam. Testy robi się na maszynie z ukladem pedałów jak w samochodzie (trochę ciężko się przyciskało bo maszyna jest przygotowana dla kierowców PKS a ja ważę bardzo mało i nie miałam takiego nacisku) i przyciskami do badania refleksu na konsoli. Najtrudniejsze podobno są testy ale są do przejścia (nie mają nic wspólnego z testami na prawo jazdy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: badania psycho-techniczne dla kierowców cieżarówek

Też niedawno robiłem, te testy na papierze to jest naprawde pic na wode, najważniejsze są te badania refleksu, widzenia zmierzchowego, oraz reakcji na oślepienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org