piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ginekolog-morderca

Chciałabym ostrzec wszystkich którzy chcą mieć dzieci aby unikali lekarza ginekologa doktora (...)!Sama byłam w ciąży i owy pan był moim lekarzem prowadzącym.Z tego co mówił,to wszystko było niby dobrze.Ale podczas mojej ostatniej wizyty u tego pana były problemy ze znalezienien tętna płodu. Szukał go bardzo długo i znalazł.Lecz to nie skłoniło Pana (...) do zrobienia dodatkowych badań. Byłam w 20 tygodniu ciąży i po 3 dniach od wizyty doszło do dużego poronienia i wszystkjo wskazuje na to, że to była wina DR (...). Dlatego ostrzegam wszytkich, żeby unikać wizyt w jego gabinecie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

A masz wyrok sądowy,że podajesz nazwisko.Bo tylko wszystko wskazuje ,że to Jego wina a Ty już oczerniłaś.(obiektywnie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

o kim mowa bo nie wiem,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

Wlasnie o kim mowa????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

hheheheheheheh, post zostal wymoderowany, hahahahah jaka sciema, jesli dobrze pamietam to to byl doktor na literke Z.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

kolega kogoś z 4lomza pewnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

moderatorzy na tym forum są denni, zamiast skasować cały temat, probują zrobić z tego jakąś sensacje, jeśli ktoś chce przeczytać ten temat w oryginalnej wersji, zapraszam na maila w profilu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

ta osoba pisala o (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

jesli piszesz o dr .ś to moja siorka pracowała w wawie i poszła do tego doktora do przychodni i 1 pytanie gdzie pani pracuje?w warszawie to po zwolnienie zapraszam do mojego prywatnego gabinetu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

współczuję ci dziewczyno. Wiem jaką stratą dla matki jest dziecko. Walcz. Wnieś sprawę na prokuraturę. W tej chwili już tylko to możesz zrobić. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

Tak prusak11 masz racje powinnaś to zrobić skoro nie mógł wyczuć tętna dziecka to powinien cie skierowac na dalsze badania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

(...) ta osoba o nim pisala a mod jak chce wycinac to niech wytnie caly post a nie pozbawia informacji ludzi- co na kosciol rzucil pare zl ze tak go chronicie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

bylam kiedys u (...) ,mialam wtedy z 15 lat moze nawet mniej i poszlam na takie kontrolne badanie bo mielam nieregularne i obfite miesiaczki.przed badaniem jest oczywiscie wywiad wiec zaczal mnie wypytywac (poczatkowo przy mamie,ktora po chwili wyprosil) czy jestem dziewica i gdy odpowiedzialam ze tak to zaczal drazyc czy napewno,czy nigdy nic sobie nie wkladalam i dlaczego nie,czy to mnie nie podnieca itp itd to byla moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana. zadawac takie pytania 14letniej dziewczynce?! wszystkim znajomym go odradzam. stary zbok!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

fatalna sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

Wspólczuję,a z tego co pamiętam to Zdanowicz tak??? mi jak byłam wciąży i miałam silne wymioty przepisał lekarstwo, które pózniej okazało się(jak oparłam się w szpitalu) szkodliwe dla dziecka, oczywiście on mnie o tym nie poinformował, wolałabym wymiotować niż szkodzić swojej niuni. Nigdy więcej nie byłam u niego, uważajcie też na Głuszkowską!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

gluszkowska to jest dobra tylko do wypisywania recept na pigulki anty a i to nie potrafi ich dobrze dopasowac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

to kto waszym zdaniem jest dobrym ginekologiem? ja chodze do Głuszkowskiej od poczatku i nie narzekam jak narazie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

moim zdaniem zejebisty ginekolog to Andrzej Trzepiekoński-Wielkapała tylko trza uwazac na jego 50 centymetrowy sonar hahahaha jebnij sie dobra kobieto w łeb i zastanów sie czy warto pisac takie głópoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

Wiesz co nie na miejscu ta twoje odpowiedz. tutaj piszą o tragedii życiowej a Ty sobie żarty stroisz, no cóż chamstwo nie zna granic.pozdro

Martusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

tragedia życiowa to byc takim głópim jak ta kobieta która założyła ten wątek na forum mysle ze w tym niema nic pradwy napisal to ktos kto chce zrobic antyreklame temu lekarzowi a chamem nie jestem tylko lubie sobie czasem sie pośmiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

głupim jak już coś

Martusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

A co do antyreklamy to powiedz dlaczego miałaby to robić???
Przeczytaj sobie odpowiedzi innych osób, to może stwierdzisz, że nie masz racji, jest wiele przykładów podanych na jego niekorzyść, a i ja sama moge to potwierdzić, więc jeśli chcesz się pośmiać to przejdz do innego tematu

Martusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

A co do antyreklamy to powiedz dlaczego miałaby to robić???
Przeczytaj sobie odpowiedzi innych osób, to może stwierdzisz, że nie masz racji, jest wiele przykładów podanych na jego niekorzyść, a i ja sama moge to potwierdzić, więc jeśli chcesz się pośmiać to przejdz do innego tematu

Martusia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

szerze to nie wiem czemu miała by to robic ale jednak robi moze za duzo z niej zdarł moze sie z nim zabawiła jest wiele powodów mysle ze ktos kto przeżył cos takiego nie dzielił by sie tym na forum z innymi niekrórzy ludzie to ostro pojebani są

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

widzisz antyreklame zrobil sobie facet sam,,, Gdyby byl krystalicznie ,,czysty,, to nikt zlego slowa by na niego nie powiedzial a nawet jesli jacys zawistnicy by to zrobili to zaraz odpowiedzialoby sporo osob ze to nieprawda- a skoro kilka osob mowi ze cos jest z nim nie tak to widac cos w tym musi byc... Dla mnie moglby byc najlepszym lekarzem na swiecie a i tak do niego nie pojde bo mam uraz. dla mnie to stary zbok-kto chce to niech do niego lata-ja nie bede...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

wiesz co tak patrze że dla ciebie to byłoby najlepiej żeby wszyscy pozamykali się w 4 ścianach i nie poruszali żadnych tematów!a o takich sprawach trzeba mówić,mam ci przysłać wypis ze szpitala i akt zgonu dziecka żebyś uwierzył?więc sobie daruj skoro nic o tym nie wiesz!

marta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

a poza tym ten lekarz przyjmuje na NFZ

marta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

moze mi przynies dokument potwierdzający wine lekarz :) jak nie to daremna jest ta rozmowa jak i zakładanie takiego wątku na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

Wracając do tematu. Znam osobę która w podobny sposób straciła ciążę. Lekarze orzekli że to się może zdarzyć. Przykro mi że straciłaś ciążę, ale nie możesz rzucać tak poważnych oskarżeń. Nie bronię doktora o którym mowa ponieważ ta ciąża również była przez niego prowadzona, pomimo że nie widzę jego winy (akurat w tym przypadku).
Zastanów się troszkę wiem że cierpisz, ale może po prostu los tak chciał. Swoimi oskarżeniami możesz zrujnować komuś życie. Jeżeli masz podstawy idź do sądu do prokuratury, a jak będziesz miała dowody wówczas możesz o tym poinformować opinie publiczną.
Druga ważna sprawa, czytając ten post doczytałam się po poprawkach moderatorów że chodzi o doktora Z. skojarzyłam to z doktorem Zarembą który jest według mnie najlepszym i najbardziej ludzkim lekarzem. Jak widzisz Twój post może zaszkodzić osobom niewinnym a chyba nie o to chodziło.

Mam nadzieję że doczekasz się dzidziusia i będziecie tworzyć szczęśliwą rodzinę, naprawdę Ci współczuję ale pomyśl że nawet gdyby lekarz interweniował tak jak tego byś chciała, to samo mogło się zdarzyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

Wyluzujcie nieco. Wiadomo, nikt nie zrozumie tragedii innego człowieka, chociaż wszyscy mówią "wiem co czujesz". Bardzo mi smutno z powodu tragedii.
Natomiast nazywanie mordercą kogokolwiek to przesada. Tak się składa że moja żona urodziła dwójkę dzieci i miała do czynienia z dwoma lekarzami na literę o której wspominaliście. I Jej zdaniem wszystko było OK.

Tak jak wspomniał/a "majorka" jeśli coś jest nie tak - natychmiast prokuratura. A na forum, to tylko padną niegrzeczne słowa, które nic nie wniosą. I (niestety) nie zmienią...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

Błąd lekarski może zdarzyć się każdemu lekarzowi... To nie są roboty tylko też ludzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

MasaViV- masz 100% racji-ale pamietaj ze za bledi sie placi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

*bledy sorki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

jesli w srode bylam u niego a w sobote doszlo do poronienia a inni lekarze stwierdzili ze to działo sie od dluzszego czasu to jest to najwyrazniej wina tego lekarza!!!a skoro byl on kiedys ordynatorem i jak sie dowiedzialam mial juz kilka spraw w sadzie wiec nie widze dla niego wytlumaczenia i dlatego chce ostrzec wszystkich ludzi zeby go unikali!

marta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog-morderca

ohoho mod usunal nazwisko z mojego pierwszego postu - ciekawe dlaczego?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org