wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Narzuty ?!?!?

Witam!

Mam pytanie : Chcialabym kupic piekna, elegancka narzute na lozko wraz z poszewkami w komplecie jednak nie wiem gdzie moge dostac takie narzuty... (atlasowe, satynowe)? Znam tylko jeden sklep w ktorym juz bylam, ale nie ma za bardzo wyboru w nim wiec bede wdzieczna za podpowiedzi...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

sklep Janeczka stary rynek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

hehehe

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

w łomzy to kiszka, wal do Białego albo Wawy.)))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

allegro.pl do wyboru do koloru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

dzieki za podpowiedzi...

Ps. Moze jest jakas hurtownia, ktora moze miec takie rzeczy??

cioteczka:

Myslalam, ze da rade kupic cos eleganckiego "od reki",a nie znow korzystajac z allegro... :-(

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

na Małachowskiego w odeku:) tzn koło sklepu z farbami... chyba jeszcze jest ten sklep... a jak nie to kup materiał i poproś znajomą niech Ci uszyje:D i będziesz miała wymarzoną:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

Można spróbować poszukać czegoś w sieci, jest sporo sklepów internetowych z pościelą czy kocami i narzutami. Z producentów w przystępnej cenie i ładne wzory ma firma Eurofirany, jej produkty można dostać w wielu sklepach w Internecie, np:
http://www.domowenastroje.pl/go/_info/?user_id=527&lang=pl albo
http://www.domowenastroje.pl/go/_info/?user_id=175&lang=pl czy
http://www.wolimierz.pl/catalog/product_info.php?cPath=1_48&products_id=90&osCsid=7badf21566a73d0c8d4ebda6a385bab4
Jest spory wybór w różnych sklepach, warto popatrzeć na promocje, można znaleźć taniej niż w normalnych sklepach a jakość wcale nie jest gorsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

poszukaj w sklepach z firanami na rogu sikorskiego i wojska polskiego są 2, nie wiem jaki jest w nich wybór ale warto zajrzeć. kolejny jest obok ulicy makowej i jeszcze jeden na nowogrodzkiej przy parku. narzuty mogą jeszcze być w sklepie z pościelą na ulicy farnej jest to"sklep w sklepie" na wystawie jest duzy napis ze sklep z pościelą jest w głębi... tam widziałam kilka fajnych :)

powodzenia!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

na mazowieckiej, miedzy zakladem fryzjerskim a biblioteka moze dostaniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

Ks. Anny nie Mazowieckiej..

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

wazne zeby bylo wiadomo gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

Warto przeczytać porady dotyczące wyboru narzuty. Dzięki temu będziemy mogli podjąć dobrą decyzję. Prawda jest taka, że narzuta ma nie tylko chronić nasze łóżko, czy pościel, ale również być elementem ozdobnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Narzuty ?!?!?

Ja narzutę na łóżko kupowałam tutaj ale możesz też sprawdzić gdzieś u nas stacjonarnie jeśli nie lubisz kupować przez internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org