wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śniadeckiego


Co się stało w sklepie Natalka na Śniadeckiego ? Jakaś starz pożarna była i policja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

strarzne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

chyba się zapaliło ale nie wiadomo, tylko wentylator było slychac przed sklepem, Moze wietrzyli pomieszczenie bo jak sie tam wchodzi to skarpeciarnio smierdzi. Jak ktos tam bulki kupuje to niech uwaza czy myszy po nich nie biegaly :D na niektorych pieczywach od spodu na tej mace widac bylo odciski malych nuzek heehehs (to na pewno UFO nie bylo :D) peace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

Ten sklep jest obleśny:/ Po pierwsze powinni się tam zjawić z Urzędu Skarbpwego bo kasa fiskalna to tylko fikcja tam, wszystko na kalkulatorze liczone i od czasu do czasu nabite na kase. Po drugie tam JEB** starymi skarpetami, kiedyś chciałem coś kupić w tym sklepie to wyszedłem bo nie szło oddychać. Kiedyś przez chyba tydzień to wróbel po sklepie latał i mieli to w dupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

zgadza sie ten sklep to dno...raz mnie pani obslugiwała jedzac rownoczesnie pomidora zero kultury, a drugim razem remont robili chyba sufitu nie zwazajac na towary na polkach i klientow...juz wiecej sie tam nie pojawie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

no ludzie nie badzcie tacy wredni. byla miss polski poprostu uwaza ze jej sklep nie musi byc ladniejszy od jej samej ;p a ten pozar byl spowodowany tym iz szefowa postanowila palaca sie szczotko wypalic pajeczyny na suficie, i za pomoca dymu wygonic karaluchy i pchly brykajace swawolnie w centrum wielkiego sklepu. pozdrawiam zapchlona szefowa - peace za ryj, pewnie moja **** jest ladniejsza niz twoja geba ahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

Niestety potwierdzam wszystko co piszą inni. Strasznie smierdzi w tym sklepie. Tam mozna tylko co najwyżej kupić kartę doładowującą do telefonu, bo jeżeli chodzi o art. spożywczę to strach. Zawsze jest pod sklepem pełno trzeźwych inaczej. Dostaną piwo na krechę i oblegają ten sklep. Ciągną tam ze wszystkich stron jak muchy do ....... . Najlepsze widoki są latem jak właścicielka założy białą spódniczkę i czarne stringi :):)

Dziwi mnie tylko fakt że odpowiednie służby nie zajmą sie tym sklepem. Żyjemy wkońcu w UE a nie w ZSRR.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

to ten sklep jeszcze istnieje??!!moim zdaniem to chyba nikt tam nie kupuje byłam raz i ....zaskoczenie poprostu stałam i nie wiedziałam jak sie wycofac śmierdziało jacys panowie stali i pili na podłodze pieczywo ktore wachał kot w gorze latały ptaszki i owady a kot był po to by myszy łapac starsza pani ktora liczyła na kalkulatorze kasa stała wyłonczona brudnymi rekoma poprawiała pieczywo wedlina zielona brrrr...jesc sie sie nie chce jak sobie przypomne melina totalna osobiscie nie polecam ale to jest moje zdanie co robi sanepid!!!!!?i o to trzeba zdawac sie na własno intuicje i spostrzezenia zeby sie nie otroc na szczescie chyba w łomzy nie ma wiecej takich ,,spozywczych"

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

najgorsze jest to że ten sklep jest otwarty do późnych godzin w każde święta i niedziele zjeżdża się tam cała Łomża, podbija mi jak patrzę na ludzi wychodzących z zakupami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

To cos z tobą nie tak skoro źle ci sie robi jak widzisz ludzi z zakupami wez sie przebadaj może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

cza masz racje niedobrze sie robi jak ludzie kupuja tam i pozniej to jedza a dxxd jak nie wiesz o co chodzi to nie pisz nic bo byc moze ludzie sa zle poinformwani lub tak jak cza pisze to jedyny otwarty sklep w swieta i do pozna byc moze tylko dlatego ludzie tam kupuja tym sklepem powinien zajac sie sanepid dla dobra ludzi tam prawie wszystko jest po terminie moze wtedy gdy ktos zachoruje to wtedy zaczna działac jest brudno smierdzi oblezenie mysz a nadodatek w sklepie pija alkochol to jest karygodne przeciez do sklepu przychodza rowniez dzieci nieswiadome zagrozenia .ja osobiscie nigdy bym tam nic nie kupiła ale to jest tylko moje zdanie i chyba mam do tego prawo .

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

Ja to dodam tylko ze kto duzo gada to malo może. Jak sie cos nie podoba to zadzwoncie i to zgłoście do sanepidu. olivia martwisz sie ze tam dzieci widza jak sie pije alkohol (strasznie szokujące), ale juz niemartwisz sie tym ze ktoś (może jakies dziecko ) kupi cos przeterminowanego i " tam prawie wszystko jest po terminie moze wtedy gdy ktos zachoruje". Wiec skoro potrafisz wypisywac na forum to wez tel i zadzwon chyba ze a ten pies który dużo szczeka, nie gryzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

jedyne co tam kupuję i to jak nie mam innego wyjścia to papierosy. Nikomu nie polecam !!! Obleśne miejsce !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

oczywiscie ze zgłaszałam ale widocznie jedna osoba nie wystarczy a po to jest forum zeby pisac i wyrazic swoje zdanie a nikt nie musi opierac sie na mojej wypowiedzi kazdy ma rozum i widzi co tam sie dzieje z reszta nie tylko ja to zauwazyłam.

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

alvaro50
jedyne co tam kupuję i to (...) papierosy. Nikomu nie polecam !!! Obleśne miejsce !

oblesny to twuj nalug.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śniadeckiego

i owszem obleśny ale dobrze mi z nim a tobie g... do tego :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org