niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Petardy!!

Jeszcze tyle dni do sylwka a juz widze dzieci ktore chodza z tym chujostwem i sie podniecaja. Boze czy juz takie przeorane lby maja ze podnieca ich huk petardy!! Tylko jak takiemu reke urwie albo inne nieszczescie wtedy gowniarz zobaczy co to glupia zabawa. Matka tez troche wybuli za to niezla kara. NIE SPRZEDAWAC DZIECIOM PETARD!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

ja już się przyzwyczaiłem, ale na poczatku tez mnie to denerwowało... tak to jest jak sie nie ma na co kasy wydawać :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

Głupi łep co zrobić :|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

A wkurwiające to jest dziś zajebalem takim dwóm stali mi pod klatką i rzucali te kilko wystrzałów ki najgorsze że zwierzęta się boją i wiadomo pies jak pies,a jak wypościłem psa to uciekali do domu do starych .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

Moim zdaniem wina lezy po obu stronach, poniewaz prawo mowi ze zakaz jest sprzedawania materialow pirotechnicznych i wybuchowych osobom nieletnim, wiec posrednio takze wine ponosza sprzedawcy ktorzy sprzedaja dzieciom takie materialy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

No tak ale taki gnojek poprosi kogoś starszego aby mu kupic i kupuja nawet tazy ludziez ulicy wiem bo kiedyś taksamo się robiło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

niech rodzice zadbaja o bezbieczenstwo, niech pilnuja na co walute im daja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

Mi sam huk nie przeszkadza. nawet sam lubię takie zabawki, ale jak widzę gdy dzieci 10 lat bawią się petardami większymi od ich dłoni to wygląda to naprawdę przerażająco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

Witam!U mnie gnojki już sie nauczyli.Wrzucili petarde do piwnicy komuś w wierzowcu coś sie od petardy odpaliło i zaczeło palić.Tereaz im nie brakuje problemów i ich rodzicom.Tak sie kończy zabawa z petardą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

Aaa to od tego był ten pożar!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

O czym tu wogóle dyskutować skoro inspektorzy PIH sprawdzili dokładnie i stwierdzili ,że jest wsio ok .Zabawne!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawa sprawa co to za fachowcy wystarczy rzut okiem zwykłego normalnego człowieka komu są sprzedawane peterdy i kto je sprzedaje .Panie i panowie inspektorzy ośmieszacie się wypowiadając się w ten sposób czy naprawdę jesteś tacy ślepi i niekompetentni w tym co robicie .Kto odpowiada za wasze bzdurne kontrole ?Za szkody spowodowane glupimi zabawami małolatów powinni karani być rodzice ,handlarze i panie i panowie z inspekcji handlowej .Szczególnie wysoko obciążani powinni byc za koszty leczenia poparzonych peterdami i innymi wynalazkami pirotechnicznymi,dlaczego za głupote innych mamy płacić wszyscy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

Tytan21 mówisz o wieżowcu na bodajże Moniuszki na Jantarze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

do dupy bym nakopal takiemu gnojkowi...i jeszcze sie bezczelnie smieja...rodzicow nie maja!? a nie patrzcie na to, ze daja im kase... jak rodzice jeszcze parszywie mowia"a co cie to interesuje skad i gdzie kupil!?" paranoja...tylko jak uriwe lape...pierwsze co to po odszkodowanie na rynek do osoby, ktora sprzedala....albo do kiosku obok... juz mowilem...po policje bede dzwonil...to za ktoryms razem szybciej przyjada... i pozgarniaja...najlepiej jak do komendy ich pozabieraja...i t tamtad rodzice czy opiekunowie ich odbiora... takei jest moje zdanie...

jeszcze jedno...te gnoje sie podniecaja, ze wybuchnie o 23.45....tak sobie mysle....co gnoju! taki twardy jestes, ze tylko za 15 ? moze mamusia spac ci juz kazala...jak jestes taki dorosly, zeby strzelac...to i badz dorosly, zeby strzelac pozniej...i badz dorosly jak ci urwie lape gnoju...i nie rycz...

a teraz do tych, ktorzy sprzedaja tym gnojkom...jak mu sie cos stanie...to nie, ze on nie powie...bo przy zakupie"jak cos to ja ci tego nie sprzedalem...! - dobra" tylko pierwsze co to "ten i ten" i juz cale zycie rentka...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

wlasnie jak cos sie stanie takiemu gnojowi to wtedy jest palcz i lament a teraz jak pisze kolega powyzej rodzice "a co cie interesuje gdzie kupil" a potem to lataja i szukaja winnego... czasami dorosli tez zachowuja sie jak dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

gorzej niz dzieci.... no sluchajcie 5-8 latkowie chodza i strzelaja z petard...no ludzie do czego to podobne...

no wlasnie potem lamentuja i winnym to powinien byc pierwszy rodzic...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

Najlepiej zabrac gnojkom petardy i isc je gdzies wyzucic tak zeby gnoje niezucali tych zalosnych petard!!!!

Zyj zdrowo i wesolo:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Petardy!!

dostana 5 zl na chipsy i ida kupia 2 paczki ...i sie podniecaja...a niektorym to tak zostaje

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org