piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WRÓŻKA

Chciałabym się dowiedzieć czy w okolicy Łomży jest jakaś wróżka, słyszałam jedynie że jest jakaś kobieta w okolicy Jedwabnego ale nie wiem nic wiecęj na ten temat. Jeśli posiada ktoś takie informacje bardzo proszę o podanie jakiś namiarów.
Z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

Wróżka Kasia (...)
"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

W okolicy jedwabnego jest wróżka i podobno dobra jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

Tak była bardzo dobra TYLKO ZE JUZ NIE WROZY..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

potwierdzam świetna kobieta wróżąca za free, ale już dawno nie wróży niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

a czy jest w okolicy ktoś kto zajmuje się tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

Uważaj proszę na oszustów, którzy są bardzo inteligentni. Szkoda pieniędzy, lepej weż los w swoje ręce. Nie wiem, czy to dobrze znać przyszłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

Sory cos z moim postem sie stalo nie wiem czemu. Jest w Łomży i to znajoma mojej rodziny choć ja w cos takiego nie wierze. Podalem telefon i strone ale nie wyswietla. Wpisz w ogłoszeniach "tuptus".

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

A ja sie pytam: Gdzie jest Paplik, pogromca zabobonow? :D

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

pani rogowska dalej wrozy ale nie dla kazdego kto przyjdzie tak z ulicy wiec nie opowiadajcie glupot :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

haaaah5 a możesz mi dać do niej jakieś namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

namiar dac ci moge ale nie wydaje mi sie zeby cie przyjela...i wcale sie nie dziwie... wczesniej to cale wycieczki do niej byly. swiatek,piatek czy niedziela-pelno samochodow pod domem. kobieta nawet w domu nic zrobic nie mogla bo ,,klienci,,... ludzie to wstydu nie maja- pamietam ze opowiadala mi kiedys jak jej sie jakas babka pierwszego dnia swiat Bozego Narodzenia wje*ala... zero jakiegokolwiek zycia prywatnego... dlatego watpie zeby cie przyjela ale podaj meila to wysle ci ten numer. sprobowac mozesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

o ile masz jakis problem a nie zeby ci wywrozyla jak zdasz mature i czy dostaniesz sie na studia albo czy chlopak cie zdradza bo ona przyjmuje ludzi z powaznymi problemami(jak np odnalezienie kogos bliskiego)a nie z pierdolami wiec jesli nie potrzebujesz tej wizyty to nie zawracaj kobiecie glowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

nom masz racje ze ta Wrozka z za jedwabnego dalej wrozy bo moja matula jezdzi do niej czasem ja tez jezdze i naprawde jest swietna. ale wrozy jak ktos adzwoni i sie umuwi a najlepiej zeby cie tam zawiozl jakis znajomy ktory/ktora juz tam byl. Pozdrawiam



<W naszych SERCACH ŁKS!!!>

Iro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

ja bym poszedł do starego druida który sporządza tajemne receptury o pełni księżyca w klasztorze gdzie wymysla sie nowe techniki walenia konia haha no on jest the best a nawet more best ahahahaha polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

Pani Rogowska niestety mija sie z prawdą.Kiedys byla bardzo dobra wrozka w Zambrowie.Slyszal ktos o niej?Nie wiem jak sie nazywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

jak karzda wruszka bajki plecie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

tak słuszałam o kobiecie wróżce z Jedwabnego znajoma była i kobieta jest dobra w tym przepowiedziała jej prawde z przed kilu lat terazniejszosci i przyszlosci kila rzeczy jej sie spelniło...ale co do namiaru to nie wiem jak sie dowiem dam znac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

dziekuje bardzo za cieply komentarz , ciesze sie ze nie postrzegasz mnie jako kogos bardzo negatywnego . Ale wierz mi czasem jasnowidzenie jest nie tylko darem , ale i przeklenstwem . podaje adres na swoja strone : www.kartarot.webpark.pl
pozdrawiam
wrozka kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WRÓŻKA

Wróżka Matylda heheh:)

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org