poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wydział komunikacji w Łomży

Dzisaj byłem w wydz komunikacji w ratuszu, nic nie załatwiłem, ale mniejsza o to. Kultura i profesionalizm pracowników tej komórki niestety pozostawia wiele do życzenia. Napiszcie co sadzicie o wydz. komunikacji? Jakie przykre doświadzczenia? itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydział komunikacji w Łomży

ontheair co ty opowiadasz, przeciez caly urzad ma wdrozone ISO za 1/10 ceny i teraz jest juz przyjazdne mieszkancom miasta. ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydział komunikacji w Łomży

Byłem wczoraj i wszyscy byli bardzo mili, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydział komunikacji w Łomży

Byłem któregoś dnia przed samą 15-tą . Załatwiłem wszystko szybko i profesjonalnie , ale po tych ludziach widać było mocne zmęczenie po całym dniu harówki. Pozdrawiam wszystkich pracowników wydziału komunikacji U.M..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydział komunikacji w Łomży

Dołączam się do wyrazów uznania dla pracowników tego wydziału. Pan Marek Chojnowski szczególnie na nie zasługuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydział komunikacji w Łomży

Potwierdzam, obsługa bez zarzutu. Kiedy idzie się do urzędu z przekonaniem że powinni przed nami czerwony dywan rozkładać, wtedy może obsługa pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy trochę kultury i jest zazwyczaj dobrze. Wiadomo, że wszędzie są ludzie którym praca przeszkadza a petenci jeszcze bardziej, wtedy nie jestem miła i przypominam takiej osobie o jej obowiązkach. Ale to już inna bajka.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydział komunikacji w Łomży

A ja nie jestem wcale na nich zly.
W tamtym roku udalo mi sie nawet zarejestrowac auto.
Pozdrowionka dla wszystkich po obu stronach barykady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydział komunikacji w Łomży

siemano koleś(...to do "ontheair" :) ).Ja z kolei mam niemiłe wspomnienia związane z tą placówką, a bywam tam od czasu do czasu.No ale cóż.Jak ma być dobrze w sytuacji ,w której pewne stanowiska piastują pewne osoby ,które 20 lat temu i więcej,posiadając "czerwoną legitymację", gnębiły psychicznie wszystkich petentów nie posiadających znajomości pośród dygnitarzy Komitetu Centralnego,lub przychodzących załatwić cokolwiek bez czegokolwiek w kopercie.Dzisiaj wciąż te same "gęby" spoglądają złowieszczo zza kontuaru na "wyraszonych" zjadaczy chleba.Tak!To jest znakomity sposób budowania demokracji w tym popieprzonym kraju.Po co zmieniać ludzi?Przecież o wiele prościej jest przemalować ich polityczne barwy i "palić głupa", że wszystko jest ok.Tylko że ci " nadwyraz uprzejmi" biurokraci z łomżyńskiego Wydziału Komunikacji, raczyli jak sądze nie zauważyć ,że czas leci.Raczyli nie zauważyć ,że lata przeminęły, a wraz z nimi ustrój polityczny ,o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć,a w którym urzędnik państwowy był przez ciemny i uciśnięty naród wyniesiony niemalże do rangi Boga!No i jeszcze jedna ważna rzecz.Szanowni państwo urzędnicy!Chciałbym aby dotarło w końcu do waszej dziwnie funkcjonującej świadomości to, że w relacjii urzędnik-petent, to wy pieprzone,przeżerające nasze podatki darmozjady jesteście do naszej,czyli petentów dyspozycji, a nie na odwrót!
Najwyższy czas to sobie wziąć do serca!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydział komunikacji w Łomży

siemano koleś(...to do "ontheair" :) ).Ja z kolei mam niemiłe wspomnienia związane z tą placówką, a bywam tam od czasu do czasu.No ale cóż.Jak ma być dobrze w sytuacji ,w której pewne stanowiska piastują pewne osoby ,które 20 lat temu i więcej,posiadając "czerwoną legitymację", gnębiły psychicznie wszystkich petentów nie posiadających znajomości pośród dygnitarzy Komitetu Centralnego,lub przychodzących załatwić cokolwiek bez czegokolwiek w kopercie.Dzisiaj wciąż te same "gęby" spoglądają złowieszczo zza kontuaru na "wyraszonych" zjadaczy chleba.Tak!To jest znakomity sposób budowania demokracji w tym popieprzonym kraju.Po co zmieniać ludzi?Przecież o wiele prościej jest przemalować ich polityczne barwy i "palić głupa", że wszystko jest ok.Tylko że ci " nadwyraz uprzejmi" biurokraci z łomżyńskiego Wydziału Komunikacji, raczyli jak sądze nie zauważyć ,że czas leci.Raczyli nie zauważyć ,że lata przeminęły, a wraz z nimi ustrój polityczny ,o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć,a w którym urzędnik państwowy był przez ciemny i uciśnięty naród wyniesiony niemalże do rangi Boga!No i jeszcze jedna ważna rzecz.Szanowni państwo urzędnicy!Chciałbym aby dotarło w końcu do waszej dziwnie funkcjonującej świadomości to, że w relacjii urzędnik-petent, to wy pieprzone,przeżerające nasze podatki darmozjady jesteście do naszej,czyli petentów dyspozycji, a nie na odwrót!
Najwyższy czas to sobie wziąć do serca!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org