niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dermatolog Łomża

Witam!
Poszukuję dermatogo w Łomży.
Niedawno się tu wprowadziłam i nie wiem kto jest godny polecenia.
Proszę piszcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Polecam osobiście dermatologa w Białymstoku na ul.Nowy Świat 17 lok.5-P.Aleksander Wroński-więcej informacji na www.dermal.pl
Pierwsza wizyta 100 zł,następne 50 zł.
Polecam,ponieważ powodów jest wiele,ale podstawowym jest taki,iż ten dermatolog zanim zacznie leczyć pacjenta to wysyła na badania krwi,itp. i na podstawie wyników badań stawia diagnozę co dolega pacjentowi.
A nie jak to robią dermatolodzy w przychodniach lub prywatni-spojrzą się np.na twarz i bez żadnych wyników określają,że jest to trądzik i ładują w Ciebie ful leków i maści (robionych na zamówienie), a potem się okazuje,że przyczyną była np.jakaś bakteria ulokowana w organiźmie.

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

dopiero sie wprowadzilas i juz cos zlapalas- pech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Też regularnie jeżdżę do Białego do dr Wrońskiego i naprawdę polecam:)

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

polecem również dr Wrońskiego. Moim zdaniem szkoda własnego zdrowia, a i pieniędzy na leczenie się u łomżyńskich dermatologów. Wypisują mam wrażenie, że na chybił trafił leki, albo- co częściej się zdarza akurat to co przed chwilą zasugerował im przedstawiciel handlowy...
Lepiej leczyć przyczyny a nie zaleczać skutki- takie jest moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

totalnie jesteś beznadziejny i lepiej w ogóle nie podnoś głosu...

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

ten tekst był do doctorra...

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

jest w lomzy pani dermatolog nazywa sie Kaminska jak nie myle sie przyjezdza z bialegostoku raz na dwa tygodnie w srody i jest naprawde bardzo dobra

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

dajcie jakis tel do tego wronskiego z bialegostoku , jak tos ma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Również polecam dr Kamińską z Białegostoku. Przyjmuje na Kazańskiej w środy ( chyba to Acer), ale trzeba zadzwonić i zorientować się w którą środę będzie. No i wizyta 50zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Szkoda wątroby i portfela na wizyty u łomżyńskich "specjalistów-wzrokowców".
Namiary do dr. Wrońskiego 085 744 51 15 adres powyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Ja byłam u Pani dermatolog na ul.Ogrodowej w Łomży. Na pewno mi pomogła, więc do niej nic nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Duzo seksu i problem zniknie:D

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

ja nie polecam Wronskiego duzo kasy pojdzie i zero efektow......bardzo młodym dziewczynom przepisuje tabletki hormonalne......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Polecam panią Łapińską na Ogrodowej. Przyjmuje w ramach NFZ, w dodatku nie trzeba sie wcześniej zapisywać. Potrafi pomóc, mi pomogła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Ja również nie polecam Wrońskiego, władowałam sporo kasy, a efektów nie było, poza maściami przeisał mi wtedy lek hormonalny po którym wystąpiły nudności i zawroty głowy, gdy się z nim skontaktowałam w tej sprawie powiedział, że taka reakcja jest przewidziana i nie należy się tym przejmować..to chyba już mówi samo za siebie... zrobił mi peelingi, nie sprawdzając wcześniej czy nie będę uczulona na kwas, za pomocą którego miał być przeprowadzony zabieg, później chciał mnie uświadomić że tak miała wyglądać skóra po tym zabiegu...faktycznie widywałam osoby którym pomógł, aczkolwiek każdy przypadek jest inny a widocznie mnie zakwalifikował do tej większości i starał się tak samo leczyć :) i chyba najbardziej tym mnie zraził, teraz tylko żałuję że wydałam tyle kasy...bo wszystkie zmiany same ustąpiły trzeba było tylko czasu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

hmm chodzilam do łapińskiej teraz ma gabinet kolo parku i powiem ze plusem jest to ze nie trzeba sie umawiac tylko 'z marszu' przymuja, no ale co do efektow...faktycznie 'na oko' ocenia..w koncu sa dwa uda.."albo sie uda albo sie nie uda" :) a jaki masz konkretnie problem, bo moze bedzie zbena wizyta u lekarza a ktos z forum Ci pomoze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

nie polecam Wronskiego! mnie i znajomych leczyl dokladnie tak samo: najpierw badania, najlepiej w wyznaczonym miejcu u jakiegos znajomego, potem od razu hormony (mimo ze maialm 14 lat), wszystkim wypisywal diane 35, czyli hormony starej generacji i kupe lekow, ktore najlepiej kupic w aptece w tym samym budynku! mojego kolege leczy izotekiem, odpowiednikiem roacutanu - baaaardzo drogiego leku, mimo ze wie doklanie ze ten roacutan mu nie pomogl, a izotek to to samo tylko w tanszej wersji! poza tym umawiasz sie na 13 a wchodzisz np ok 17! facet robi dobre wrazenie ale co do czego kupa zmarnowanej kasy, a metody leczenia jakies przestarzale! juz wieksze zaufanie wzbudza kaminska, ta co przyjezdza z bialego raz na dwa tyg w srody! przyjmuje w acerze od godz 17!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

A ma ktoś numer kontaktowy do dr. Łapińskiej ..??

Proszę o podanie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

ja polecam pania doktor pry ulicy Ogrodowej... bylem u apana doktora W. i odradzam a PAni doktor na Ogrodowej naprawde wspaniala...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

szukam dobrego dermatologa w lomzy albo w bialymstoku, ale nie takiego ktory przepisuje reklamowane produkty i wizyta trwa 2 min, spojrzy na twarz i wypisuje kolejna recepte na mascie, kremy, tabletki ktore NIC nie pomagaja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Dr Klepacki z Bstoku. Przyjmuje w kazda sobote. Jest juz temat o dermatologu, wiec tam znajdziesz namiary :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

Niestety Pani doktor Łapińska na ul. Ogrodowej nie przyjmuje do czerwca 2013 z powodu choroby, też się wybierałam do niej no ale niestety musze szukać kogoś innego, wiem że są w szpitalu jacyś dermatolodzy ale czy jest sens do nich chodzić to nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dermatolog Łomża

http://promedpol.pl/ polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org