poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet w Łomży?

Czy w ostatnim czasie w Łomży pojawiły się jakieś nowe firmy oferujące dostep do internetu? A może jakaś stara firma poprawiła jakość swoich usług. Nie mówcie tylko o DSL czy o NEO bo to już miałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

szeptel uruchomil usluge szep(t)klik.
Podobno ceny zalkiem niezle :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

Ale mi głównie chodzi o jakość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

no z tego co slyszalem to szeptelowi ciezko cos zarzucic (dot. DSL szeptela)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

szep(t)klik ciekawe ;|, to na radiu chodzi czy na kablu ?, z tego co wiem to szeptel radio każdemu wciska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

CZekam na Szeptela DSLa, myślę że będzie oki. Oczywiście na kablu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

szeptel kabla niema wszędzie w łomży, tylko tym radiem nadrabia ;|, przynajmniej było tak niedawno....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

Witam!! Jak widać ja korzystam z "usług" 4lan (inet). NIKOMU NIE POLECAM TEGO OPERATORA INTERNETU!!!! Jeżeli nie chcecie sobie szarpać nerwów to trzymajcie sie od tej firmy z daleka!! Ciągłe skoki w przepustowości, bardzo częste przerwy w połączeniach (5-10 minutowe) - to tylko niektóre wady tego operatora. Ponadto nie wywiązywanie się z obiecywanych promocji!


APEL DO WSZYSTKICH OBECNYCH I (EWENTUALNYCH) PRZYSZŁYCH ABONENTÓW SIECI INET!!!!!

Nie podpisujcie umów i nie przedłużajcie ich jeżeli chcecie być zadowoleni z dostawy internetu. Może wtedy firma zbankrutuje i oszczędzi się kłopotów innym uzytkownikom!! Mysle, iż każdy potwierdzi moje zdanie!

Tyle w tym temacie!
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

Wszystkie sieci blokowe nie zagwarantują Państwu żadnej przepustowości. Przypuśćmy że taki 4lan ma np. ogólną przepustowość sieci z 10Mbit, podzielmy to na wszystkich userów i dodajmy do tego lokalne obciążenie sieci.... i dołóżmy czynnik ludzki...

Miejmy tylko nadzieję że kiedyś nadejdą czasy że będziemy mieli łącza 10Mbit na dzień dobry za 50zł/miesiąc tak jak to jest w Japonii.

=======================
Lomza Cool

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

Cześć.

Ja tradycyjnie, wbrew większości :-) , chciałbym pochwalić firmę INET za ostatnią zdecydowaną poprawę usług. Po pierwsze: dziś przed 16-stą 'znikła' sieć - zadzwoniłem i ... zaczeła działać po pół godzinie. Po drugie:

upload: 2985082 bytes sent in 25.7 secs (1.1e+02 Kbytes/sec) (110KB/s!!!)
download: 2985082 bytes received in 20.8 secs (1.4e+02 Kbytes/sec) (140KB/s!!!)

PING onet.pl (213.180.130.200): icmp_seq=1 ttl=47 time=24.0 ms

a mam wykupione 64kbps....

Zdaje sobie sprawę, że nie u wszystkich abonentów tej firmy tak jest, ale wydaje mi, że następują zmiany na lepsze. Ja sam się zdziwiłem osiągami...

P.S. Nie próbuje się podlizać - po prostu utarło się, że jak jest dobrze to nikt nic nie mówi (i nie chwali), ale jak są jakieś problemy to 'wiesza się psy' i sieje zamęt.
P.P.S. Mam nadzieje, że jakość mojego łącza nie wynika z pomyłki administratora ;-)

Aha, i w żaden sposób nie jestem związany z tą firmą (oprócz kabelka dostarczającego Internet :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

ja mam w infolanie narazie diała bez zarzutu no prawie ale jak miałem problemy z połączeniem to zadzwoniłem po 22 i za pół godziny było zrobione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

ja mam locze radiowe dziala bez zarzutow :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

Słyszałam, że nowa firma ma zamiar rozprowadzać internet ata czy coś takiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

ja też coś o tym słyszałem hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

vectra ma lepszego neta teraz ja np:mam pakiet sredni no i z 128 kbp\s a teraz mam 196 kbp\s :) a wiec vectra to dobra rzecz hehe!WIEC ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z VECTRANETU!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

HURAAAAA mam internet w domu.
Szeptela DSL. Narazie OKI. Co później zobaczymy. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet w Łomży?

macie większą przepustowość bo operator wam jej nie blokuje i w momęcie gdy mało ludzi jest na necie to macie szybsze łącze, ja mam neta w Nordcom-ie i za 50zł 128 Mbit nie mam przerw w dostawie mimo dzisiejszego wiatru i mimo deszczu zapraszam wszystkich do tej firmy naprawde traktują tu klijęta poważnie a i koszt podłączenia nie był duży bo 50zł bez karty sieciowej bo miałem swoją a jak bym nawet musiał ją kupiś to bym zalłacił za nią 30 zł, co wy na to???, bo ja jestem zadowolony a ze wszystkich moich znajomych którzy posiadają łącze nie skarżyli się tylko ci którzy działali na Nordcom. Myśle, że można im zaufać !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org