wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Wprawdzie w najbliższą środę zagramy mecz u siebie jeszcze z Przebojem Wolbrom, jednak myślę, że należy już zacząć mówić i pisać o następnym meczu drugo(trzecio)ligowym na stadionie w Łomży.

http://www.youtube.com/watch?v=o80mujIENOo

Za półtora tygodnia przyjdzie nam rozegrać najważniejszy mecz rundy jesiennej na stadionie w Łomży, z Wigrami Suwałki. Będzie to na pewno bardzo ciężki dla naszych piłkarzy pojedynek na boisku, ale również ciężki może być pod względem dopingu na trybunach. Wigry są obecnie w takiej sytuacji, w jakiej my byliśmy trzy lata temu. Ich piłkarze poprzedni sezon zakończyli w III lidze w czubie tabeli, a w tym walczą o awans na zaplecze ekstraklasy. Wokół klubu jest bardzo dobra atmosfera, coraz więcej ludzi przychodzi na stadion, ich młyn się staje coraz większy. W samym mieście panuje moda na Wigry. Wszystko tak jak u nas, kiedy walczyliśmy o awans do (według starego nazewnictwa) II ligi. Różnica jest tylko taka, że dla nas wtedy był to drugi sezon w trzeciej lidze, a dla Wigier obecny jest już chyba czwartym. Tam wszystko do ewentualnego awansu przygotowują na spokojnie, u nas był on niestety zrobiony na hurra! Prawie dokładnie trzy lata temu pokonaliśmy ich aż 8:0... Dziś, po naszych dwóch latach gry w starej II lidze i spadku do nowej II ligi, finanse naszego klubu przedstawiają się beznadziejnie (oni pozyskali Warkę jako sponsora), sytuacja piłkarsko-kadrowa jest kiepska (oni są na 2 miejscu w tabeli), frekwencja u nas leci na łeb na szyję (u nich jeszcze nie za wysoka, bo około 1000 widzów, ale wzrasta) również w młynie (u nich z meczu na mecz co raz lepiej). Czy będziemy potrafili się zmobilizować, zarówno na boisku, jak i pod względem kibicowskim na ten mecz? Wierzę, że tak! Wprawdzie wątpię, aby frekwencja na tym spotkaniu była rekordowa, jednak jestem pewien, że w młynie będzie bardzo dużo osób. Szczególnie, że z Suwałk należy się spodziewać około 200 „szalikowców” (zawiodą mnie jeśli będzie ich mniej), a obecność dużej liczby gości zawsze jakoś tak nas motywowała. Jeszcze oby tylko piłkarze za szybko nie dali sobie nic strzelić, bo wiadomo, że przy niekorzystnym wyniku trudno się dopinguje. Niewątpliwie ten mecz pokaże, w którym miejscu kibicowskiego rzemiosła obecnie jesteśmy, dlatego już teraz namawiajmy swoich znajomych, którzy chodzili na ŁKS jak były sukcesy, by przyszli na ten pojedynek i swoim dopingiem pomogli naszym piłkarzom osiągnąć jak najbardziej korzystny wynik. Wierzmy, że przygotowywana przez kibiców wspaniała oprawa tego spotkania, wyzwoli w biało – czerwonych zapomnianą już chyba wolę walki o każdy metr boiska i pozwoli im się wznieść na najwyższy poziom ich piłkarskich umiejętności. Ja cały czas wierzę, że ten mecz pokaże, iż nasi piłkarze nie są wcale tacy słabi jak się powszechnie sądzi, zaś my – kibice potwierdzimy, że dalej prezentujemy naprawdę wysoki poziom. Trzy lata temu, w obecności ponad dwóch tysięcy kibiców, pokonaliśmy ich 8 do 0, a trybuny wyglądały tak:








Jeżeli już teraz zaczniemy głośno mówić o tym spotkaniu, mobilizować znajomych, przypominać tamte dobre czasy, wspierać piłkarzy i mówić im jak ważny to mecz, jeżeli zrobimy przed tym pojedynkiem atmosferę na mieście podobną do tej, jaka panowała 3 lata temu wokół ŁKS-u, to jestem pewien, że będzie on niezapomnianym widowiskiem zarówno na trybunach, jak również na boisku. Pamiętajcie: sobota 13 września, godz. 16:00, stadion przy ul. Zjazd w Łomży - ŁKS vs. Wigry Suwałki. Stwórzmy wspólnie widowisko, jakie jeszcze do niedawna były standardem podczas każdego meczu rozgrywanego na naszym obiekcie!

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Mam nadzieję, że przyjdzie dużo ludzi. Że wielu byłych kibiców (jak były sukcesy), obecnych, którzy są nadal a jest ich już niestety tylko garstka, przyjdą na stadion i namówią swoich znajomych, rodzinę, itd. Każdy wie, że nasi kopacze,ostatnio zupełnie nic nie pokazują, ale wieżę w to, że jeżeli zobaczą pełne trybuny, to przypomną sobie jak się kopie w piłkę.
Ludziska, zapomnijcie na ten jeden dzień o niepowodzeniach naszego klubu ostatnimi czasy, to są DERBY, na które warto przyjść z kilku powodów:

1-bilet kosztuje TYLKO 15zł.-dla tych co nie chodzą na mecze, jest to jednorazowy wydatek, więc warto raz na jakiś czas wydać te 15zł i to właśnie na ten mecz,a jeżeli chodzi o kobiety,to mają wstęp ZA DARMO!

2-Jak już wspomniałem wyżej, są to DERBY, jest to mecz nie tylko o ligowe punkty,ale także o to, kto jest "najlepszy" na podlasiu,taka mała piłkarska wojna na którą warto popatrzeć,a napewno miło nam wszystkim będzie, jak przeczytamy gdzieś, że DERBY w Łomży, potrafiły zmobilizować społeczność Łomżyńską która pojawiła się na stadionie w bardzo dużej liczbie.

3-Do kasy klubu wpłynie dodatkowych "parę groszy" ze sprzedaży biletów, co pozwoli zarejstrować jakiś zawodników, na których rejstrację brakuje pieniędzy. Czyli poza tym, że obejżymy mecz, napiszą w gazetach lokalnych o frekwencji na stadionie, to jeszcze możemy za sam zakup biletów wspomóc nasz klub finansowo. Dla niektórych ludzi, którzy nie chodzą na mecze, te 15zł. to jest przysłowiowe nic, ale jak zjawi się na stadionie takich kibiców 1000-2000, to dla klubu jest odpowiednio 15-30 tysięcy złotych!- czyli możemy być kolejnym bardzo dobrym sponsorem ŁKSu! My zwykli ludzie, co przyjdą na stadion w wolną już sobotę i popatrzą przez 2 godziny na mecz!

4-Ostatnią motywacją do przyjścia na stadion, nie musi być wcale piłkarskie widowisko. Jestem PEWIEN, że kibice staną na "głowach", i zrobią z tego meczu piękne widowisko. Takich wrażeń wizualnych nie mamy na codzień. Na codzień jest praca, praca, praca. Ten mecz będzie taką odskocznią od codzienności, bo będzie inny niż zwykle, z tytułu oprawy wykonanej przez naszych kibiców. Pamiętajcie państwo także, że następne derby w Łomży przy takiej oprawie, NAJWCZEŚNIEJ za rok,więc jak już prosiłem, zapomnijcie o ostatnich wynikach ŁKSu na ten jeden mecz i nie żałujcie 15zł, bo to nie jest wielki pienądz,a także nie traćcie czasu przed telewizorem, tylko spędźcie te 2 godzinki z rodziną, znajomymi, ze swoją kobietą, która ma wstęp za darmo, na stadionie, a na pewno nikt nie będzie żałował!
Zresztą zdjęcia powyżej,mówią same za siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Wszystko ładnie pięknie,popeiram Waszą akcję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

no dobrze przyjadę na ten mecz, wiec będzie nas już trzech ;)

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Na razie jest nas dwustu trzech, i widać że rośnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

ja też się wybieram tzn. napewno będę :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

czyli 204

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

204 + 5510

PEŁNA MOBILIZACJA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

205 - to już niemal tyle co na ostatniej kolejce

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Klubowi też chyba zależy.Bilety po "piątce" i chyba nikt nie powinien marudzić,że drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Będzie dobrze. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

supeRRRRR 100:0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Obniżona cena biletów na mecz z Wigrami

Łomżyński Klub Sportowy podjął decyzję o obniżeniu cen biletów na derbowe spotkanie z Wigrami Suwałki. Cena jednego biletu wyniesie zaledwie 5 zł i będzie ona niezależna od wieku kupującego!

www.lks.4lomza.pl

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

_73_- skończ tą wyliczanke,bo robisz się śmieszny...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

no już skończyłem bo chętnych zabrakło ;)

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

KLUB OBNIŻYŁ CENY BILETÓW do 5 zł !!!
Po to żebybyło nas jaknajwiecej ;)

JEDZIEMY Z KUR**MI

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

PEŁNA MOBILIZACJA WSZYSCY NA STADION TEN DZIEN NIECH BEDZIE SWIETEM W ŁOMŻY !
pokazmy na co nas stac 4,500tysiaca pamietacie ?!!!!!!!!!!!!1




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

no i jak mecz?? pewnie w dupe bo cos sie nie chwala :P

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Ty FINko z ryneczku czytac sie naucz :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

.

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

temat do góry

WSZYSCY NA DERBY !!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Posluchajcie sobie tego :)

http://www.wrzuta.pl/audio/wTu9fdnIpr/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

hehe KTO NIE ŚPIEWA TEN Z GRAJEWA :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

na telebimie przy stokrotce jest zapowiedz meczu pokazywana !
Kto nie spiewa ten z Grajewa

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

DOBRY POMYSŁ Z TYM TELEBIMEM, NAPEWNO JAKĄŚ GRUPĘ OSÓB TO ZACHĘCI DO PRZYJŚCIA NA TEN WAŻNY MECZ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

tylko podbijam temat do góry

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Podbijaaaaamy!!!!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

w górę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

właśnie

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

W góóóóóóóóóóreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

w duł

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

W góóóóóóóóóóreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

jasiu_smietana pisząc "w duł" omal napisałeś bezbłędnie
PS: i podbijam do góry

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

To i ja podbijam do góry.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Podbijamy

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

do góry ....:)))))

sandra007


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

no i znowu wrzutka

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Mi też nie zaszkodzi podbić:D w góre:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Wszyscy na mecz :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

i wyzej wyzej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

WSZYSCY NA MECZ !


Rozsyłajcie to do znajomych na gg, n-k, grono itp:

13 września o godz 16:00 wielkie DERBY pomiędzy Łomżyńskim Klubem Sportowym,a Wigrami Suwałki.Kibice gości na pewno przyjadą dobrą liczbą więc nas musi być jak najwięcej.CENA to jedyne 5zl Obecność obowiązkowa. Prześlij do wszystkich znajomych

Krótkie filmiki z zapowiedzią meczu:

http://pl.youtube.com/watch?v=XmAyhonrFds

http://pl.youtube.com/watch?v=fQM2BrY83dY

...Łomżyński Klub Sportowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

żonglerka trwa:

k.kibicŁKS,
E.T. go home,
GrubyŁKS,
ŁKS gol,
GrubyŁKS,
jasiu_smietana (na spalonym),
GrubyŁKS,
E.T. go home,
GrubyŁKS,
GrubyŁKS,
GrubyŁKS,
sandra007,
E.T. go home,
GrubyŁKS,
paula156
......................................................... (podrzuć temat wyżej)

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

do jutra wszystkim i pamiętajcie: KTO NIE ŚPIEWA TEN Z GRAJEWA
(i specjalnie dla jasia_smietany żeby zrozumiał o co chodzi KTO NE SPEFA TYN Z GRAIEFA)

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

wybaczcie mi moje zachowanie, ale nie interesują mnie dziś tematy:
praca w wojsku
Czeczeni
"FIRMA"

przebijam !!!

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Ja idę, bo warto dla Naszego Klubu i Łomży, a Wy? Niech każdy sobie sam odpowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Dla klubu(nie dla piłkarzy) zawsze warto. Namawiajcie ojców rodzeństwo matki znajomych dzidków babcie wszystkich dosłwonie wszystkicxh. Do zobaczenia na meczu:D To już jutro:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

nio kurde wyzej :)

sandra007


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

:] :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

właśnie

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

jasiu_smietana chyba sie na nas obraził, bo dawno nie podbijał tematu

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

To już dzisiaj... WYGRAMY WYGRAMY WYGRAAAMYYY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

... a kto nie śpiewa ten z Grajewa ;p

E.T.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

A kto nie przyjdzie ten... nie jest fajny:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS – WIGRY sobota 13.09 g. 16

Piłkarsko dorównaliśmy poziomem do organizacji w klubie, czyli sięgnęliśmy dna. Dobrze, że kibice pokazali, iż w miarę potrzeby potrafią się zmobilizować i zaprezentować dawny, wysoki poziom.

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię! W moim sercu ŁKS, i na dobre i na złe!

Mimo wszystko WSZYSCY DO OLSZTYNA!!!

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org