piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie się uczyć języków ?

Mam pytanie do forumowiczów :
Która szkoła językowa w Łomży warta jest polecenia ? Jedni polecają Alma Mater, inni Metodystów w Agrobiznesie, jeszcze inni Educo...
Może jakieś opinie za i przeciw rozjaśnią w głowie nie tylko mnie?
I jeszcze jedno:
Czy ktoś prowadzi (na poziomie) kursy hiszpańskiego lub francuskiego? Tak sobie myślę, że możeby tak zacząć jeszcze jeden...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się uczyć języków ?

Wiadomość dla Frotki.

Jestem magistrem filologii, mieszkam w Łomży, jeżeli chcesz się uczyć francuskiego to zadzwoń pod numer 0694 066 925

Nauczycielka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się uczyć języków ?

gergely Dzięki, zachowam, ale na razie szukam szkoły, bo w grupie jednak większa motywacja.Jeśli nie znajdę, skontaktuję się.
Do wszystkich :
Proszę, może ktoś coś napisze, bo już czas zdecydować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się uczyć języków ?

Próbuję ponowić pytanie, może jednak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie się uczyć języków ?

Jo frotka!
Nie wiem, czy jeszcze zaglądasz czasem na FORUM.
Mam dla ciebie info. Chyba ciekawe.

Też nie mogłam znaleźć szkoły, która nauczyłaby mnie języka francuskiego. Szukałam i szukałam. Alma (cośtam) reklamowała się że uczy ale jakoś tak wyszło, że chyba nie prowadzili tych kursów!!!
Ale w tamtym roku znajoma uczyła się w British School i namówiła mnie na tą szkołę (mają jakąś promocje i podobno jakiś rabat za to dostała!!!). Zapisałam się i zacznę naukę już od października.
Jest ok, dobre warunki. Cena możliwa, podobno lektorka jest zajebiście dobra, no i godziny zajęć popołudniowe co mi chyba najbardziej pasuje.
Jak nadal masz ochotę nauczyć się francuskiego to idź do nich, może będziemy w jednej grupie...

pozdrawiam

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org