niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co sadzicie o firmie NETSTER

Jak w temacie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

poszukaj w wyszukiwarce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Dokładnie. Nudne jest już odpowiadanie ciągle na te same tematy, ale jeszcze nudniejsze pisanie o tym, że coś już było :) Więc najlepiej w ogóle nie odpowiadać na takie tematy.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

idz i nie wracaj ta firma sie nie nadaje no fakt mam wysylania 2mb ale i tak cos jest zablokowane :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Firmy tej nie polecam, intenet beznadziejny już lepsza jest Vektra czy jak jej tam, Mam neta w netsterze i właśnie wymowiłam umowę, także sory ale nie polecam, na relkalamcje żadko przyjeżdzają a poza tym nie odbierają telefonów, także kontak jest słaby. Internet nie dostaje pakietów jaby oni coś blokowali. dużo można pisać na ten temat ale dobrze się zastanów czy napewno chcesz tam internet założyć, lepsza jest neo, czy nawet netia. tówj wybór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

To raczej Vectra jest pomyłką, brak sieci lokalnej. Netster od chwili przejęcia Interneo to już całkiem inna jakość (lepsza). Mam internet w Lomży w tej firmie i awaria jeszcze się nie zdarzyła. Polecam.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

I ja podobnie jak przedmówca. Mam już internet w tej firmie od ponad roku i wszystko gra. Do tej pory nie było żadnej przerwy w sygnale. Jestem zadowolony i oby tak dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

To skoro ci tak ten netster super to po co się łączysz przez I-plusa. Przerzucenie sie z i-plusa na netster to nie dziwię się ze taki zauroczony jesteś szybkością

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

A kto się tu łączy z iPlusa? Chodzi Ci o Centertel.pl? To jest Orange jak coś i powiem Ci, że przebija prędkością pewnie nawet to co masz (2Mb/s), nie mówiąc o Netsterze. Mam trzech dostawców, więc mam rozeznanie. Nie wiem czy kontakt z firmą się poprawił, bo od czasów z Interneto nie musiałem dzwonić i nie ma mnie za często w Łomży, ale brat nie narzeka :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

pf :] tak samo jak markac mam trzech dostawców ...
1.i-plus ( zasięg w Łomży nie jest najlepszy...)
2.neo (czasami rozłącza lecz nie narzekam na prędkość )
3. IST ( internet oceniam na b.d.b ;) )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Netster to ostateczność, sam mał łącze tej firmy jeszcze dwa miesiące i zmiana na IST, jeżeli nie masz innej perspektywy to może być tylko pamiętaj że maksymalny przesył jaki ta firma oferuje to 1Mb



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Jestem użytkownikiem tej sieci od 1 roku nie powiem były 2 incydenty gdzie ni miałem netu ale w kilka godzin uporali sie i było ok

Nie narzekam na ta firmę i na razie nie mam zamiaru zmieniać może kiedyś ale na chwilę obecną jestem zadowolony

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

ja tez jestem uzytkownikem netstera i nie mam problemow z netem mam go ponad rok i jestem happy mialem raz problem ale chodzilo o kabel przewodzacy od anteny i jest po krzyku ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Powiem tyle, raz jest dobrze raz jest źle. Radiówka to zawsze będzie radiówka. Sprzęt mają (chociaż nie wszędzie) taki i cienki. Nie mam zamiaru przedłużać umowy, wolę płacić dwa razy tyle, ale wiedzieć za co płacę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

mam w NETSTERze już 2 rok internet... nie narzekam :) - bez żadnych awarii....... jedyne co bym wysadziła w powietrze to NEOSTRADA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

jest jak karzda inna siec raz lepiej raz gorzej..... w skali do 10 u mnie ma 7. miejmy nadzieje ze jakosc połączen ciągle bedzie coraz lepsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Też jestem użytkownikiem internetu z Netstera.Mam go ponad rok i nie narzekam.Ostatnio w promocji podwoiłem prędkość bez zmiany abonamentu.Z przekazem nie jest źle.Niedawno zmieniałem kompa na nowszy i tzeba było przeinstalować internet.Pewnie,że nie od razu ale za jakieś pół godziny przyjechał gość i po sprawie(tanio!)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Nie ma to jak marketing szeptany ;-) Dziwne, że jak się pogada na żywo użytkownicy netstera mówią co innego, a "forumowicze" co innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

wiesz... jakbym miał możliwość "miecia" IST bym skorzystał z wielką chęcią, ale jak czasem muszę skorzystać u kogoś z neo to mnie szlak trafia jak coś mi się ściąga z max transferem i w tym czasie trzeba przeglądać www

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Do Bani ten Netster czesto nie dziala a jak dziala to tak powoli niby mam 512mb a jeszcze nigdy takiej predkosci nie bylo hehe moze na poczatku te pare dni dzialalo bez zarzutow ale teraz to coraz gorzej nie polecam !!!!!

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

przemo: a w jakich granicach u Ciebie prędkość oscyluje? jak bardzo różni się od tej co być powinna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

też mam netstera i mam mieszane uczucia raz przez 3 dni nie było neta. :/ Nie dawno dzień w dzień mniej więcej około godziny 16-17 odłączał się i musiałem restartować kompa żeby znów był ale teraz jest ok (na razie) już od dłuższego czasu sie nie rozłączał. a teraz zrobiłem test prędkości (mam 512) wyszło 352 a za 10 minut 654 także z prędkością jest różnie w końcu radiówka. U mojego znajomego który tez ma netstera (nie wiem jaki ma pakiet) ale film 700MG ściągnął mu się w 14 minut. Także oceńcie sami ja nie chce robić nikomu autoreklamy. Jest tani (30zł za 512) a w moim przypadku był ostatecznością hehe w końcu lepsze to niż nic pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

512 mam niby ale Lepiej nie bede mowil jaka mam predkosc bo mnie zbrechtacie hehe ci co tu tak pisza ze jest dobry ten caly netster to pewnie tam pracuja albo jacys koleszcy tych co tam pracuja juz nawet niechce mi sie do nich dzwonic jak niedziala ten net bo mi sie znudzilo to jak sie nie poprawia to zrezygnuje z tego gowna!!!!!!!!!!!!!!

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER



test robiony minute temu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Netster to najwieksze gowno jakie kiedykolwiek mialem...
Jestem użytkownikiem od kiedy tylko powstal....
Obsluga jest niefachowa, nie potrafili usuwac awarii.. Usuneli gdy zadzwonilem do pana "prezesa" i go opie******... Takze jak cos to najlepiej dziala..
Pani z biura w miescie oszukuje ludzi...
Dzwonilem do niej i powiedziala ze przekaze moje zazalenie Panu z serwisu, a gdy do niego zadzwonilem po 30 minutach, okazalo sie ze nic nie wie....

Powiniennem miec przesyl 2mb a mam max 512....
0 fachowosci...
Chetnie zmienilbym na IST, lecz nie ma ich u mnie... :(
Niestety nie mam innej alternatywy, dlatego wciaz korzystam...

P.S.
Nie radze jezdzic i zalatwiac spraw do tego biura nad "Stokrotka", bo po prostu ten koles umywa od wszystkiego rece....

w skali od 1-10 : 2-

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

przemo80991: przejdź się do nich i daj zażelenie na piśmie, będziesz miał póxniej podstawę do rozwiązania umowy bo jak zrobiśz to "od tak" to będą Ci kazali płacić jakąś tam karę czy cóś.
Z tego co można przeczytać wynika że na jednych osiedlach można nacieszyć się całkiem szybkim łączem i stabilnym u nich, natomiast w innych żal ściska. No cóż - pozostaje tylko przeprowadzka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

szkoda kasy zmien na inet na mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Powiniennem miec przesyl 2mb a mam max 512....
0 fachowosci...


heh z tego co wiem Netster nie daje 2Mb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Z tym że ja płace jak za 1 mb a powiedziano mi ze moje łącze zostanie podwojone, czyli jak mniemam bedzie to 2mb :)
jesli sie myle, to prosze mnie wyprowadzic z bledu.....

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

piterosik:
a jak przedłużałeś umowę to podpisałeś odpowidni aneks? bo jak nie to możesz pomarzyć o podwojonym transferze. Mnie też wycięli kiedyś w ten sposób. Miałem mieć 2MB, po miesiącu przestawili mi z powrotem na 1 twierdząc że nic nie wiedzą o tym że ma być 2MB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Mogę tylko tyle powiedzieć do tych którzy piszą że powinni mieć 2Mb bo podpisali aneks. Otóż prostuje. Firma nie oferuje takiej prędkości dlatego gdy macie 1Mb na umowie nie podpisujcie aneksu. Nie miejcie pretensji do serwisu. Z tego co wiem to tymczasowo jest tylko jedna ekipa serwisowa i jest niemożliwością żeby jednego dnia załatwili wszystkie serwisy które mają zgłoszone. Jeżeli chodzi o spóźnienia to zrozumcie że jeżeli oni mają napięty grafiki przewidziany czas na instalację czy serwis to nie zawsze wszystko idzie bez komplikacji. Wiem coś o tym bo tak samo jest u mnie w pracy dlatego ich rozumiem. Ludzie trochę wyrozumiałości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Temat powinien brzmiec "Firma Nester - kant i oszust oferujemy a raczej nie oferujemy zadnych kompetentych uslug internetowych zapraszamy wszystkich frajerow do wspolpracy ;]." to co oferuje ta firma jest po prostu smieszna i oswiadczam ze uslugi sieci bezprzewodowej sa tak samo dobre jak sieci osiedlowych po laczu. jezeli ktos ma alternatywe i zastanawia sie nad wybraniem swojego dostawcy uslug to moge polecic Netster tylko do zarabiania końcowek kabla utp.
Mam nadzieje ze nikomu oczy nie zamydli ich polityka prowadzenia firmy i wspolczuje wszystkim ktorzy podpisali juz umowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Serwis firmy NETSER posiada najplepszych fachowców. Widziałem ich w akcji i znam się na tym co Oni robią. Jeżeli ktoś ich oczernia to pisze nie prawdę, tylko po to aby im zaszkodzić (KONKURENCJA). Kolesie są z najwyższej półki. Radio robili jako pierwsi w Łomży. Nie tylko w tej firmie. Wszyscy którzy negatywnie się wypowiadają, z samych tekstów widac że niemają pojęcia oczym piszą. Firma ta prowadzi największy zakres usług w tej dziedzinie i na największym opszarze Łomży i okolic. Nic więc dziwnego, że znajdzie się zawsze osoba która chce zaszkodzić. Jest czego pozazdrościć :). Polecam wszystkim i proszę bez obaw podłanczać się do tej sieci. POLECAM NETSTER !!!!!! i nie odgrzewajcie już starych kotletów.

BF

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Zgadzam się z Basf(em)666. Ta firma ma wielu klijętów i zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony który za wszelką cenę próbuje oczernić firmę bo jemu coś nie pasuje. Szczerze to każdy narzeka na swoje bo uważa że zawsze może być lepiej i że w innych firmach jest lepiej a to nie prawda. jest tak samo. Ja mam Vectre i też narzekam. To est najlepszy przykład.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

witaj.
Basf666 ty pracujesz w Netster, pamietaj ciebie z Huba dc jak miałes internet w IST to przekonywałeś, ze Introlan jest najlepszy (bo wtedy tam pracowałeś), teraz pracujesz w Netster i też go chwalisz, w sumie jako pracownik jestes dobry bo chwalisz swoja firmę, ale jako fachowiec to nie bardzo, bo jeszce wcześniej przed Introlan pracowałeś w Inet (teraz netster) gdzie łączyłeś kabe UTP na "skretkę" "dobry fachowiec"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

"pracowałeś w Inet (teraz netster) gdzie łączyłeś kabe UTP na "skretkę" "dobry fachowiec"


He he a w IST albo innych tego typu firmach myslisz ze nie lacza. Nie masz pojecia jak to wyglada od kuchni to sie nie wypowiadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Miałem Inet (Netster),
Acespoint (zrobiony ze zwykłego kompa i wciśnięty w pion po telekomunikacji) brzęczął na całą klatkę, a jkości tego połaczenia to już nie wspomnę , tak jak większość postów wyżej czyli LIPA.
Shrek ty to chyba drugi pracownik też "dobry fachowieiec" (znajomść sieci prezentujesz jak filmowy bohater Shrek) skoro twierdzisz, ze kable UTP można łączyć skręcajac je ze jak kable elektryczne. Życze sukcesów firmie Netster.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Oj. Ktoś mnie chyba pomylił ja robię meble hahaha. A wy wszyscy jesteście mądrzy i patrzę że wywołałem wilka z alsu (IST) Prawda TICO?

BF

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

ty Basf666 i ta reszta paczki co pisza ze ten NETSTER jest dobry to wy chyba macie nasrane w bani bo niewiecie co mowicie mam NETSTERA i wiem co mowie to jest guwno a nie internet a kazdego kogo zapytam z moich kumpli co maja tego NETSTERA to mowia to samo do dupy!!!!!!!!!!!!!!!! skoro robisz meble to co tak bronisz ten NETSTER???

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Ja też mam Netster i jest OK! 128kbps chyba wykupione i tyle jest :) A wam 1mbps mało... albo 2.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER





_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

To a pro po IST nie znam lepszej firmy :) Nawet Neo 6 Mbps wymięka co z tego , że troszkę szybsza i stabilniejsza może ale tv nie ma za darmo i sieci osiedlowej :-)



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Shrek ty to chyba drugi pracownik też "dobry fachowieiec" (znajomść sieci prezentujesz jak filmowy bohater Shrek) skoro twierdzisz, ze kable UTP można łączyć skręcajac je ze jak kable elektryczne. Życze sukcesów firmie Netster.

he he tico jak ja jestem pracownikiem netster to ty jestes wlascicielem IST i nie obrażaj mnie bo kabli elektrycznych nigdy bym nie skręcił tylko polutował (szczegolnie linke) a z utp to cuda mozna robic. I jeszcze jedno w firmie netster nikt jeszcze nie umarl A IST ZAJERZDZA I WYZYSKUJE LUDZI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Ostro piszesz mam nadzieje że trafi to oskarżenie do właścicieli IST a wtedy bedziesz musiał miec dowody prze organem państwowym na poparcie swoich słów. jezeli masz dowody to ok, jezeli nie to konsekwencje Twojej wypowiedzi moga być dotkliwe dla Ciebie.
Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sadzicie o firmie NETSTER

Witam.

Jako nowa firma ISP, potrzebuję inf. gdzie nie ma netu, lub gdzie ludzie są niezadowoleni z obecnego internetu. Ceny w porownaniu do innych operatorów konkurencyjne.

Pozdrawiam
tel. 507 968 477

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org