piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SOKÓŁ WĘDROWNY

czy ktos orientuje sie kiedy w łomży mozna bedzie kupic monete z sokołem i gdzie ??????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

... w (...)!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

pan widze kultura ... wsiocha ja sie pytam a ty jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie ni wp........ wsiochu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

moneta z sokolem ? ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

watpie zebys ja jeszcze gdzies kupil w warszawie sprzedawali ja bodajze w czwartek a jak wychodzi to raczej we wszystkich bankach jednoczesnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

kolego spóżniłeś się troszkie, te monety były już sprzedawane i z tego co mi wiadomo to łomży może było kilka sztuk, teraz to tylko Allegro i sklepy dle kolekcjonerów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

Monety okolicznościowe w Łomży są zawsze tydzień po tym jak wychodzą w W-wawie , a będą pewnie na Niemcewicza w banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

ale trzeba miec zryta banie zeby za jakas monete 20zlotowa dac 400 zl. po tlye chodza na allegro

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

FIN zamknij dupe jak ktoś jest kolekcjonerem to dla niego piniądz nie ma znaczenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

na allegro za pięc stówek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

A mnie udało się kupić. Mam jedną sztukę. Ale wątpię aby ktoś, że tak powiem z ulicy, ją kupił. Ja mam rodzinkę w banku i udało mi się tylko 1 sztukę kupić. Ale życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

mnie udało sie kupić Sokoła,mogę sprzedać za 300 zł ( taka jest cena za tą monetę w Mennicy Polskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

pisz na moje gg to wezme od ciebie za 300 384195

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

Dam 333

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

Gabi25 nie gadaj glupot w jednym z łomzyńskich banków mozna dostac nawet 5 takich monet i nie trzeba miec rodzinki ani znajomych w banku aby dostac monetę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

bs26 Bardzo proszę napisz nam w jakim banku można uzyskać tą monetę. Jestem zainteresowana nie 5 takimi monetami, a jedną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

Witam serdecznie teraz to tych monet moze nie byc, ale sam kupiłem jedną:) chciałem sprzedać, ale jakoś szkoda bo to ładny okaz;). Nawet 2 złotówki sa w cenie na aukcjach:). Nie myślałem, ze w Łomży bedą srebrne 20. Widziałęm co sie działo pod NBP kolejki jak nigdy. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

Gdzie wy kupiliscie te monety jesli mozna wiedziec ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

w tym zielonym banku na szosie, niestety juz ich niema, rozeszly sie jak swieze buleczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

a ktoś chce kupic srebrna 20 ? Posiadam jedną na zbyciu :)


"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

a za ile chcesz ją zbyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

gg 4401532


"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

sokół wędrowny piekny piekny piekny :) ptak

"Sokół wędrowny (Falco peregrinus) - średni ptak drapieżny z rodziny sokołowatych, zamieszkujący cały świat z wyjątkiem Antarktyki. W Europie (w tym w Polsce) dawniej był to rozpowszechniony ptak lęgowy, jednak w latach 50. i 60. XX wieku nastąpił drastyczny spadek jego liczebności, głównie z powodu skażenia środowiska pestycydami. W ostatnim okresie z powodzeniem prowadzona jest sztuczna hodowla sokoła wędrownego i jego reintrodukcja do odpowiadających mu biotopów. W Polsce jest znów lęgowy, choć bardzo rzadki - całkowitą liczebność szacuje się na 5-8 par. Jedna z nich regularnie gniazduje na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie."



jak chcesz to moge ci odpalic za 100 ostatnio za laskiem polowalem i mam jednego :) tylko napisz co z nim bedziesz robil bo jak na rosól to ci obskubie z piorek za dodatkowa flaszeczka a jak chesz na wystawke ( tak jak jaki wielmozny ) to moge ci go wypchac za 2 flaszki ??? to jak ?? czekam na odpowiedz z powazaniem wasz Kajetan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

Sokół Zip Skład hehe :D zapytaj sie w PROSTO

Niem mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOKÓŁ WĘDROWNY

Mam Sokoła Wędrownego 2-złotówke mogę sprzedać

Kontakt: matilonicom@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org