poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bar 7 Kier

Słyszeliście o tej knajpce? Byłem wczoraj i aż żal bo strasznie mało osób tam przychodzi... Miejsce sympatyczne, muzyka OK. W imieniu szefa zapraszam częściej, codziennie czynny jest bar, wstęp darmowy, bilard, w piątki i soboty dyskoteki. W czwartki ruszają dyskoteki " D-Polo Only ".

http://img361.imageshack.us/img361/8276/7kierol0.png

Pozdrawiam

Zapraszam do 7 Kier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

Taa, drugie alibi sie zrobilo, pełno naćpanych małolatów w dresach szukających dymu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

dokładnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

"Taa, drugie alibi sie zrobilo, pełno naćpanych małolatów w dresach szukających dymu."

Nie zgodzę się. Małolatów ? Na mniej niż 18 lat to mi nikt nie wyglądał, w dresach nie przychodzili. A naćpanych ? Tego to nie wiem, ale nikt napewno dymu nie szuka.

Zapraszam do 7 Kier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

reklama?:)

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

kocio pewnie tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

XXYYZZ- spostrzegawczy jestes! Byles wczoraj i juz wszystko wiesz!

"Miejsce sympatyczne, muzyka OK. W imieniu szefa zapraszam częściej, codziennie czynny jest bar, wstęp darmowy, bilard, w piątki i soboty dyskoteki. W czwartki ruszają dyskoteki " D-Polo Only "."


"Nie zgodzę się. Małolatów ? Na mniej niż 18 lat to mi nikt nie wyglądał, w dresach nie przychodzili. A naćpanych ? Tego to nie wiem, ale nikt napewno dymu nie szuka."

Takiego czlowieka jak Ty miec we firmie,to skarb!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

Interes nie idzie to trzeba szukać jakiegokolwiek ratunku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

podobnie jak amnesia na naszej klasie we wszystkich klasach wszystkich szkol jako gosc zapisana ;)

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

W tygodniu bar świeci pustkami, obsługa + max 5 osób. Jak jeszcze nie zamknęli to znaczy że jakoś się kręci.

"XXYYZZ- spostrzegawczy jestes! Byles wczoraj i juz wszystko wiesz!"

Taaaaak!!! Hmmm..? Tylko wczoraj? Nietylko. Oprócz tego z 10 razy. W tym tygodniu 4.

Utwierdzajcie się dalej w swoim przekonaniu.

Zapraszam do 7 Kier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

XXYYZZ- dobry jestes! Nie wiem, czy nie najlepszy?! i jeszcze ten podpis pod Twoimi postami- "Zapraszam do 7 Kier."
Kiedys tam bylem, ale juz nie chodze. Na bilarda,to ja se wole do 54, albo do HATTRICKA zaleciec, przynajmniej stoły profesjonalne maja i ogólnie- nie ma porównania!
Powodzenia w interesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

eee tam może i małolaty , może i naćpani , ale nie powiecie ze jak byliście w ich wieku to nie marzyliście o tym żeby pobawić sie w jakimś klubie ??!! :P niech ćpają , oni sobie życie marnują a nie wy :D he a tego co sie czepia to doje**ć i zakopać za klubem :P niech z mrówkami sie bije :P tak to jest spoko tylko przyjdzie naćpany małolat z kumplami i sie burzy ;/;/;/ he a jak sam na sam na zewnątrz sie spotkamy to sika po majteczkach i mamo woła :PP zal po prostu zal : P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

bylem kilka lat temu. ciekawie nie bylo i wiencej ma noga tam nie byla. wystarczy pszejsc obok wieczorem. bydlo wylega na ulice

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

hehe skoro wpuszczaja malolatow to klub jest dla malolatwo .. kiedys tam sie bywalo .... ale jak zaczal to byc kinder klub to ja wole isc do jakiegos powaznego lokalu a nie z dziecmi siedziec ... nie trzeba robic smiesznej reklamy na forum ... bo jak gdzies jest wpozadku to ludzie sami sie zchodza a jak gdzies trzoda to i taka smieszna reklama nie utrzyma biznesu ....
bo nawet jak przyjdzie ktos tam raz zobaczy co sie dzieje to wiecej nie pojdzie .... ja tam tez juz nie zawitam ;-)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

szkoda że w Łomży nie ma czegos pow 21 lat i w stosownym ubraniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

amnesia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

asmnesia amnesją ale siekiery poleciały w święta:P też już słyszałem plotki o jej upadku chociaż może teraz jak dostali pozwolenie na alkohol to się rozkręci...a 7 kier? nie wiem czy kiedyś było inaczej niż teraz bo znam takie dziewczynki które teraz są już może "dorosłe" ale w wieku 14 lat się tam prowadzały z łomżyńską gangsterką (hehe)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

Łomżyńsko ganksterko!?-znam wszystkich w tym mieście i już z 10 lat chodze po wszystkich klubach i nigdy ich niewidziałem!A 14 są najlepsze;p W Łomży jest mało ludzi imprezujących na "max" dlatego dyskoteki i kluby tak słabo prosferują! Ja uważam że w klubach jest bezpiecznie zawsze-oczywiście jak się nie wozisz i udajesz kozaka bo bo wypiłeś 1 piwko za dużo!Pozdrówki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

mialam okazje byc bare razy w tym miejscu i nie zrobilo na mnie dobrego wrazenia, bylo duzo pijanych i nacpanych malolatow szukajacych zaczepki i nikt mi nie powie ze to nieprawda bo akurat wiem co to bylo za towarzystwo i wiem jak oni sie bawia, poza tym jesli chodzi o wystroj lokalu to w sumie nie ma sie do czego przyczepic ale obsluga taka sobie, barmanka zanim podala mi piwo obciela mnie wzrokiem jakby chciala zjesc mnie na same dzien dobry. Moim zdaniem ten lokal jest dobry dla dresiarzy, bo takich tam w wiekszosci widzialam, niech sie bawia w swoim towarzystwie bo jesli chodzi o obcych to kiespko u nich z tolerancja, wystarcz zle sie spojrzec i awantura gotowa, zreszta kto tam byl prznajmniej kilka razy to wie, ze to prawda.
Zdecydowanie bardziej juz wole yam albo 54 przynajmniej jakas kultura jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

tam chodza same malolatki ktore szukaja wrażeń. Melina dla dzieciaków ponizej 18!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

nie no co wy gadacie lokal jest przyszlosciowy z klasa widzialem szefa jak dopiero co otworzyl ten lokal a jak niebylo mnie trzy miesiace i jak tam weszlem to go niepoznalem chlop sie postarzal z 10 lat normalnie niewiem czy od dymu papierosowego czy moze zaczal podkradac narkotyki tym nacpanym malolatom i dresiarzom no *** niewiedomo ale wiadome jest to ze jest najlepszy lokal w miescie ........................... zaraz po jamie 54 rzymiance rampie amnezji jeziorku hehehe i innych pabach szkoda tylko szefa ach ten poczciwy andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

szkoda mi tylko szefa chcial dobrze chlop robil tyle lat za granica ciezko pracowal wrocil i chcial miec cos swojego no i ma ale zjedli go .........szkoda faceta strasznie poczciwy jest .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

super4 haha, zapytaj go o testy psychologiczne, króre przechodził
albo o jego stosunek do jego dzieci . . . kawał drania

-----------------------------------
//////////////////////////////////
-----------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar 7 Kier

tego to niewiem wiem ze dla mnie jest mily i uprzejmy az za bardzo iz ze sobie nieradzi z tym calym bagnem w ktore sie wjebal dzieki bylemu wlascicielowi zycie to zycie niezna sie przyczyny zachowan innych ludzi a wina nigdy nielezy po jednej stronie no czasami lezy ale niezawsze w kazdym badz razie pamietam pana jak otwieral i jak go widze teraz to szkoda faceta dwa razy szybciej sie przez to starzeje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org