poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Co sądzicie o tzw. "leżących policjantach" nie tylko na ul. Konstytucji 3 Maja?
Bo mnie krew zalewa gdy muszę parę razy dziennie przejechać przez coś takiego. Nie to zebym był przeciwny takiemu rozwiązaniu.
Ale tutaj ktoś przesadził.
Spółdzielnia poszła na łatwiznę. Wyrwali kostki, zakopali 6 krawężników i się cieszą.
Piszę o przyrządzie zawalniającym prędkość między spóldzielnia a blokiem 2A.
Będąc w Swecji miałem okazję przekonać się, że można zwolnić prędkość bez niszczenia zawieszenia każdego przejeżdzającego pojazdu.
Ale to trzeba troszkę pomyśleć.
To nie boli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

a jak jest to rozwiazane w Szwecji ?? a co do tego progu masz racje nie raz tamtedy przejrzdzalem odwalili prowizorke

***************************
Teraz po uszy w tym wszystkim tkwisz
Jak nie wiesz to lepiej śpisz
Zamknij mordę, albo w język się gryź
To potem milczenie okaże się złotem
Mój cały skład ma dwa ważne loga
Pierwsze szanuj przyjaciół, drugie deptaj wroga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

W Swecji taki próg jest przede wszystkim łagodniejszy, wyższy i dłuższy. Ma średnio ok. 3-4 m gługości. Przejeżdzając przez niego z prędkością 30 km/h prawie go nie czuć, natomiast jadąc 50 km/h masz połamany zdeżak lub spojler. I o to chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Ja nie wiem czy to przypadkiem nie jest nie legal i nie lamie ustawy i dojezdzie do wypadku pojazdow uprzywilejowanych :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

buahaha jakby to bylo nie legalne to by tego tam nie bylo!! Panie Kolego:P hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Jeżeli chodzi o ten na Konstytucji to sie zgadzam jest do bani, nie powinni odwalać takiej prowizorki, poza tym ze śmietnik postawili na środku drogi, tamtędy teżczasem trudno przejechać zwłaszcza gdy dookoła stoi pełno smochodów....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Robson masz rację. Myślenie nie jest dobrą stroną ludzi ze spółdzielni, więc nie ma się czemu dziwić.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

szkoda że nie ma emotek <politowanie>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Zamontowany na tej ulicy progi zwalniające mają coś około 7 lat - wtedy o progach w Łomży dopiero się zaczynało mówić. Nie są rewelecyjne to fakt ale tak samo można mieć pretensje do FIAT'a, że zamiast odrazu produkować seicento bawił się w produkcję malucha. Technika idzie do przodu !!! Taki próg Robson o jakim napisałeś ( co to niby w Szwecji zdaje egzamin) jest położony na ul. Niemcewicza przed szkołą nr 10. Osobiście widzę niejednokrotnie jak przejeżdzają przezeń samochody z prędkością 60 km/h bez żadnego problemu i ujmy dla stanu technicznego wozu. Czy na tym ma polegać praca "leżącego policjanta"??? Panowie trochę pokory. Moim zdaniem szukacie dziury w całym. A zaraz MRS napisze, że Tiger jest pracownikiem ŁSM - może ma rację, może jej nie ma - jest godzina 6.33 i w tej chwili jestem mieszkańcem Osiedla takim samym jak Ty MrS i jak Robson, którego RÓWNIEŻ znam.

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Tiger.
Ty jak zwykleprzesadzasz. Piszesz, że mnie znasz. Ja Ciebie nie znam. A może nie wiem, że Cię znam.

Nieważne.

Jeśli chodzi o próg zwalniający przy SP 10 to jest on żle zbudowany. Chyba tylko ciężarówką można z taką prędkością albo terenówką. Spróbuj przejechać 60 km/h swoim autem, jeśli takie posiadasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

a mnie to wisi cała sprawa tych progow :P sprobojcie przejechac samochodem po takim czyms 20 km/h i 60 km/h zobaczycie roznice wbrew oczekiwan samochod jadacy z wieksza predkoscia przejedzie tak ze kierowca nawet nie poczuje "lezacego plicjanta" a co do progu na konstytucji to odwalili maniane a jeszcze lepszy motyw jest z smietnikiem i parkingiem. chcecie sie posmiac to zapraszam na konstytucje =)

&reg;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Czyzby chodzilo o smietnik, ktory zostal zbudowany na parkingu na podwojnym zakrecie? Przejezdzalem obok niego gdy go budowali, smiech na sali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

kolejny raz ktoś wziął pieniądze i odwalił fuszerkę.Kto dopuścił do tego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Albo ktoś wziął pieniądze, żeby ktoś mógł odwalić taką fuszerkę...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

Jezeli nie odpowiada wam ten prog to zapraszam do przetestowania progow na ul Kazanskiej!! mozna na sankach z niego zjezdzac!!! ;)

pozdro Tiger ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Leżący policjant" na ul. Konstytucji 3 Maja

co do smietnika to sie zgadzam on zle stoi byl on stawiny od nowa mozna bylo postawic w innym miejscu aa co do progow sa jakies sa cieszcie sie ze da sie przeznie przejechac a nie tak jak na reymonta byl zrobiony pasarzerowie mosieli wysiadac rzeby samochud przejechal bez problemu


pozdro
RYBA :D

***************************
Teraz po uszy w tym wszystkim tkwisz
Jak nie wiesz to lepiej śpisz
Zamknij mordę, albo w język się gryź
To potem milczenie okaże się złotem
Mój cały skład ma dwa ważne loga
Pierwsze szanuj przyjaciół, drugie deptaj wroga

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org