poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stary Rynek do bani!!

Nie uważacie że tzw.skwerek jest troche zle zaprojektowany??Nie lepiej było by zostawić tą fontanne co była,odremontować ją troche,porobić jakieś fajne alejki??Co o tym myślicie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

Podobno są plany zmiany starego rynku mają zebrać kostke i przywrócic dawny wygląd ale czy to tylko plany to się okaże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

A nie lepiej byłoby zrobić coś ciekawego w innych częściach miasta? Np. zrobić coś ze Strzelnicą???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

Robson - na strzelnicy ma byc konkurencja LSM dla SKate Parku Perspektywy, podobno sa juz plany gotowe i chyba o ile mnie pamiec nie myli na wiosne maja zaczac budowe

Jeśli myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy i wiesz już wszystko - pomyśl raz jeszcze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

tak na strzeliny ma rozpoczac sie budowa skate parku na wiosne przyszlefgo roku zobaczymy co im z tego wyjdzie plany wygladaja ladnie :D

***************************
Teraz po uszy w tym wszystkim tkwisz
Jak nie wiesz to lepiej śpisz
Zamknij mordę, albo w język się gryź
To potem milczenie okaże się złotem
Mój cały skład ma dwa ważne loga
Pierwsze szanuj przyjaciół, drugie deptaj wroga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

dixie.
Pragnę zauważyć, że zjadłem właśnie śniadanie, a nie wszystkie rozumy.
Nie rozumiem komu to przeszkadza. Jest w miarę czysto, nowocześnie i na dodatek za NASZE pieniądze. Czy stać nas na nową bezsensowną inwestycję???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

Robson Skejt Parkna strzelnicy bedzie budowany za budrzet spółdzielni, to niech sobie robią co chcą.
Rozśmieszyło mnie Twoje stwierdzenie że łomżyński "czerwony plac" tzn. Stary Rynek jest nowoczesny :D A co w nim nowoczesnego? Ta códowna czerwona kostka spod której ujawnają się chwasty? No to cudownie że Ci się podoba - wspaniała wizytówka miasta :)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

A MI TAM TO OBOJĘTNI TA ŁOMŻA JAKA JEST TAKA JEST



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

WSZYSTKO W TEJ ŁOMŻY BĘDZIE ZA 5 LAT :p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

Ale po co mają ładować pięniądze w następny skate park jak mogą zrobić coś w centrum??Było by to o wiele bardziej praktyczne i przyciągające uwagę niż jakiś skate park 2.Jak ktoś bedzie chciał sobie pojeżdzic na rolkach to sobie pujdzie na ten co jest a jakś wizytówka w Łomży by sie przydała na Starym Rynku bo nie powiedział bym że jest super!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

Na starym rynku powini coś zrobić np.fontane i bardziej zalesić to bo tam nie ma gdzie siedzieć .A na Strzelnicy zamiast drugiego badziewskiego skejta,to mogli zrobić nowo strzelnice.ogrodzić porobic punkty strzelcke,wierzyczki i magazyn z biurem ,przecierz niedaleko wojsko to by było dla wojska ,policji ,pełnoletnich i tych niepełnoletnich zeby sie nauczyli strzelac i by mogli nieraz tam szkolenia robić np.policyjne z psami.To jest pomysł a nie jakis pieprz***skejt co napewno nie przyjde bo bedzie sie tylko pijaki gromadzili i inne formy chuligańskie.To niech spółdzielnia pomyśli dla kogo to robi czy dla siebie czy dla nas ??bo ja niechce skejt parku !!

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

szkoda że nie ma emotek <politowanie>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stary Rynek do bani!!

strzelnica na strzelnicy buhahahahhahahahahahha jeszcze nie mogę sie powstrzymać od gromkiej salwy śmiechu - powstrzymuje mnie tylko to że obudze MrS który mieszka tak niedaleko a szkoda by było tak słodkiego snu sprawiedliwego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org