poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Samochod na raty

Zastanawiam sie nad kredytem na samochod w wysokosci 7000 zl.Czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia w tym względzie i moze cos doradzic na co zwracac uwage,czego sie wystrzegac itp.I najwazniejsze gdzie są najlepsze warunki do uzyskania takiego kredytu?I czy w ogóle cos takiego sie oplaca?Z gory dzięki.
Ps.Wyjasniam iz to ze chce uzyskac taki kredyt nie oznacza tym samym ze interesuje mnie samochod za 7000zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty





Czy się opłaca?
hmm jeśli masz gotówkę to oczywiście nie, ale jeśli jej nie masz to dlaczego nie? w końcu kredyty są dla ludzi.

Jeśli chodzi o najlepsze warunki to nie uzyskasz tu wiarygodnych informacji.
Każdy pracownik banku, bądź innej instytucji udzielającej pożyczek, zarejestrowany na tym forum będzie reklamował swoja firmę. (no prawie każdy, ja się powstrzymam)

Mogę Ci tylko poradzić byś uważnie czytał umowy i nie dał się omamić hasłami w stylu "Oprocentowanie od 5,9 %" itp

Pod żadnym pozorem nie bierz kredytu w pierwszym banku do którego wejdziesz, sprawdź ofertę przynajmniej 3-4

Porównuj wielkość rat, nie oprocentowanie. Banki lubią dodawać różne opłaty po za odsetkami, np. za prowadzenie rachunku, wizytę w domu (pewna znana firma na literkę P), uśmiech obsługującej Pani itp,

Zwróć uwagę na możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki i koszty z tym związane.

Nie odradzam Ci zadnej konkretnej firmy ani zadnej nie polecam.

Przemyśl sprawe spokojnie w domu z kalkulatorkiem w ręku a napewno wybierzesz dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

ha,ha,wymienialam opony przed swietami zaplacilam 700 stow gotowka ,kobieta przyjmujaca byla zdziwona ze palce a nie biore na raty.otoz od niej uslyszalam ,ZE 90 % jezdzacych samochodow w Lomzy jest na raty ,ktore dusza wlascicieli i potem nie stac ich na utrzymanie samochodu. wiec najpierw zarob na opony :))))))

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

Faktycznie Halina to sie postawilas 700 stow za opony to wychodzi jakies 70000zl o ile dobrze mnie nauczyli matematyki w szkole!Ty to musisz miec samochod.Ale Ci zazdroszcze!!!A ja chcę glupie 7000zl.Ale nie martw sie o mnie jesli kupię to poprostu bede jadł tylko dwa razy dziennie jakos wytrzymam.A celowo napisalem Ps.-oj wy kobietki !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

moim celem nie bylo obrazanie ciebie ALE chcialam zwrocic uwage ,ze zadluzenie sie to naprawde nic dobrego.Poczytaj portale biznesowe naprawde strach wziac kredyt, na twoim miejscu wstrzymalabym sie chociaz troche az do wyklarowania sytuacji.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

do : x-anonim nie jestem pracownikiem banku i nie zależy na ich reklamie.
pod koniec ubiegłego roku w rzeczpospolitej, lub w g. prawnej był ranking
najdroższych instytucji udzielających pożyczek i kredytów i wg. tej tabeli
powinieneś udać się z zapytaniem do bph, który ma swój oddział w lomzy.
i pytać o kredyt na zakup pojazdu.
produkt tego banku okazał się najtańszy w ubiegłym roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

nie bierz w providencie...duzy %...no chyba, ze taki chcesz...to wtedy polecam

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

Do x-anonim - porozglądaj się też za kredytami lub pożyczkami konsumpcyjnymi, oprocentowanie jest o wiele mniejsze niż na typowe kredyty samochodowe.

A tak w ogóle przejdź się po firmach pośredniczących w udzielaniu kredytów,
tam ci przedstawią oferty różnych banków i se wybierzesz ten najtańszy.


Do Haliny: pożyczka, raty, kredyt to dzisiaj normalna sprawa, jak ktoś nie chce wykładać gotówki odrazu, to idealnym rozwiązaniem są raty. Zazwyczaj lepiej te pieniądze zainwestować niż odrazu wszystkie wydać.

Hellou

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

W kredyt Banku mają dobre kredyty na samochody tzw. Autoprofit, naprawdę super, ja wziełam tam kredyt przez moją ubezpieczycielkę i jestem zadowolona, wszystko czarno na białym i nie musisz się przejmować bo raty są dostosowane do twoich potrzeb, lepiej wziąc w banku niż w komisie samochodowym

awikusia15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

A moim zdaniem warto jest przejrzeć sobie ofertę wszystkich banków w tym zakresie. Tutaj jest dobry - kliknij jeśli chcesz zobaczyć dobre porównanie.
My razem z mężem zastanawiamy się nad zakupem samochodu ale raczej wybierzemy leasing. Jeśli masz firmę obecnie jest to jedna z najlepszych opcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod na raty

Leasing? tak biednie?? co sobie Halina pomyśli? bo ona to za gotówke auto kupuje, opony tez, szczerze mówiąc Halincia to pierwszo slyszę aby się wymieniało opony na raty.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org