wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naloty na piratów w Łomży??

Obija mi się po głowie coś o takiej policyjnej akcji że wyłapywali gliniarze użytkowników pirackiego oprogramowania, ściągaczy masowych z P2P i tym podobne. Kojarzycie coś takiego?

pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naloty na piratów w Łomży??

Z tego co pamietam byla jakas taka akcja...
wbili sie do chlopka czy dwoch oskarzajac ich o zlamanie 15tys praw,kodexow itp za to ze mieli piracka winde i kilka filmow na cd... coz Polska.
Grzywna byla dosc wysoka ale to przeciez chodzi tylko aby policja miala jakis tam % w wylapywaniu piractwa itp... Poszli by na rynek,stadion czy cos w tym stylu gdzie sa prawdziwi zlodzieje...

ps. z wiarygodnego zrodla wiem ze w Łomżyńskiej Komendzie na czesci stanowisk sa pirackie wersje m.in office i windows... ;]

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naloty na piratów w Łomży??

"ps. z wiarygodnego zrodla wiem ze w Łomżyńskiej Komendzie na czesci stanowisk sa pirackie wersje m.in office i windows... ;]"

Łomżaaaa



Potwierdzam :), oczywiście takie akcje mają na celu jedynie wypełnić roczną norme osób ukaranych za to przestępstwo. Jak kolega napisał wyżej: wystarczy pójść na rynek gdzię piratów mają całe torby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naloty na piratów w Łomży??

Powinni walić kary na max-a. Jakby dla przykladu doprowadzili kilka gospodarstw domwych do bankructwa, albo wyslali za kraty to by sie jeden z drugim sie zatsnowil ze to przestepstwo jak kazde inne.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naloty na piratów w Łomży??

Eh może racja, może wysokie kary pomogą zniechęcić ludzi do tego, kto wie. A jak wysoka była tak kara,o której mówisz, Łomżaaa? Nie pamietasz?

pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naloty na piratów w Łomży??

nie wiem ile sie zarabia w innych krajach takich jak usa ale powiedzmy ze 10 dolarow za godzine a ile kosztuje legalny windows vista ? 119$ czyli dzien dwa pracy a u nas w polsce a szczegolnie lomzy trzeba zaplacic 300zl a to jest tydzien pracy.

pytam kto tu kogo okrada ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naloty na piratów w Łomży??

w ameryce jest tanio, a piraci są scigani przez władze federalne :) jesli ktos miałby tyle piratów co przeciętny polak to nalot na chałupke mial by gwarantowany :) hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org