poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odwołany koncert Ich troje

odwołany koncert ich troje. BUAHAHAHAHAH. ALe pojeby z tych co kupilui bilety i chcieli posluchac tego pajaca. HAHAHAHA. Zaraz pękne ze śmiechu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

z tego co widać na plakatach to koncert został przeniesiony z 24 na 27 a nie odwołany..

Ja i tak bym nie poszedł.. chyba żeby sie "napić" i posmiac to tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

Brawo, jedyna rozsadna decyzja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

to dziś czy jutro ten koncert ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

Z tego co się orientuję ta najpierw koncert został przesunięty a następnie odwołany.
Moim zdaniem odwołany został ze względu na brak uzasadnienia ekonomicznego dla przyjazdu gwiazdy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

Koncert został odwołany na 100% - słyszałem dzisiaj w Radiu BAB. Myślę, że za mało biletów sprzedali, stąd decyzja o odwołaniu tej żenady...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

Wy dałny!!!!!Zastanówcie wy sie nad swoim życiem!!!Jak wam sie nie podoba Wiśniewski to nie musicie go kur.... słuchać ani go jechać odrazu jak psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

no ja wiedzialam od razu ze odwolajo :P bilet po prostu byl za drogi :P wcale sie nie zdziwie jak za 2 tyg znowu powieszko plakaty na temat koncertu gwiazdy......tyle ze bilety w cenie 10 zlotych :P tak jak z Blue Cafe bylo....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

rbowany kut... juz skonczony jest w Łomży błazen ale h.. mu w cyce
na takie podejscie brak mi słów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

W Gdańsku wstęp kosztował 2 złote PLN-koncert był też w tym roku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

mi sie wydaje ,że Wisniewski jest ok. To raczej wy załosne dupki nie macie kasy nawet na bilet ale na marne piwsko to tak. Nie pieprzyliście by głupot gdyby koncert był za friko. Wowczas skakalibyście jak pijane małpy na drucie i gadalibyście że bylo ok. A prawda jest taka ze za friko to se mozna palcem poje.. w bucie. A Wisniewski dla hamów nie będzie spiewałmi i ma racje. Pamiętam jak był jeden koncert na muszli z biletami wstepu , ile wowczas wylaliście krowich łez , ze was tak żle potraktowano ile było pretekstów aby dowalic organizatorowi.

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

owszem byl koncert w ubieglym roku Krawczyka oczywiscie wstep platny....nic nie piszac ja na nim bylam.Bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

nie wiem dlaczego...??? ale wiem ze to nie pierwszy raz!!!!!! a raczej mozna takie przypadki liczyć w dziesiątkach heheh pamietam 3 lata temu na obozie jak moi znajomi kupili bilety na koncert w giżycku heheheh pozdrawiam!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

Zastanówmy się o czym jest mowa, tak nie pomyliłem się "o czym", dla mnie wiśniewski jest przedmiotem, nic poza tym. Co sobą reprezentuje - nic. Udostepniał tyłka facetow, Jego śpiew jest gorszy aniżeli darcie kotów w marcu, poziom tekstów jest poniżej krytyki - to nie sa teksty tylko bełkot pijanego debila.

Podsumowując, dobrze się stało, że występ przygłupa został odwołany gdyż w najmniejszym stopniu nie można "jego" nazwać artstą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

Wolę Wiśniewskiego posłuchać, niż tej żenajdy jaką jest hip-hop a raczej popularne hiphopolo. hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwołany koncert Ich troje

*******

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org