niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

Jak sadzicie, czy w naszym miescie bezpiecznie jest chodzic wieczorami po ulicach? Ktore rejony miasta uwazane sa za "czarna strefe" i czy takowa w ogole istnieje? Jezeli chodzi o moje zdanie, to okolice ulicy wojska polskiego, zwlaszcza przy parku, dolny odcinek ulicy Polowej zawsze wydawaly mi sie za niezbyt przyjemne do spacerow, moze sie myle... Patrzac jednak z drugiej strony, mimo iz niedaleko jest siedziba policji, to jak mowia "pod latarnia jest najciemniej"...

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

najbezpieczniej jest na mojej Kopernika czasem tylko amanci ze wsi przyjada do panienek z bursy ale oni sa raczej niegrozni najwyzej puszcza troche glosniej muzyke ze swoich maluchow po tuningu ... no i wesela w soboty ale to tez jest malo uciazliwe conajwyzej mozna znalezc malego pawia rano przed blokiem ... Kopernika jest przyjemna i mozna na spacery chodzic w nocy na cmentarz , kto nie byl polecam ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

...Okolice mojego miejsca zamieszkania tj. osiedle Jantar, rowniez wydaja sie byc bezpieczne. Nie liczac oczywiscie kilku drobnych kradziezy, notowanych od czasu do czasu przez nasze sluzby porzadkowe, tudziez odglosow podchmielonych mlodziakow wracajacych nad ranem z potancowki z dyskoteki znajdujacej sie nieopodal ul Legionow.

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

Praktycznie w łeb można dostać w każdym miejscu. Nawet pod Komend± policji. My¶lę jednak, że jest bezpiecznie i do W-wy oraz warszawskich narkomanów ze strzykawkami w ręku jest nam daleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

To napewno, ale przyznasz, ze niezbyt przyjemnie jest isc wieczorem przez deptak np. na dworcu, nie ogladajac sie za siebie ukradkiem i nie nasluchiwac, czy aby przypadkiem nikt podejrzany nie kroczy za Toba? Tam chyba do tej pory, nie ma porzadnego swiatla, nie liczac witryn sklepowych, ktore raz swieca raz nie...

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

Evaa,
Z tego co slyszalem to wymienilas dwa najbardziej niebezpieczne miejsca. Park o ktorym mowisz jest chyba jako nr. 1. Nie jestem pewien czy sie cos zmienilo (w ostatnim czasie) ale byly momety kiedy to policja bala sie tam wchodzic bo mogli dostac kulke. Dworzec nie jest az taki zly, ale z tego co mi wiadomo to tez tam sie ruznie dzieje.

Ogolnie Lomza jest spokojna, tylo trzeba wiedziec co i kiedy robic (np. zejsc z drogi).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

hahahha, Pięknie powiedziane "Kiedy i co zrobić, np. zej¶ć z drogi". Czasem się to sprawdza, bo jak niektórzy mówi± - Nie ruszj gówna to nie ¶mierdzi."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

Wspomniany park na dlugo utkwil mi w pamieci, choc bylo to tak dawno
temu, domyslam sie, co czlowieka dzisiaj tam moze spotkac.Najlepiej
nie lazic nocamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

um... Łomża to najbezpieczniejsze miasto pod słońcem :):) ... mieszkam w Warszawie ... grochów.. kto zna ten wie o czym mówie :) .Pozdro!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

Zgadzam sie, takze mieszkam na Grochowie i w Lomzy czuje sie w miare bezpiecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

Przypomina mi się pewne do¶wiadczenie. Wkładamy rękę jedn± w gor±c± wodę, drug± w zimn±. Po kilku minutach obie ręce wkładamy do letniej.

Dla ręki z zimnej wody jest juz ciepło, a z ciepłej zimno.
Tak z tym bezpieczeństwem. Zależy do kontrastu. Np. wczoraj w Łomży mieli¶my napad na jubilera. Czy bezpiecznie?? Nie wiem. S± i lepsze i gorsze miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

tak jak było tak i jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomzy jest bezpiecznie?

http://www.youtube.com/watch?v=VU7V9Ebk0eg wszystko w temacie. a co będzie za 10 lat? Drugie malmo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org