wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Nie znalazłam tu takiego wątku wcześniej, więc postanowiłam założyć ;-P

Płyta Mariki jest już od dawna w sklepach ( dokładnie od 22 sierpnia ).
Może ktoś z Was sięgnął już po to wydawnictwo i podzieli się swoją opinią czy też uwagami. Ciekawi mnie jak wielu fanów ma artystka wśród mieszkańców swojego rodzinnego miasta ;-)

Nie wiecie może czy płytka jest dostępna w którymś z naszych sklepów muzycznych?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

po ile Marika (notabene Białostoczanka jak dobrze pamiętam tylko przeprowadziła sie do Łomzy) zazyczyła sobie za płytke ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

a kto to jest Marika ?

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Cena płyty raczej nie zależy od artysty, bardziej od polityki wytwórni i rynku. Obecnie polskie płyty kosztują w granicach 30 zł.

Marika tylko urodziła się w szpitalu w Białymstoku. Natomiast mieszkała od zawsze w Łomży, bo to jej rodzinne miasto. Tak więc raczej żadna z niej Białostoczanka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

coz za tania promocja... pff...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Tania promocja? A co to takiego?
Czy jako fan nie mogę podzielić się na forum swoim odkryciem i poznać opinię innych fanów?

Przecież to jest forum ;-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

slyszalam ten pseudonim Marika co to za piosenkarka???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

MelodiaMgieł taki z Ciebie fan i nie masz płyty ? Dopytujesz się gdzie można ją kupić:P reklame niskich lotów

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Nie mam, bo zastanawiam się gdzie kupić. Dlatego ciekawi mnie czy dostanę płytkę w Łomży czy lepiej zamówić przez neta. I tyle ;-P

Wikipedia o Marice :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marika_(wokalistka)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Lubię też rozmawiać o dobrej muzyce, dlatego ten post tutaj. Poza tym warto by ludzie dowiedzieli się, że jest ktoś taki jak Marika i istnieje polska muzyka tworzona bez obciachu, kompromisów i hołdowaniu masowym gustom. A jeśli wyszła mi przy okazji reklama to chyba nic złego.
...No chyba, że na tym forum mamy jakiś niepisany zakaz...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Marika zajebiście śpiewa :D ma super nutki polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

ja tez nieznam zadnej mariki, i na forum raczej slawy nieosiagnie a gdyby byla dobra to wszsyscy o niej bysmy slyszeli....bez urazy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Trzeba się rozwijać, poznawać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Nie chodzi tu o sławę na naszym forum. O Marice można usłyszeć już od dawna, chociaż znana jest głownie w większych miastach ze względu na liczne koncerty klubowe. Płyta wyszła nakładem Pomatonu ,więc wzmianki o naszej artystce pojawiły się na wielu portalach. Swoją muzyką Łomżynianka prezentuje wysoki poziom o czym świadczyć może jej tegoroczny występ na Live Coke Festival, na głównej scenie przed Seanem Paulem. Ponoć rozgrzała publiczność ;-)
A poza tym wszyscy słyszeli o Mandarynie, ale czy można powiedzieć, że jest dobrą piosenkarką? ( Bez urazy )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Mówi się : " Cudze chwalicie, swego nie znacie." Może więc warto poznać ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Az ciezko w to uwierzyc, że taka wspaniała dziewczyna pochodzi z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Fajnie, nie? Wśród nas są wielcy ludzie a my niestety nie zawsze ich dostrzegamy lub o nich wiemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

tak o niej piszesz ze szczegolami ... zupelnie jakbys sama nia byla...


,, Swoją muzyką Łomżynianka prezentuje wysoki poziom o czym świadczyć może jej tegoroczny występ na Live Coke Festival, na głównej scenie przed Seanem Paulem,,

Natalia Lesz spiewala przed sama Celine Dion i stratowala w Sopocie wiec zarowno jej glos jak i ogolnie caly wystep tez powinien byc na wysokim poziomie...a jaki byl- kazdy widzial-a raczej slyszal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Marika faktycznie zaskoczyła pozytywnie
A co do słów MelodiaMgieł: Mówi się :

" Cudze chwalicie, swego nie znacie." Może więc warto poznać ;-)

powinna na kolejnym występie na muszli pokazać kawał dobrej muzyki łomżanom, ile lat można maltretować uszy "lokalnym talentem" Lila czy jakoś tam?
Szkoda, że z czasem zapomina się gdzie tkwią nasze korzenie i że w tym miejscu może być wielu młodych ludzi spragnionych ambitniejszych dźwięków...
Świetny głos, świetna muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Dlaczego nie występuje w Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Zapewniam nie jestem Mariką ;-)...Ot, takie hobby związane z muzyką, które polega na tym, że lubię wiedzieć co się dzieje u moich ulubionych polskich artystów. By się czegoś o niej dowiedzieć wystarczy nawet tylko trochę ją pogooglować ;-)

Jeśli dobrze pamiętam to z rok temu Marika udzielała wywiadu dla naszego łomżyńskiego radia. Tam powiedziała, że część jej serca zawsze będzie należeć do Łomży i że zaśpiewałaby tutaj bardzo chętnie, gdyby tylko dostała zaproszenie.

myspace.com/marikamyspace

Live Coke Festival :
"Na jednym z portali internetowych znaleźć możemy opinię, jakoby Marika i RuffRadics nareszcie pokazali jak się gra koncerty na żywo - trudno się z tym nie zgodzić!

Podobnego zdania zdawała się być jedna z głównych gwiazd festiwalu, Sean Paul - zaraz po niezwykle udanym występie Marty pospieszył on z gratulacjami i przez dobrych chwil kilka wyrażał zachwyt nad show, jakie wspólnie z muzykami i chórzystkami przygotowała Marika."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Taka zapracowana że nawet w Łomży nie zagra? :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Marika = MelodiaMgieł . Najbardziej rozbawiło mnie Twoje zdanie "Fajnie, nie? Wśród nas są wielcy ludzie a my niestety nie zawsze ich dostrzegamy lub o nich wiemy." Skoro ona aż tak wielka to apeluję o nazwanie jednej z ulic imieniem Mariki, ogłoszenie jej patronem jednej ze szkół i postawienie pomnika za życia. Acha i ponawiam pytanie, kim jest tam Marika ?

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

dziwnym jest nazywanie przeciętnych grajków artystami.

dla mnie artysta to chopin, matejko i kilku innych którym marika do pięt nie sięga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Autor: MelodiaMgieł (---.lom.netster.pl)
Data: 04-09-08 10:58

Jeśli dobrze pamiętam to z rok temu Marika udzielała wywiadu dla naszego łomżyńskiego radia. Tam powiedziała, że część jej serca zawsze będzie należeć do Łomży i że zaśpiewałaby tutaj bardzo chętnie, gdyby tylko dostała zaproszenie.



A za ile? Myślę, że za darmo!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

to to?

http://www.youtube.com/watch?v=lwBXBodK0BA&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

To jeszcze raz ja ;P zobaczyłem, posłuchałem i ze skruszoną miną zwracam honor MelodiiMgieł - cytując Cię chętnie bym pogooglował tą Marikę

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Kim jest Marika?
Proszę bardzo oto jej biografia z marika.art.pl :
Lady MC, wokalistka, autorka tekstów i współkompozytorka.

Entuzjastka bashmentowych imprez, charakterystycznych kobiecych głosów, piosenek powstających z niepohamowanej potrzeby i szczerych, autentycznych tekstów. Muzyka, którą tworzy to mieszanina wpływów nu-jazzu, funku, hip-hopu, d'n'bassu i reggae, z którym jest najbardziej kojarzona.

Z formacją Breakbeat Propaganda, sound systemem Bass Medium i w różnorodnych kolaboracjach z zapraszającymi ją do współpracy dj’ami i selektorami gościła w większości liczących się klubów w Polsce. Poszukując nowych muzycznych doświadczeń, jako solistka zaangażowała się w zrealizowany w Gdyńskim Teatrze Muzycznym głośny hip-hopowy projekt teatralny '12 Ławek'.

Ma na koncie supportowanie gwiazd dużego formatu takich, jak: Macy Gray, Gentleman, Panjabi hit squad, liczne udziały w audycjach radiowych i telewizyjnych, ale przede wszystkim ogromną liczbę niezwykle energetycznych koncertów. Gdy przejmuje mikrofon klub zamienia się w "Jamajki ambasadę". Pasja i entuzjazm artysty udziela się w tym przypadku również publiczności...


Od 2002 związana z Sound Systemem Bass Medium (Marika, Abselektor), który w latach 2002-2005 funkcjonował jako Bass Medium Trinity w trzyosobowym składzie: Marika, Frenchman, Abselektor i jako BMT wydał płytę 'Mówisz i masz'. Ten, zawierający 13 utworów na jamajskich riddimach, album był tak gorący, że rozszedł się błyskawicznie w podwójnym nakładzie i obecnie, jako legendarny, funkcjonuje w setkach kopii wypalanych i przekazywanych dalej. Przeboje takie, jak "Pociąg z Babilonu", "Mówisz i masz", "Piękne panie" czy "Teraz naprawdę wiesz" długo nie schodziły z anten radiowych (chociażby Polskiego Radia Bis) a bonusowy klip, mimo, że nagrany po harcersku i zupełnie nie przeznaczony do emisji telewizyjnej (w zamyśle była to wizualizacja do projekcji podczas koncertów), można było zobaczyć na antenie telewizji muzycznych.

W 2006 roku Marika wzięła udział w projekcie 'Polski Ogień', płycie, która powstała siłami natury i połączonymi siłami Warner Music Polska, Germaican Records i Tam Tam Records. Album ten, nagrany w zawrotnym, kowbojskim tempie, miał dać przegląd tego, co w drugim obiegu tętni intensywnym życiem, a o czym przeciętny zjadacz chleba nie ma pojęcia: przegląd młodego polskiego środowiska reggae/ragga/dancehall. Na ten album Marika nagrała dwie piosenki. W tymże roku, jako finalistka konkursu mającego wyłonić nowych, świeżobrzmiących artystów w ramach Festiwalu Top Trendy, Marika po raz drugi stanęła na deskach Opery Leśnej w Sopocie i poczuła na własnej skórze nastrój naszych polskich festynów muzycznych. Za to jej miłość do klubowego, bliskiego kontaktu z publicznością jeszcze bardziej się umocniła.

Latem 2007 roku, nakładem wytwórni Karrot Kommando ukazał się pierwszy singiel zwiastujący długogrającą płytę Mariki - "Moje serce", owoc współpracy ze świetnym duetem producenckim Juniorbwoy (Jahcob Jr, Mothashipp).

Lada moment ukaże się również długo oczekiwany solowy album Mariki - 'Plenty', który przełamuje stereotyp myślenia o niej, jako wokalistce reggae i tylko reggae. Będzie to gorąca fuzja różnych gatunków muzyki miejskiej od nu-jazzu i neosoulu po d'n'bass i funk. Płyta ta jest owocem pracy z kilkoma producentami i wokalistami oraz całym zastępem muzyków-instrumentalistów (m.in. Kameral, Juniorbwoy, Break da Funk, Dj Zero, Numer Raz, Mista Pita, Junior Stress, Ras Luta, Kada) . Wydaniu płyty towarzyszą niezwykle żywiołowe i bogate brzmieniowo koncerty Mariki z zespołem Ruff Radics.

W skład zespołu wchodzą:Emili Jones (gitara basowa), Jahcob Jr (perkusja), Mothashipp (instr. Klawiszowe), Daddy Raffi (gitara), Bartosz Krajewski (congi, perkusjonalia), Tomek Klimkiewicz a.k.a. No Mercy (realizacja dźwięku), Amiran Chyb (saxofon, flet), Maluta (backing voc.), Tina (backing voc).


dorobek fonograficzny:

1. Marika, "INTRO" [w:]"DANCEHALL CLASH TEST",mikstape,2003,dj Feelx Mad Crew.

2. Marika, Frenchman, "EJ, SELEKTA!", "IDĘ PO SENSI", "SWEET SONG"[w:]"DANCEHALL CLASH TEST",mikstape,2003,dj Feelx.

3. Bass Medium Trinity," MÓWISZ I MASZ", album nielegal,2004,wyd.: No Duck Records.

4. Bass Medium Trinity, „POCIąG Z BABILONU", singiel,winyl,2005,dystryb. Siódemki.

5. Marika, Kameral,"U HAVE TO GIVE IN" [w:] "POLSKIE LENIWE SERWUJE NOVIKA": składanka, 2004, wyd. Kayax Production.

6. Marika, „PIĘKNE PANIE" [w:] "12 ŁAWEK.SOUNDTRACK" 2005, wyd. Wielkie Joł.

7. Marika, Kameral, „PUSH THE TEMPO" [w:] "12 ŁAWEK.SOUNDTRACK" 2005, wyd. Wielkie Joł.

8. Marika, "PIENIąDZE" [w:] "BIBA! RIDDIM" 2005,one riddim album, winyl, prod.Popular Station Studio, wyd./dystryb. Rial Agony Records.

9. Marika"SIŁA OGNIA"[w:]"POLSKI OGIEŃ’’wyd. Warner Music Polska 2006.

10. Marika"WHAT’S YA FLAVA"[w:]"POLSKI OGIEŃ"wyd. Warner Music Polska 2006.

11. Marika"MOJE SERCE", singiel, wyd.Karrot Kommando 2007.


występy na dużych imprezach , miedzy innymi:
Tydzień Kultury Polskiej „Nova Polska" we Francji (Lille, Maison folie de Lille Moulins 7 - 9 maja 2004)
Gentleman-Journey To Jah 2004-05-29 (Poznań, Eskulap);
Bass Injection (Poznań, Eskulap);
Smirnoff Experience (Poznań, Eskulap);
Heineken Music Thirst (Poznań, Eskulap);
Nokia Clubbing Tour (Kraków, Krzysztofory);
Sunshine (Łódź,Nexus -dawny Faraon);
Drumtown Fever (Bydgoszcz, Sonobar);
Import (Poznań,Eskulap)
SHAANTI support Panjabi Hit Squad (Sopot,Sfinks)
Ostróda Reggae Festiwal /2004/.
One Love Festival 2004 – koncert z muzykami zespołu Tumbao(Wrocław)
Macy Gray w Sali Kongresowej 2005-11-17– jedyny support przed koncertem gwiazdy
Festiwal Top Trendy 2005 (wybrane sceny spektaklu 12Ławek – Sopot, Opera Leśna)
Festiwal TopTrendy 2006(Sopot,Opera Leśna) – koncert artystów trendy
Reggaeland 2007 - Płock
Bielawa Reggae-Dub Festival 2007 - Bielawa
'Wdechy' 2007 - Rozdanie Nagród Gazety Wyborczej - Warszawa, Laboratorium, Zamek Ujazdowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

:( miałem na myśli inne googlowanie :)

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

_73_ bardzo się cieszę ;-)) Już zaczęłam się martwić, że ludzie na tym forum bardzo podatni są na manipulację, że mogłabym spokojnie udać, że jestem Mariką i nikt ,by nawet nie poddał tego w wątpliwość.

Jeszcze gwoli zapracowania Mariki :
Kiedy płyta zostaje wydana w dużej wytwórni, automatycznie rozpoczyna się jej promocja, która polega m.in na udzielaniu wywiadów, pojawianiu się w stacjach radiowych czy telewizji ( zazwyczaj stacjach muzycznych) oraz portalach internetowych- tych większych, do których nasz lokalny raczej nie należy.

Ponadto jest jeszcze trasa koncertowa, którą artysta musi zorganizować. W obecnych czasach to występy a nie sprzedaż płyt przynosi muzykom zarobek. Razem z Mariką na scenie gra kilkunastu instrumentalistów, których musi 'wyżywić"....Czy w takiej sytuacji, może zagrać za darmo???

Panie Brzeczyszczykiewicz, jeśli masz na myśli koncert na muszli to wiedz, że w tym przypadku zespoły wybiera i zaprasza wyznaczony członek władz naszego miasta albo sponsor.


Anty4lomza Chopin i Matejko to artyści przeszłych epok, zwani tak ze względu na kunszt tego co tworzyli,ze względu na pracę i wysiłek jaki włożyli by powstać mogło coś co radowało duszę, serce i oczy ludzi. Czy w dzisiejszych czasach nie ma osobowości, które można określić tym mianem? Ja podziwiam tych, którzy tworzą muzykę, piszą teksty, bo to trudne zajęcie, wymaga talentu i często ciężkiej pracy. Dla mnie artystą jest ten, kto tworzy coś będącego elementem szeroko rozumianego pojęcia jakim jest sztuka. Nie boję się tak określić Mariki, gdyż sama napisała teksty na swoją debiutancką płytę i współtworzyła muzykę, na niej się znajdującą. A o tym, że twórczość Marty Kosakowskiej ma artystyczną wartość niech świadczą pozytywne opinie krytyków i publicznośći, którą sobie już zjednała.

O gustach się nie dyskutuje, moim celem było tylko zwrócenie Waszej uwagi na to, że z naszego miasta pochodzi osoba, która tworzy ciekawą, ambitną muzykę oraz, na to ,że warto się z jej kompozycjami zapoznać....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

_73_ wiem, wiem ;-) Kiedyś ją spotkasz, jak nie na jakimś koncercie, to może przypadkiem w Łomży. Czuwaj hehe ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

czuwam czuwam ;p

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

przestancie sie juz promowac ,a sama ksywa marika juz mnie od gania od sciagniecia jej chodzby jednej piosenki. Zeby byc wielką artystką musi byc na scenie co najmniej 15 lat i grac jak madonna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Madonna śpiewa, a nie gra

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Z tym śpiewem Madonny to też różnie bywało ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

http://br.youtube.com/watch?v=bldfwNSGJqs 12 Ławek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Polecam ciekawy wywiad z Mariką po jej występie na Coke :

http://pl.youtube.com/watch?v=6JW-18qTU8Q&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Widziałem już teledysk i wywiad, a teraz czekam na zdjęcia w Playboy ;)

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Marika, reggae, kiedyś w Łomży była fajna ekipa, a zaczynało się właśnie od reggae, nie było klubów, Bakshish, Stage of U., itp., można było czasem z kimś na bębnach pograć, pozdr. Marta jak czytasz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

A ja się bardzo cieszę, że MelodiaMgieł opublikowała ten post. Teraz już wiem, kto to jest Marika, pościągałam jej parę nutek, a niektóre znałam dużo wcześniej, tylko nie miałam pojęcia, że śpiewa to Łomżynianka! Jestem pełna uznania i niech ludzie sobie piszą na tym forum, co chcą, a mnie ta reklama Mariki bardzo odpowiada! MelodioMgieł- jeszcze raz wielkie dzięki! A Marika- wielki głos i prześliczna dziewczyna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Majko bardzo się cieszę, że mogłam się w jakiś sposób przyczynić do tego, że polubiłaś Marikę i jej twórczość ;-)

Od paru dni mam już "Plenty" i jestem zachwycona utworami, które się na niej znajdują. Muzyka pełna ciekawych dźwięków i tzw. smaczków, niezywkle bogata instrumentalnie, teksty o życiu i miłości oraz przyjemny, zmysłowy głos Mariki. To taka pozycja, którą musisz odsłuchać wiele razy, żeby ją w całości odkryć. Ale kiedy już to się stanie, zyskujesz wielką satysfakcję obcowania z czymś ambitnym i naprawdę niebanalnym. Płyta cieszy, buja, porywa do tańca, ale także uspokaja i odpręża, otulając słuchacza ciepłymi melodiami niczym mięciutkim kocem. Moim zdaniem w sam raz na długie, jesienne wieczory.

Mogłabym chyba długaśną recenzję stworzyć, ale to nie jest miejsce...bo pewnie wyszła by reklama ;-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Znalazłam zapowiedź czata:

Czwartek 11.9.2008 godz. 14:30

Marika
młoda wokalistka reggae

W czwartek, 11 września, o godz. 14.00 zapraszamy do obejrzenia programu "E-Misja" w INTERIA.TV. Gościem będzie Marika, uznawana za nadzieję sceny reggae, choć jej debiutancki album "Plenty" to mieszanka różnych stylów muzycznych. Po zakończeniu "E-Misji" Marika pojawi się na naszym czacie (początek godz. 14.30).
Płyta "Plenty" (premiera 22 sierpnia) to gorąca mieszanka wpływów nu-jazzu, funku, hip-hopu, d'n'bassu i reggae. Przy jej nagrywaniu Marice towarzyszyli m.in. Kameral, Juniorbwoy, Break da Funk, DJ Zero, Numer Raz, Mista Pita, Junior Stress, Ras Luta, Kada. W numerze "Pieniądze połamane" gościnnie występuje Fisz. Płytę promował utwór "Moje serce".
Sprawdź profil Mariki w serwisie Muzzo.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marika ---> Promujmy naszą zacną artystkę !!!

Fajny wywiad dla plejady :

http://www.plejada.pl/51058,0,tylko_u_nas,najnowsze,1,wywiad_z_marika__czesc_2,wideo.html#autoplay

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org