poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kino....

Nie dosc, ze mamy to kino marne, to na dodatek repertuar na stronie jest prezentowany z conajmniej tygodniowym opoznieniem....
ble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Właściciel kina podobno nie wie gdzie jest Łomża, podobno też w Ostrołęce jest niezłe kino - dźwięk, fotele, klima ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

zaprazsam na portal www.elomza.pl zakładka kino. masz tam repertuar kina naszego i z ostrołęki.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Właściciel jest ze śledzikowa więc nie oczekujmy niczego poza nastawieniem tego "biznesmena" na pieniadze , a nie na inwestycję!
A swoją drogą dlaczego kino sprzedano? No cóż, widocznie kolejne "władze" w Łomży nie czują potrzeby uczestnictwa w kulturze... ciekawe jaki uprawiają rozrywki w wolnych chwilach...?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Panie Preydencie czy może Pan coś zrobic aby podniesiono standart naszego kina. Przecierz jest Pan włascicielem gruntu pod nim. Czy może Pan cos zrobic aby naszych wielbicieli kina traktowano z naleznym szacunkiem?????????????????????.

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

To fakt Lomzynskie kino na nadaje sie do niczego, tak jak swojego czasu kino Usmiech w Ostrołęce. Dlatego tam zrobili nowe kino, ale i w lomzy podobno powstanie nowe

Apropo budynku i miejsca po kinie Uśmiech w Ostrołęce to rodzina Walkuskich z Lomzy podobno kupila i mają tam zrobić Aqua Park



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

hmmm tylko dlaczego ci państwo Walkuscy nie robia czegos takiego w Lomzy tylko w Ostrołęce ?...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Prawda jest taka, że władza ma szarego człowieka w...

A jak ktoś naprawdę kocha kino, to pójdzie i do Millenium i wyjdzie zadowolony.

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Słyszałem, ze ostatnio na remont kino dostało od właściela duże pieniądze: aż 300zł (słownie trzysta!). Za tę sumę można sporo śledzi kupić więc może faktycznie jest ona niemała...:-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

łomża nie ma szczęscia do obiektów użyteczności publicznej , kino syf , targowisko syf, dworzec syf, i czy tu ktoś w końcu się obudzi i zrobi z tym porządek? Panie prezydencie nie razi to Pana? Bo nas bardzo.

Trwa to latami i nikogo to nie obchodzi. Uwłacza to godności mieszkańcom tego miasta. Ja osobiście zanim bym powierzył miasto Bogu to bym je doprowadził do porzadku , bo zawierzać taki syf Bogu to zniewaga. A ze strony biskupa brak nadzoru.

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Właśnie! Ale za to procesje i posesje (kościelne) są piękne! Może po intronizacji należało kogoś zdetronizować? Swoją drogą nasz architekt miejski jest jak powietrze: niby jest, ale się go nie czuje! A może ma tak kosmiczne wizje urbanistyczne, że go nikt nie rozumie?... i dlatego tak jest wokół zadupnie i potworkowato...? No cóż, lata lecą, a człowiek robi się wygodny (tylko dla kogo?)...;-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Ty wiesz, masz łeb :-)

Możnaby w pałacu biskupim zrobić kino, kręgielnię i porządny basen i jeszcze by pare pokoi zostało dla duszpasterzy :-D

Kto jest za? :-D

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Ja bym proponował żeby w obecnym kinie wymienić fotele i dżwięk i troszkę remontu estetycznego i już w miarę bedzie oki.A i jeszcze ceny biletów w takim standarcie jaki jest obecnie to lekka przesada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Z pewnego źródłą wiem, że nagłośnienie jest już zamówione i na dniach ma zostać zamontowane, pod koniec roku wymienione zostaną fotele. Informacja z pierwszej ręki, ale...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

No proszę - jednak Siskq się nie mylił. W naszym kinie zamontowano nowe nagłośnienie Dolby Pro Logic II w postaci 20 kolumn. Może nie jest to szczyt osiągnięć technicznych, ale na nasze kino to już coś. Mają też zostać wymienione siedzenia... Czyżbyśmy się w końcu czegoś doczekali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Powinno powstać drugie kino. Będzie konkurencja wtedy i Białystok znajdzie pieniądze na remont tego obiektu. Proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

POwini wyremontować te co mamy a nie dwa kina to jak cos to multi kino.A propo PKs-u mogli tam zrobić poczekalnie.

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Zastosować wentylację i dla normalnie słyszących nagłosnienie. Mogę iśc do kina w Łomży kiedy mam katar i nie czuję smrodu oraz kiedy kupię stopery i zatkam sobie uszy przed rykiem glośników których rzekomo uciszyć sie nie da. PANOWIE WŁADCY TEGGO NIBY MIASTA MAMY JUŻ DWÓDZIESTY PIERWSZY WIEK - CZY NIC WAM O TYM NIE WIADOMO ?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Zibi czyżbyś nie wiedział, że jak się świnia dorwie do koryta to nic prócz niego nie widzi?

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kino....

Byłem wczoraj na filmie "Osada". Głośniki nie ryczą, nosa nie trzeba zatykać. O co Wam chodzi?

Panie Zibi - włodaże miasta nic nie mają do kina. Kino jest własnością instytucji ze stolicy województwa. Do nich należy kierować prośby, opinie i sugestie.

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org