poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nowa kiszka od tpsa

na http://www.in4.pl/komentarze.htm?kbt=N&news_id=5493 dowiemy sie co szykuje nasza tepsa. Brawo ograniczmy ilosc pobieranych danych do 100 MB bedziemy bardziej szczesliwi. Ciekawe ile jeszcze chu...ów dostanie tpsa za swoja otwartosc i szacunek dla klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa kiszka od tpsa

I co? ktoś im coś zrobi? Robią co chcą i wszystkim mają gdzieś. I tylko my na tym cierpimy. Poprostu są śmieszni i szkoda tylko naszych nerwów i naszego zdrowia.... brrr :[[



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa kiszka od tpsa

Już od dawna wiadomo, że TP to banda złodziei i oszustów. Mam nadzieję, że ich monopol dobiegnie niedługo końca - na polski rynek zaczynają wchodzić inne, zachodnie firmy telekomunikacyjne oferujące nieograniczony w żaden sposób dostęp do Internetu, za grosze...

ChWDTP

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa kiszka od tpsa

Ja nie mam problemu bo telefon mam w Szeptelu a internet w Vectrze i na tych złodzieji nie patrze . w TPSA płaciłem za abonament 40 zł a rachunek miałem na 80 zł .A w Szeptelu mam abonament 14zł i płace rachunki 40 zł. jest różnica .pozdrawiam tych co jeszcze płaco tym złodziejom .

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa kiszka od tpsa

Przecież TPSA jest już w związku z zachodnią firmą-francuzką. Widzimy jak to zaowocowało. Na bruk wyskoczyło 30 tys. pracowników, a poziom usług odczuwamy wszyscy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa kiszka od tpsa

Prywaryzacja TP SA była w istocie nacjonalizacją operatora na rzecz państwowego telekomu Francji, który tonie w długach. A poziom usług nie wynika ze zwolnień pracowników (i tak jest ich za dużo - dlatego ponosimy tak wysokie opłaty), tylko z kultury zarządzania charakterystycznej dla podmiotów (ex-) monopolistycznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nowa kiszka od tpsa

Jasne Bartez tylko zacznij więcej w tym twoim szptlu gadać a zobaczysz jakie rachunki ci przyjdą a jak ich poprosisz o wykaz połączeń to ci pare miesięcy będą przesyłać tak abyś nie zakumał że ci nalicają to czego nie było, wiem bo zrezygnoeałem z nich bo im udowodniłem, że mnie rypneli na 50 zł misięcznie przez 7 miesięcy, miałem duże rachunki więc założyłem kontrolera połączeń i łączyłem się wyłącznie przez modem i co ???? na początku myślałem, ża to program szfankuje a potem dokładnie i nadpłacając za wykaz okazało się że mam połączenia co prawda z numerami z którymi często się łącze za dużo połączeń i to w godzinah w których nie mogłem tam dzwonić bo wiem że nikogo tam nie zastane, a chrzanić ten szeptel!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org