poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto zna łomżyńskie klaksoniary

jadąc ulicą legionów moim czerwonym fiatem 125p żadna dupka się nie ogląda, pewnie będe musiał zmienić samochód

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

Proponuję na trabanta, za nim wszystkie się oglądają, a jak podjedziesz pod jakąś dyskotekę, to same będa się pchać środka...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

*plonk*

krs - nie troluj.

R
-------------------
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
"Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

A ja proponuje czołg .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

A JA PROPONUJE CI ABYC PRZERZUCIL SIE NA ROLKI BEDZIESZ MIAL LEPSzE BRANIE U PANIEN WIEC MALOLAT POPROS TATE O KIESZONKOWE I JAZDA DO SKLEPU PO NOWY SPRZET
POWODZENIA ZYCZE

WIELKIE POZDRO

P.S. A LOMZYNSKIE KLAKSONIARY ZOSTAW STARSZYM

NJSmoQ*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

Wstaw fiatolota do garażu nałóż nowy lakier i wychromuj. Następnie przez 10 lat utrzymuj go w najlepszym porządku. Kiedy wyjedziesz nim po tym czasie blachary bedą się łapały za zderzaki żyby je zabrać na kukawę po mieście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

Klaksoniary Siemanko nie zle wdzianko zarobione na stojaka
ona nie jest taka a wieczorem ciagnie za szejka i bic mac'a
Szmaty nie sa warte dyskusji . Takie bierze sie na jeden raz i to jeszcze tak zeby nie widzieli znajomi, bo to wstyd a potem z kopyta i won z samochodu penero.


POZDRO

LORD ON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

szmaty nie sa wogole warte dyskusji...
Siemanko nie zle w dzianko zarobione na stojaka
Ja nie jestem taka a wieczorem ciagnie za szejka i bic mac'a.
I tak to jest z klaksoniarami z legionów szczegolnie. Taka szmate bierze sie na jeden raz i to jeszcze tak zeby ludzie nie widzieli bo to wstyd, a potem z kopyta i won z samochodu.

POZDRO

LORD ON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

jedno na mete raz wziełem i tak jej biło z kopyta że o jej, prosiłem jo żeby się odświezyła a ona że tak lubi, taka śmierdzaca, więc jo pogoniłem. fuj, nie lubie nie lubie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

Widze ze macie powazny problem no trodno ze zadna laska nawas nieleci ale niemusicie sie teraz wyrzywac na na tych malolatach ktore spaceroja po al Legionow ,spojrzcie w lustro na swoje geby bo z takimi mordami to i porsche wam by niepomoglo:)

Hoł, Hoł ,Hoł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

wczoraj jeździłem po legionow ale sie gdzies schowały. Jedna to nawet widziałem i wiecie co była cała różowa.

Pasja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

ja jeżdże czarnym maluchem i każda się ogląda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

od kiedy z pod blaszaka znikneła Odkurzacz i jej kumpela fiatolot to za mało
chociąz zostało jeszcze kilka "porządnych" dziewczyn na miescie moze wymienimy sie numerami do nich? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

:-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

Z tą wymiana numerow łomżynskich ladacznic to niezly pomysl - jest tu wielu przyjezdnych (np z Wwy ) ktorzy chcieliby skorzystac a nie wiedza gdzie ich szukac. Zyskalyby tez na tym lomzynskie panny a ze wiadomo jak sie prowadza wiec miasto sporo kasy by na tym zyskalo. Tak wiec czekam na informacje od samych lafiryn oraz od tych ktorzy wiedza gdzie ich szukac. Tak poza tym to ile one biora? Wiekszosc to chyba za darmo sie puszcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto zna łomżyńskie klaksoniary

łomżyńskie szmaty są w sumie nieobliczalne.czasem to sie mogą nie obejrzeć nawet na lepszą taczkę.także fiat nie fiat,jeden ***.to chyba trzeba mieć i trochę szczęścia hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org