czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TeleInformatyk

MAm pytanie odnoście zawodu jakim jest
teleinformatyk ,mianowicie czy jest to dobry zawód (z przyszłością) i cz w technikum mechanicznym łatwo go skończyć/ Pytam Ponieważ poszedłem na ten kierunek..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

Teleinformatyk to taki informatyk telewizyjny - występujesz w telewizji i opowiadasz o informatyce i Twoich doświadczeniach



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

To kolega nie ma pojecia czym jest ten zawod! Telinformayk zajmuje sie telekomunikacja i informatyka. Zawod jako tako przyszlosc ma i to spora, szczegolnie na zachodzie. U nas troche mniej ale tez sa potrzebni teleinformatycy. Oczywiscie zawsze lepiej bedzie jeszcze, jak pojdziesz na politechnike i tam zdobedziesz jeszcze tytul inzyniera teleinformatyki ale tytul technika (o ile zdasz egzamin zawodowy) tez moze byc i jest akceptoany na zachodzie (po zdaniu egzaminu).W technikum mechanicznym to ty go nie skonczysz bot ego tam nie ucza. Musisz isc do technikum teleinformatycznego w Mechaniaku. Ja zaczynam 4 klase tam i nie narzekam, latwo nie jest ale idzie dac rade. Tak wiec powodzenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

Kiedyś był to dobry zawód bo dużo ludzi znalazło pracę po tym zawodzie w Telekomunikacji .Mam znajomego , który skończył tą szkołę i pracuje w telekomunikacji a dokładnie w Biatel .Ale mówi że z każdym dniem coraz gorzej cały czas zwolnienia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

nie rozumiem za bardzo koncepcji najpierw pójścia na jakiś kierunek a dopiero później sprawdzania czy to dobry wybór

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

Ja właśnie skończyłem pierwszy rok tego. Czy łatwo to skończyć? Musisz się po prostu uczyć... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

"
Autor: set (217.153.161.---)
Data: 10-07-08 09:28

nie rozumiem za bardzo koncepcji najpierw pójścia na jakiś kierunek a dopiero później sprawdzania czy to dobry wybór"

Wiesz, musi sie sprawdzac powiedzenie: madry Polak po szkodzie. Ta wlasnie filozofia sluzy podtrzymywaniu tradycji narodowej. Kazdy dba o to, by przyslowie jak najdluzej bylo aktualne :))

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

witam. kończę gimnazjum i zastanawiam się nad ważnym wyborem w moim życiu. idę do technikum lecz zastanawiam się nad kierunkami: teleinformatyka i telekomunikacja. wielkich umiejętności jeśli chodzi o informatykę to nie mam ale źle znowu też nie jest. bardzo dobrze się nie uczę ale jakoś sobie radzę. do was mam parę pytań. czy trzeba iść na studia po tych kierunkach (które bardziej tak a które nie)? w jakim z tych kierunków znajdę szybko pracę, w którym więcej zarobię? czy można pracować bezpośrednio po tych kierunkach (którym)? który kierunek jest bardziej przyszłościowy (tzn. za jakieś 5-15lat)? ogólnie to gdzie wy mi doradzacie iść, telekomunikacja czy teleinformatyka? bardzo proszę o pilną odpowiedź osoby które coś o tym wiedzą. dzięki wam mogę wybrać dobry kierunek ja i wiele innych osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

Jeśli cię to jara, spełniasz się w tej dziedzinie, czujesz do niej powołanie - śmiało idź. Jeśli chcesz to robić tylko za pieniądze, bo to płatna praca to sobie tylko krzywdę zrobisz. Nie patrz czy zawód jest dobrze płatny tylko czy będziesz szczęsliwy wykonując go, rób to czym się jarasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TeleInformatyk

ale moje główne pytanie to: teleinformatyka czy telekomunikacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org