sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Witam Wszystkich Użytkowników Łomżyńskiego Forum. Bardzo Mnie Irytują Samochody na Blachach BLM ... !!! W Tych Swoich Calibrach Ważąc Dupska i Rope w Bagażniku Gdzie Do *****??!!! To Jest Łomża (Miasto) a Nie Wieś. Pozdrawiam Łomżyniaków A Dla Chamów Pozostawiam Moją Stronke O Was : http://blmjebane.blog.onet.pl/


Ps. Złapiesz Chama To Go Duś, Jak Się Zesra To Go Puść xD

http://blmjebane.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

jak nie szata zdobi czlowieka tak nie rejestracja swiadczy o nim...temat byl podobny o BZA i BLM...zamiast zasmiecac-poszukaj...
i wez pod uwage,ze nie kazdy musi miec samochod zarejestrowany na siebie... Ludzi nie znasz a wyzywasz od chamow.to samo oni moga powiedziec o tobie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

podobno jak niepochlebnie wyraza sie o innym(ktorego w ogole nie zna!)znaczy,ze mu zazdrosci...czyzby zal sciskajacy za d***???

dodam ze moja rejestracja to BL :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

xD Nie Nie Żal ;) Lecz... Hmn ;) Kto Jest Prawdziwym Łożmyniakiem Ten Wie ;) Chamy Niech Siedzą Na Tych Swoich Małych Wypizdówkach I Karmią Swoje Zwierzątka ;) Dbają O Traktorki ;] A Nie Przyjeżdzają Do Miasta I Robią Wioche ;] Poprostu żal.de ;]

http://blmjebane.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

wez pod uwage ze niektorzy mieszkaja i pochodza z Łomzy a samochody maja zarejestrowane np na kogos z rodziny bo wychodzi taniej...zanim napiszesz glupote to pomysl troszke...i jak juz mowilam:NIE ZASMIECAJ FORUM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

BLM - czyli Blisko Łomży Miesza heheh a tak na marginesie w sumie nie mowie tu o wszytskich na tych blachach. jakie fury oni maja :// prawie ze nowe mazdy meski audi itp itd no sorry doplaty nie ida w las :PPP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Pacanie pomyśl jak wielu łomżyniaków mieszka poza miastem i mają BLM, nie każdy musi mieszkać w bloku w środku miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

dla kondonerii zakładającej takie tematy:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

czemu tak inteligentna i madra osoba jak ty pisze w taki dziwny sposob?? ile ty masz lat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

napisz jeszcze do kogo skierowane są Twoje słowa "Ja jak Ja"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

To jakiś poje**** zaczyna takie tematy na forum, chyba mu się nudzi albo żyć mu się nie chce. Widać że nie pochodzi z łomży tylko pewnie z jakiegoś zadupia i ma się czym chwalić. Człowieku zastanów się co ty w ogóle robisz. Jesteś żenujący

awikusia15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ty człowieku masz w głowie nasrane, a nie przegarnięte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Kolejny spiżdżony małoletni onanista. ..cham,gbur i prostak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

chama to se zrób steamboyu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

dorzucicie jeszcze jakies foty tych beelemow he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Cytat:

Karmią Swoje Zwierzątka ;) Dbają O Traktorki ;]


Zeby te "chamy" nie karmili swoich zwierzatek i nie dbali o traktorki to bys nie mial co jesc "mieszczuchu"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

hehe kolego zal mi ciebie naprawde.... mam rodzinke ktorzy jezdza na BLM i nie sa to zadni chami a to ze mieszkaja po za miastem to nie znaczy ze sa gorsi!!!! lecz sie nie zasmiecaj forum sa wazniejsze tematy ktore trzeba poruszyc a nie twoje chore wymysly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

popieram hebel18, dobrze powiedziane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Autor: konrad1991 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 30-11-07 10:25

chama to se zrób steamboyu

Chłopcze, my się chyba nie zrozumieliśmy. Mój post nie był skierowany do Ciebie tylko do autora tego tematu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

tak jak ktos juz napisal nie wszyscy ktorzy maja rejestracje blm pochodza z wiochy buraku, jestem w 100% pewien ze mieszkasz na południu starzy opierdolili gospodare z 15 lat temu kupili mieszkanie w łomży urodziłes sie dzieciaku i myslisz ze jestes łomżyniakiem cepie wiejski, takich wiesniakow jak ty jest w Łomży pełno, zapytaj rodziców skad pochodza a potem sie wypowiadaj na temat innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

no pewnie źle odebrałem twoją wypowiedz, jeśli w jakiś sposób Cie uraziłem, to przepraszam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Do Ksiądz Z Drozdowa ;) Przykro Mi Bardzo Moi Rodzice Pochdzą Z Wawy ;) Nie Z Jakiegoś Zadupia ;) Po Pierwsze Istnieje Coś Takie Jak Wolność Zdania ;] Więc Mam Prawo Na Wypowiedzenie Swojego ;) Tak Samo Wy Macie :) Ale Prosiłbym O To Aby Nie Pisać Że Urodziłem Się Gdzieś Tam Ble Ble Że Moi Rodzice Sprzedali Gospodarke Bo To Jest Naprawde Zabawne ;)
Co Do Rejerek ... Hmmn Wolę Zapłacić Drożej ;] Niż Mieć BLM ;] Bo W Tym Nic Urokliwego Nie Ma ^^ I Sądzę Że 60 % Tych Waszych Odpowiedzi Pisało Społeczeństwo ,Które Mieszka Na Wiochach xD

ŻAL.UK ;]

http://blmjebane.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

gdzie ty konczyles podstawowke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Jak ci nie pasuje to spier*** do tej swojej warszawy. Pewnie sie przeprowdziłes ze slumasów bo cię koledzy bili młodsi a teraz kozak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

hmmn no i jak widac większosc osob która się wypowidzieła to załosne chłopki ;] heh zabawni ;)

http://blmjebane.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

niesamowite...
...po co karmić trolla?

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

AnTy_ChAmOwO_TEAM powiem ci ze masz ostro najebane pod dekielkiem, chyba coś ci odkurwiło.

Napisałeś:

"Po Pierwsze Istnieje Coś Takie Jak Wolność Zdania ;] Więc Mam Prawo Na Wypowiedzenie Swojego ;)"

Owszem - masz ale nie obrażając innych...

lecz się póki jeszcze jesteś dzieciak to może terapia zaskutkuje ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ehhh... duzo osób mieszka poza Lomza i nie ma gospodarki ;] Spojrz np na Stara Lomze przy szosie. Brak bydla i traktorow ;] I uwazasz ich za wiesniakow?? Wielu bogatych ludzi wyprowadzilo sie z blokow i spalin,zeby zyc spokojnie. Co do czlowieka ma rejestracja jego samochodu?? Haha! Przeczytalam ten temat i zaliczylabym go do grona najbardziej zenujacych ;]

Tylko Głupcy się nie mylą... ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Ps: bogatych , zle to ujelam.. raczej wyksztalconych ;]

Tylko Głupcy się nie mylą... ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

AnTy_ChAmOwO_TEAM:

Wiesz? Ciebie nie stać na to, żeby wybudować sobie dom np: w Piątnicy...kupić np: Audi A8 i jeżdzić do Łomży na rejestracjach BLM.
W większych miastach ludzie, którzy mają pieniądze uciekają z miasta na jego obrzeża. Mieszkanie na obrzeżach miasta np: w Krakowie świadczy raczej o majątku i o tym, że ktoś był na tyle mądry, żeby zdobyć ten majątek, a nie o chamstwie.
Ty do tego nie dorosłeś jeszcze.


A powiedz mi co zrobisz jak Piątnicę przyłączą do Łomży ???? Powiesisz się ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Podejrzewam że autor to zakompleksiony pastuch kóz, co leczy swoje kompleksy.... na forum.

I tyle !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

To ty też nie możesz poza Łomżę wyjechać. Bo kto to słyszał, żeby burak z Łomży na BL jeździł po stolicy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

hehe ... Może chodzi o zachowanie ''nie których'' na BLM .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Powiem tak...chory temat tak samo chory jak założyciel. Powiedz co masz do osób mieszkających w pobliżu Łomży? Akurat ja mieszkam w Śniadowie. Nie musisz zaczynac trollingu z powodu tak błachego powodu. Ja właśnie ci powiem że nie każdy kto ma blache BLM jest rolnikiem czy co...akurat moja rodzina nie ma gospodarstwa! Nie wiem co o tobie myśleć. Powiem, że żal mi ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ten anty to ma nie zle w glowie najebane.. wspolczuje jego rodzicom..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

heheh matka go nie kocha, a ojciec tylko w nocy...i chlopak sie sadzi:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Pewnie przy porodzie lekarz walnął go przez ''przypadek'' o kant stołu...no cóż są i tacy na tym świecie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ja jestem rodowita łomżynianką a samochod mam na blachach BLM i co tez jestem "chamicą" id*** zanim cos napiszesz to pomysl 100 razy... to taka mala sugestia

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ty tez zanim cos napiszesz to to przemysl, a jak ktos jest ze wsi i ma auto na blm to jest chamem twoim zdaniem tak?? buahaha, dobre dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Chciałem odpisać coś w stylu że skoro rodzice Antychamacośtamcośtam pochodzą z Warszawy to nawet BL Mu się nie należy, ale jak zwykle rozsądny post Kefasa, powstrzymał mnie.... chociaż nie do końca :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Właśnie pocztą pantoflową dowiedziałem się że masa właśnie warszawiaków kupuje działki koło Łomży. Zwłaszcza w kierunku Nowogrodu. A jedni znani 'mi' mają już nawet auto z rejestracją zaczynającą się na BLM. Czyżby to chamstwo zaczynało otaczać Łomżę ? Jeśli tak to napływa ze stolicy....

I czuj tu się bezpiecznie człowieku.... jak nie posty to samochody ludzików z wawy....

:)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Pod Nowogrodem ''Pisa ,Narew ...''dużo jest Warszawiaków czy to chaty z działkami i garażem z samochodem czy to działeczka na przyczepkę ;))




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

burak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

chyba chlopak dal se juz siana hehe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Gosciu mysli ze swoim tekstem pojedzie osoby z okolic Łomży co maja blachy BLM - żałosne!!Ja jestem z okolic Lomży,i nie posiadam gospodarstwa,auta mam na benzyne wiec nie woze ropy w bagazniku, aa w autach mam blachy BLM,w motorze mam BL. I co teraz powiesz 'AnTy_ChAmOwO_TEAM' ze jesli jade autem to jestem wiesniak a jesli jade motorem to juz jestem gosciu bo mam BL z tyłu,hee...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)


Chciałam napisać dokładnie to samo co Krzyżak.
Po prostu żal za dupę ściska. Mieszka pewnie na osiedlu w bloku i codziennie sadzi krótkie i długie jak nie ma gdzie samochodu postawić na parkingu.
A ja mieszkam od urodzenia w miejscowości, która łączy się z Łomżą- jestem z tego dumna. I właśnie tego że tu mieszam zazdroszczą mi ludzie bo to jest naprawdę piękna okolica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ula42 pierwsze pytanie to czy ma samochod...bo cos mi sie wydaje ze to raczej zal sciskajacy za dupe spowodowany brakiem auta :P a nie miejscem parkingowym hyhy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

wszyscy jestescie zalosni bo probujac sie bronic robicie to w sposob ktory stawia was na podobnym poziomie co autor, "ja nie mieszkam na wsi a on pewnie mieszka w bloku", "nie jezdze na rope" i takie tam, poczuliscie sie urazeni i ok, macie prawo sie bronic ale nie ponizajcie przy tym nikogo bo w tej sytuacji znizacie sie do poziomu tego debila!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ale ty chłopaczyno jestes płytki i ograniczony, gdzie i z kim ty sie chowales? Wielki śmiech robisz z siebie, żenada, zrozumiesz więcej jak podrośniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ten anty to ma ostro najebane pod deklem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Temat dalej aktualny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Mieszkam na wsi , mam zwierzaki ,auto z rejestracją BLM i w glębokim powazaniu wszystkich ktorym sie to nie podoba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Autor: robrob (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30-11-07 07:19

Pacanie pomyśl jak wielu łomżyniaków mieszka poza miastem i mają BLM




gdzie tu logika?
to już nie są "łomżyniacy", skoro nie mieszkają w Łomży:
http://www.sjp.pl/co/%B3om%BFyniak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Jestem z miasta,
To widać,
Jestem zmiast
To słychać,
Jestem z miasta,
To widać, słychać i czuć.....


Wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy wcześniej czy póżniej będziemy gryżć piasek na cmentarzu.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

AnTy_ChAmOwO_TEAM poziom twojej entelygency jest warty tyle co gówno które przed chwilą spuściłem...


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

śLeDcZy jaki jest sens w odswiezaniu tego tematu? kolejnemu sie nudzi i chce popisac troche glupot, ze "lomzyniak" to jest ktos a juz z okolic to cham? czym tu sie szczycic? bylem w wiekoszosci duzych miast w polsce to ludzie nawet nie wiedza gdzie jest lomza... gdy powiedzialem z jakiej okolicy jestem odrazu kolarzyli... ja akurat sie szczyce tym ze nie jestem lomzyniakiem... tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ale temad , a ja myslałem rze najfienksze bóraki to łomszyniaki a nie wiesniaki

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

debilu po co zakladales ten temat? cos ci przeszkadza w osobach ze wsi?***** uwazaj bo ty na wsi wyladujesz mieszkam w lomzy i niemam nic do osob ze wsi a ty mieszczucha grasZ? zaloze sie ze z zachowania jestes gorszym wiesniakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

http://www.youtube.com/watch?v=m4StLMiTbZQ&playnext=1&list=PL26F2942F274669CB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

http://www.youtube.com/watch?v=gdpMuO66EP8 :D

Pan F - odświeżam sobie bo ciekawsze takie niż jakieś pierdoły o planach budowach które i tak nie zakończą się sukcesem a tak to można się pośmiać z Łomżyniaków :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

śLeDcZy masz racje z Łomżyniaków ;) juz nie bede komentowal tych ala miastuchow hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

AnTy_ChAmOwO_TEAM tak sie nie bulwersuj BLM - ami; góra 2-3 lata i tylko powiat będzie łomżę utrzymywał, wieś teraz ma dużo pieniędzy i będzie je inwestować a w związku z tym i miasto dużo skorzysta. Skończyły się dobre czasy kiedy miasto utrzymywało wieś. Więc pokory trochę i szerszego spojrzenia na naszą szarą rzeczywistość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Będziecie na naszym garnuszku dopóki nie zlikwidują KRUS


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

jesteś w KRUSie- jesteś czyimś utrzymankiem.
nie wstyd ci, dziadzie jeden z drugim ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

a jedał was wszystkich pies łomzyniaki pracujący w hurtowniach za 1500 na rękę mam 25 lat otrzymuję 50 tyś dopłat bezpośrednich rocznie i co miesiąc OSM Piątnica przelewa mi na rachunek ok. 35 tyś złotych, buduję nowy dom i mam passata z 2009 roku z h*j że na BLM . Kropka w tym temacie.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

BLM jeszcze nie jest takie złe , ale najgorsi ja ci co mają jeszcze jakąś literke w rejestracji BLM J... ci to dopiero nie umieją jeździć, jestem zawodowym kierowcą i jeżdżę cały dzień po mieście i obserwuje, aż mnie krew zalewa jak oni jeżdżą , dostaną samochodzik od tatusia do szkoły starego kadeta lub astre i szpan, O NAUKACH JAZDY JUZ NIE WSPOMNĘ , POZDRO DLA BL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

najgorsi to na warszawskich blachach bo sie wpier..lają na chama.ostatnio mi wyjechał bez kierunku na rondzie i się jeszcze produkował a jak się zatrzymałem to spier..dolił

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

mi warszawianka zajechała drogę , wezwała policje bo jej zarysowałem cały bok ( u mnie ani śladu) i dostała 500 mandatu , głupia blondynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

kurcze no i weź człowieku bądź mądry jak Cię po blachach oceniają ...
są kierowcy dobrzy i źli ;] i nie ważne na jakich blachach jeździ;]

Sama jestem kierowcą od kilku lat większość czasu odkąd odebrałam prawo jazdy spędziłam jeżdżąc samochodem i na co te wyzwiska? wiadomo ludzie sa różni ale zamiast wypisywać tu na forum to wyjdź człowieku na ulice .. pospaceruj zajmij sobie czas bys nie myslał o głupotach.. albo nie wiem zapewne sie uczysz to idź do szkoły ew. do pracy albo jej poszukaj ;]


BL czy BLM kurcze przecież to ludzie mieszkający i w Łomży i w jej okolicach i zamiast jakos sie trzymać w końcu to Nasza okolica to się wyzywają na forum..a wieczorem pójdą do jakiegoś pubu i razem przebywają .. albo ktoś z miasta chodzi z kims z okolic Łomży ...
Wszyscy jesteśmy sobie równi niezależnie od tego na jakich blachach jeździmy skąd pochodzimy ..

Pozdrowienia dla Wszystkich kierowców z Łomży i Okolic:D

niech moc V-tec będzie z Wami! ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

nie dotyczy i franio co się tak ciskacie z tym KRUS-em? powiedz lepiej jeden z drugim gdzie pracujesz i ile zarabiasz że tak biadolicie!!!! temat KRUS był juz wałkowany i odpowiadam po raz ostatni że prawdziwych rolników którym ustawowo należy się to ubezpieczenie jest mniej niż połowa!!!!!!!!!!!!!!!!! Reszta to kombinatorzy. Ja osobiście mogę nawet dziś przejść do ZUS a choćby z tego powodu żeby żaden lamus mi nie biadolił że musi do mnie dokładać!!!!!!!!!!!!!! I tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Buahaha mieszczuchy się znaleźli :D:D:D Łomża to miasto... ahahhaa ;) Ludzie z tych "wiosek" typu Piątnica,Drozdowo,Rakowo itp. żyją na lepszym poziomie niż wy zarabiając najniższą krajową w łomzynskich hurtowniach :D haha.
Jesteście postrzegani jako śmierdzące bydło w miastach typu Białystok,Warszawa czy Olsztyn. Pozdro BLmy ;) hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

popieram i zgadzam sie w 100 % z MasaViV :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

jeba* chamów i frajerów wyjeban* po całości na BLM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Autor: MiraS22 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-03-11 20:58

a jedał was wszystkich pies łomzyniaki pracujący w hurtowniach za 1500 na rękę mam 25 lat otrzymuję 50 tyś dopłat bezpośrednich rocznie i co miesiąc OSM Piątnica przelewa mi na rachunek ok. 35 tyś złotych, buduję nowy dom i mam passata z 2009 roku z h*j że na BLM . Kropka w tym temacie.




W tej całej aferze BLM-owej chodzi i wiejską mentalność, którą, jak widzę, ty również reprezentujesz, a nie o kasę.
Możesz więc całe to swoje Wołowe Królestwo wsadzić do tego WieśVagena i poćwiczyć kulturę jazdy w niedzielę pod biedronką, poganiaczu z zagiętymi nogawkami.

A ty MasaViV nie kozacz, krawężniku bez szkoły, bo poza frajdą z jazdy na sygnale to nic więcej z tej roboty tak naprawdę nie masz.

Nie stać cię na plaże Chorwacji, a ten wsiok, którego na początku cytuję, nie ma na nie czasu przez krowy. Tak że skończcie pieprzyć o swoich i cudzych pieniądzach, a może dostaniecie pocztówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

franio a Ty co reprezentujesz? widac ze masz korzenie jakiegos miastowego chama... urazilo Cie te 1500 czy moze zarabiasz 1200?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

ALE WY JESTEŚCIE DOSŁOWNIE DEBILOWACI I JEDNA STRONA CZYLI "BL" I DRUGA "BLM"

TO DO "BLM"-ÓW SIĘ TYCZY

Faktem jest i nawet wczoraj się to zdarzyło że jechałam samochodem i facet w VW Bora jadący Al.Legionów trochę się powoził no i tak jak powiedziałam do znajomego zanim dojechaliśmy do McDonald'sa że tam zajedzie i tak się stało - później dogonił nas przy banku PKO na południu i z wielkim impetem wtoczył się na rondo - NIE MIŁE I MÓGŁ SPOWODOWAĆ WYPADEK BO JECHAŁ ZDECYDOWANIE ZA SZYBKO.

A TO DO NASZYCH "wspaniałych rajdowców" "BL"-ów

ŻEBY NIE TE BLM-y TO BYŚCIE JEDEN Z DRUGIM NIE MIELI CO DO MORDY RANA WŁOŻYĆ BO TO ONI JAK BY NIE BYŁO NAPĘDZAJĄ GOSPODARKĘ NASZEGO KRAJU !! Weźcie się na wieś przeprowadźcie to zobaczycie jak tam ludzie zapierdala** po to żebyśmy mieli rano mleko bułeczki paróweczki i świniaczka na obiadek. Rano i wieczorem wstajesz się oporządzasz i to świątek piątek czy niedziela nie ma wyjścia jeden z drugim wieśniaczek a jak zachorują zwierzątka to już w ogóle przejebane.
Pomyślcie sobie co czuł właściciel fermy która spłonęła w powiecie Koleńskim na tygodniu jak cały jego dobytek życia coś co przynosiło mu pieniądze mogło pójść z dymkiem.


I JEDNI I DRUDZY ŁASKAWIE PROSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ ASPEKTY DRUGIEJ STRONY MEDALU, po chwili zastanowienia wychodzi na to że bez "BLM"-ów żyć się nie da :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Szczerze nie przepadam za BLM, BKL, BGR itd. Dziwi mnie że tylko oni puszczają mnie na przejściu dla pieszych, BL nigdy...dziwne..:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Lesia89 po pierwsze nie cały dobytek spłonął tylko część . A pan B i tak wyjdzie na swoje. A czemu pan B ma złą opinie i nie zaopatruje się od kilku lat na poznańskiej w pasze ... Ja wiem to tu to tam brało się towar i się nie płaciło..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamie Wejdz a Nie Pożałujesz ;)

Co wy się czepiacie rejastracji kogo obchodzi gdzie kto mieszka kurw...co za miasto.
Zapytaj się jeden z drugim skąd są wasi rodzice a wtedy dowiecie się kim naprawdę jesteście.
Człowiek od dziada z pradziada miastowy nigdy nie poruszył by takiego tematu. Wieś pisze o wisi sracie w swoje gniazdo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org