wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co sie stalo dzis przy statoilu

czy ktos wie? podobno jakiegos chlopaka dźgneli nożem.
Byly znicze zapalone przy wjeździe do statoi.
l

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

było iść i zobaczyć..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

około godziny 1 w nocy była wzywana karetka przez radiostację policyjna, wiem bo stałem obok radiowozu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

Mozna sie bylo tego spodziewac bo w nocy po lomzy i w okolicach statoilu grasowala bezkarnie okolo 40 osobowa grupa ostrowiakow+nasi lomzynscy "kozaczkowie" a policji nie bylo widac. Kiedy oni sie wezma za tych chlopkow z roli bo przyjezdzaja bandami i zaczepiaja ludzi nocami?! jak zwykle policja spi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

i nie zareagowales? trzeba bylo pogonic..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

dziś przed 7rano widziaem znicze zapalone przy wjezdzie na Statol.
Tak jakby ktos tam zginol.
nie jest pewne czy chlopak zyje ale ktos sie pospieszyl i zapalil te znicze .To jest dziwne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

Autor: Misiekelo (---.elomza.pl)
Data: 06-09-08 10:18

około godziny 1 w nocy była wzywana karetka przez radiostację policyjna, wiem bo stałem obok radiowozu ;)


PEWNIE STRZELALES Z DUPY !!!!!!!



KONFI JEB.ANEEEEE

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

ahahahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

ja tez widzialem te znicze ...................ale chyba nic sie niestalo ???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

jaka bojka dwoch bumow pobilo sie o kiepy poczym jeden wyjol GUNA i kazal drugiemu tarmosic kindybala ale ten nie w cieme bity jarnol sie ze ten gan to zwykala wiatrowka z allegro i postanowil zrobic mu z dupy row marianski dojeb.l mu niczym ekwador polsce w mistrzostwach swiata 2006 wszyscy w kolo mieli ubaw po pachy a jedna dewota po wyjaraniu 36 skretow tak sie smiala ze musiala po nia przyjechac karetka a znicze palily sie juz na 11 wrzesnia tylko odpalil je jakis prawoslawny bo nie wiedzial wedlug ktorego kalendarza tren 11 i powiedzial ze bedzie je tam palil przez caly rok nie pozdrawiam i nie czytam wiecej tego tematu wiec nie podpiardywac domnie cczzzzzzuuuuuusssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

a jeszcze tylko chcialem dodac ze my chlopy ze wsi bierzem dotacje z uni za nasze kartofelki a swistak juz nie siedzi wyskoczyl na przerwe w karze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

Może po paliwo do statoil przyjeżdzaja? A na serio-zamiast szukać wrażeń w Łomży, mogli się niedawno popisać w Ostrowii co była tam strzelanina czy bójka czy jak to się tam nazywa. po 2. Jeśli w okolicy statoilu jest tak niebezpiecznie to jak tam mogą w nocy ludzie pracowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

nie to niebylo pod 7 kier ani rampa tylko na statoilu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

to nie było na statoilu tylko pod koniami chlopak podobno dostal w noge i zyje tylko jest w szpitalu a ten koles co to zrobil podobno juz siedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

na statoil-u nie pracuja ludzie tylko maszyny, przecież to widać gołym okiem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

ja slyszalem ze siedzi ale na pluszu :) panowie a niewiecie czy te skarpety w paski sa jeszcze modne takie co oliwa z yamy nosi bo widzialem ze mial ostatnio takie dlugie z zielono/bialo/czerwone w paski ale nastepnego dnia mial juz takie ACTIV-y nie wiem co mam zakladac do krutkich spodenek zeby byc modnym nie chce zeby ktos mi pozniej sie zesral na forum moze ktos sie orientuje gdzie on kupil taki fazowe smródki mialem go zapytac ostatnio ale nie mialem czasu bo gonil mnie ten lysy ochroniarz z ogrodka bo wysypalem kiepy z popielniczki a jak zobaczylem tych gangsterow pod jama to przebieglem na druga strone ulicy i uciekl mi pks pozniej musialem godzine czekac w kszakach poszedl bym na przystanek ale balem sie tych kasztanow o ktorych juz tu pisalisci tych z ostrowi bo oni tez czekali po dyskotece na autobus
dziekuje pozdrawiam mafiozow z okolicznych wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

bogdan moge ci je oddac narazie jeszcze sa modne( oczywiscie wyprane) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

nie chce grzybicy jakiejs zalapac ale napisz gdzie je kupiles zobaczysz jak wszyscy w ten weekend przyjda w takich samych wiesz ze jestes idolem mas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

bogusiu przyjdz to ci powiem gdzie je kupilem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

bek00 nadaje z yamy ?? internet ze sciany co?? ;D

nasrac do tej jamy i węża puscic !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

hehe,Fin fajnie podsumowałeś =) bogdan z osiedlowego.....też fajna historyjka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sie stalo dzis przy statoilu

fajna czy nie fajna, prawdziwa napewno. mialem pelne portki.
przepraszam wszystkich poliglotow i tych wszystkich wielce uczonych uczestnikow tego wspanialego foruma ktorzy szukaja bledow ja naprawde przepraszam was za moje bledy za to ze musielisci ich czytac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org