sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najwieksza blachara w Łomży

Chcialbym ogłosić konkurs na najwieksza blacharę w Łomży :) Swoje propozycjie zglaszajcie :) Moze byc wesolo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Denne =/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

eeee

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Tomcio i myslisz ze kazdy zacznie tu mowic - o to Ania Kowalska (taka co chodzi w niebieskiej spodniczce i zielonych butach bez obcasa na jednym)?

żałosny temat. lepiej poruszyć kwestię, że dużo dziewczyn leci na samochody i za przejażdżkę jakąś dobrą furą zdejmują majtki na zawołanie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Tomcio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

dupy z Kolna są najłatwiejsze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

moim zdaniem to dobry temat. mozna wypisac szczeerze która to blacha zeby drugi sie o nią niezachaczyl.duzo jest blach..a zkolei przynajmniej za przejazdzke mozna trohe zamoczyc he

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

moim zdaniem to dobry temat. mozna wypisac szczeerze która to blacha zeby drugi sie o nią niezachaczyl.duzo jest blach..a zkolei przynajmniej za przejazdzke mozna trohe zamoczyc he

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Widze ze każdy nie jedno wozil ale boi sie przyznac ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

z kolna? hehehe cos o tym slyszalem?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

a zambrow??jakie tam lachony są??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

:) ktoś tu chyba nową fure sobie kupił i chciał by wypróbować, dostać jakiś cynk:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Laska z Czerwonego Audi
Laska z zielonej vectry
Laska z Tigry cabrio
Laska z Toyoty Yaris


wszystko to powyzej to amterialne proce

4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

mi kiedys mowiono cos o jakiejs ewelinie czarnej.osobiscie jej nie znam ani nawet nie kojarze wiec czy to prawda to nie wiem a nie chce nikogo bezpodstawnie oskarzac.byla barmanka w VIPie.ktos moze kojarzy???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

za moich czasów to niejaka Menia z vety, odkurzacz z legionów:) i wiele innych:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

oooo LOL sam jak ta blachara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Myslę że temat troche nie na czasie,lepiej było go założyć jak były wakacje wtedy co druga na aleji gwiazd czyli Aleji Legionów to blachara.Ide se raz do McDonaldsa mijam takie trzy siksy a jedna do drugiej-o popatrz jakie miski za maską siedzą.Zeby nie to że tu jest admin to bym je nazwał po swojemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

moze byc zabawnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Może Tomcio po prostu namiary chce pozbierać...
lolz ;)

"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skur******* w tej dolinie..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Szczególne natężenie "blachar" występuje w Łomży w promieniu 0-300 metrów od Statoilu ;)

A tak poza tym to temat wyppierdolić na allegro !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Blachara też człowiek.
Może lepiej dać temat o łatwych facetach? :D Takich co jak się im tylko pokaże kawałek cycka albo tyłka to od razu namiot w gaciach i gotowi do akcji. :>


Look behind you! A three-headed monkey!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

czy wedlug was wszystkie dziewczyny idace niedaleko statka to blachary?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

for: "Autor: haaaah5"
Nie no faktycznie siksy przechadzające się w to i z powrotem z utęsknieniem wyglądające jakiegoś łocha, który powozi je dobrym wózkiem, to nie blachary to pewnie zakonnice. BUAHHA. Gorzej to zwykłe k**** Brzydził bym się takiej szmaty do auta zabrać.

marCelus wiecznie żywy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

:)

to jakaś masakra jest....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

wybacz ale po pierwsze nie jestem siksa,po drugie nie spaceruje po legionow(a zdarza mi sie czesto to robic)w celu znalezienia jakiegos idioty z fura bo mam faceta i (po trrzecie wlasny samochod.zadnemu swojemu chlopakowi nie pozwolilam za siebie placic w knajpach tylko zawsze po polowie wiec nie wydaje mi sie zebym byla jakakolwiek blachara.dlatego prosilabym nie wrzucac wszystkich dziewczyn do jednego wora...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

for: "Autor: haaaah5"
Zadałaś pytanie ale chyba nie skumałaś mojej odpowiedzi. "...dziewczyny idace niedaleko statka ..." Czy nawalone siksy krążące jak sęp nad padliną przy statoilu odnoszą się do dziewczyn po prostu tam przechodzących. Przeczytaj dokładnie jakąś wypowiedź potem się sadz. Ja mam wyj*** na takie dziw** i myślę, że nie jestem sam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Marceli_Pietruszka napisał(a):

> for: "Autor: haaaah5"
> Zadałaś pytanie ale chyba nie skumałaś mojej odpowiedzi.
> "...dziewczyny idace niedaleko statka ..." Czy nawalone siksy
> krążące jak sęp nad padliną przy statoilu odnoszą się do
> dziewczyn po prostu tam przechodzących. Przeczytaj dokładnie
> jakąś wypowiedź potem się sadz. Ja mam wyj*** na takie dziw** i
> myślę, że nie jestem sam.
>




Odpowiedź Twoją zrozumialam bardzo dobrze,ale chcę Ci uzmysłowić jedna rzecz:nawalone siksy mozesz spotkac przewaznie w weekend a mi chodzilo tak ogolnie. Tzn: widzisz idace po Legionów dwie(trzy,cztery-to bez znaczenia)dziewczyny. Przeszly koło statka,poszly dalej,po jakims czasie ida w druga strone i dajmy na to jeszcze raz spowrotem...Czy wedlug ciebie to sa blachary?pewnie sobie tak o nich pomyslisz...:ze szukaja kolesia z samochodem...I tu sie mozesz pomylic..
Aha,ani w tym,ani w poptrzednim poscie sie do ciebie nie sadziłam :) albo jestes przewrazliwiony i na kazde slowo krytyki reagujesz przeklenstwami albo ja zle sie wyslowilam...Jesli tak to przepraszam.


zastanawiam sie czy dla wszystkich termin BLACHARA znaczy to samo :)

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Blachara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

"..zastanawiam sie czy dla wszystkich termin BLACHARA znaczy to samo :).."
A niby co znaczy szmat* i tak dalej. Przecież nie zakonnica. Ta łazenie w to i spowrotem wieczorem to wcale nie szukanie naiwniaka smiech na sali a niby co, nieznam normalnych dziewczyn włóczących się w to i spowrotem,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Nikt jeszcze nie wposmnial o ...... probojacych sie lansowac w wielkim klubie w miescie jakim ma byc niby Yam Cafe.........to jest przeniesienie Aleji Gwiazd do srodka, do miejsca z alkocholem, nie zawsze dobra muzyka i jeszcze gorsza obsluga...szczegolnie "palant" w okularkach, ktory chroni sie za plecami pseudo ochroniarzami.Kiedys to byl mozliwy lokal, ale coraz bardziej zaczal sie staczac w dol...to tylko moja opinnia,zeby tam nikogo nie urazic.

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

ja widzialem taki arkusz blachy 20x15 /m

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

,,Ta łazenie w to i spowrotem wieczorem to wcale nie szukanie naiwniaka smiech na sali a niby co, nieznam normalnych dziewczyn włóczących się w to i spowrotem,,
to jakie znasz dziewczyny to twoja sprawa,widac nie znasz normalnych :) a wyobraz sobie ze niektore nie maja czasu w ciagu dnia na spacer(praca,szkola)tylko wieczorem...i trudno zeby biegaly po jakichs ciemnych katach gdzie mozna spotkac ch*j wie kogo,jak moga przejsc sie po glownej ulicy gdzie jest bezpieczniej.takie jest moje zdanie...
i wyobraz sobie ze nie kazda szuka naiwniaka z bmw...
uogolniasz...wszystkie wrzucasz do jednego worka...to tak samo jak kazda dziewczyna opalona na solarium,w krotkiej spodniczce i rozowej bluzce to ku*wa...o gustach sie nie dyskutuje.jesli dziewczyna lubi sie tak ubierac to jej sprawa.nie musi sie puszczac.osobiscie znam kilka takich,ktore mimo powodzenia u tzw jednorazowych ruchaczy zachowaly swoje zasady i sa dziewicami...NIE WIDZIALES,MATERACEM NIE BYLES,WIEC SIE NIE WYPOWIADAJ...
nie bronie wszystkich panienek chodzacych po Legionow bo wiem dobrze ze nie wszystkie sa swiete ale takie uogolnianie to lekka przesada,nie uwazasz?pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

heheeheh, zadzam sie z Toba haaah5,ale napisze tylko jedno...Rozne opinie slyszalem o "gwiazdach" z Lomzy od ludzi mieszkajacych w innych miastach.Sa tu ladne dziewczyny ale tez i latwe,a ze Lomza metropolia nie jest wiec moze to bardziej widac....ale gdzie tego nie ma?!wszyscy sa siebie warci,zarowno te co tak powszechnie daja jak i ci ktorzy powrzechnie biora..:)....nie wrzucam wszystkich do jednego wora..:)

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

haaaah5 masz racje .
Od siebie dodam , ze jak wiecie gdzie sa idealne dla was laski , to tam poszukujcie. bo inaczej wychodza z was kompleksy.
Jedne laski leca na samochód , inne na podjechany biceps, inne na łysa głowe , złoty łańcuch na szyji, cygańską urodę inne na rozmodlonego kapucyna.
Kochani szukajcie lasek w bibliotekach, kosciołach będziecie mieli doskonałe kandydatki na żone
ha ha ha.
Chca dziewczyny dawac dupy , to daja, ich **** ich sprawa , za co i kiedy dadzą .
Jak któremus z memlaków zal ich dupy, niech nadstawi swoją.

Dziewczyny daja żle , nie daja też żle .:))))))
Jak wam dadza to będzie ok. Ale durnie.

Chociaz nie znam to pozdrawiam dziewczyny z wymienionych samochodów .
Tak trzymac - życie jest krótkie. :))))))))
Koniobijcy zastanówcie się nad sobą . To nie dziewczyny maja problem tylko Wy.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

popieram Pana Kuliga w całej rozciąglosci a raczej rozwiązłosci, masz chłopie racje, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

ja rowniez popieram...jest takie powiedzenie:SUKA NIE DA,PIES NIE WEZMIE...
wiec zamiast rozkminiac jakie te dziewczyny sa fee i blee zastanowcie sie moze nad soba??pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

dokładnie wiec koniec tematu

i wy.ppierdolic topic na allego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

u mnie temat samochodow powoli sie koncy za duzo becharow dostaje od tatusiow nowa vectre audi czy bmw i jest problem sie przebic obecnie czerwona lub czarna cebra ewentualnie zielone kawasaki jest jeszcze niebieskie suzuki ale jakos nie przypadl paniom do gustu... Mialem fajna jamaszke kameleona niestety mi ja zajumali :/ mowi sie trudno i zyje sie dalej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Ale zjebany temat. Autor chyba nie dorosl jeszcze.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

hehehe żal mi was hehe kupywac samochód albo motor aby se tylko wyrwać laske ? idzcie se do burdelu i po kłopocie hehe blacharze chyba kobieta ma lecieć na was a nie na to co macie w portfelu.... chociaż trafia swój na swego blachara na blacharza...

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

nie tylko na samochod czy motor mozna takowa ustrzelic

mialem kiedys sytuacje ze laska chciala mi sie oddac za nokie 8210 wtedy stala w komisach po 200zl prawie jak w burdelu ale ona za pieniadze sie nie puszcza... Zal mi takich dziewczyn ale same prosza sie o takie traktowanie a jak kogos stac na droga "zabawke" i ma na to ochote nikt za przejazdzke na motorze nie kaze sie wypinac one robia to same...

Motor raczej kupuje sie dla tej przyjemnosci z jazdy jaka daje a musze przyznac ze wrazenia sa niesamowite (przynajmniej na poczatku no chyba, ze ktos stale przesuwa sobie ta granice ryzyka i wylacznie na niej balansuje).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

trzeba było ją przelecieć, a Nokię zachować dla siebie :]

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

to by go scigala po Łomzy z jakims alfonsem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

ale powiem wam szczerze,ze nie tylko wsrod kobiet sa blachary:) płec meska tez ma pewien odsetek blacharzy(w ogole jest slowo na okreslenie faceta-blachary?),niewielki,ale zawsze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

SaneOne dajesz za nokie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Ha ha ha
jakby tak na to patrzec . to kobieta i tak jest cwańsza , bo cos za danie jeszcze chce :)))))(pojeżdzic samochodem , motorem , kasę , nokię itp).
a faceci to chca dac za darmoche i jeszcze dopłacą, dołożą do interesu:)))))
A są kubusie co tatus dał autko mama ciuszki i na solarium wygoniła kochanego cycusia, babcia kajdan złoty na osiemnastkę i tak uzbrojony wozi panny i funduje prezenty. to co dziewczyny takiego łocha maja odpychac:)))
Wygląda na to , że łochom to akurat sprawia przyjemność :))))) i niech wożą -gugusie. Już widze te maslane oczy - tych jezusków , co chca chociaz potrzymać :))))
Tacy tez musza być . Tylko po co się żalą dupki na forum.
Inni chodza i myślą jakbym miał BMW, albo motor, to laski na szyję by sie wieszały. Kupcie wreszcie BMW- sprawdzicie :))))))
Jedni i drudzy sa żałośni.
Pisałem juz w któryms z postów : laski trzeba czuc - rozumiec , a wtedy jest jazda bez trzymanki.:))))) ale to przychodzi z wiekiem, z doświadczeniem , cierpliwości panowie.
Każdy ma wreszcie laske na jaka zasługuje, to takie proste:)))))), pracujcie nad soba ogiery:)))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

co wy naprawde uwazacie ze jak ktos sobie jezdzi bmw czy motorem po lomzy to juz musi sie wozic i szukac tylko blachary.. ja tam jezdzilem moja cbr-ką po lomzy tylko po to zeby sie poscigac i miec przyjemnosc z jazdy a nie jezdzic i szukac blachar.. chociaz znam osobiscie duzo takich co tylko czekaja az im sie zaproponuje przejazdzke(np.z typiara nie utrzymywalem kontaktu a jak zobaczyla moj nowy motor to odrazu to mnie zaczela dzwonic)takie dziewczyny sa zalosne i trzeba je tepic!!ale nie oceniajcie wszystkich dziewczyn z lomzy jako blachar bo znam duzo co by nie chcialo wsiasc na motor albo co nie chca zeby za nie placic w restauracjach tylko same placa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Sawik99 nie kazdy z bemka szuka blachary tak jak nie kazda laska nia jest.tak samo jak byl ktorys temat ze samochody z rejestracja BKL i BZA przyjezdzaja do Łomży sie lansowac...bo założyciel tematu nie pomyslal ze NIE kazdy musi miec autko zarejestrowane na siebie :)

Kulig zgadzam sie z Toba ale tylko w pewnym stopniu.piszesz ze kobieta i tak jest cwansza.otoz to zalezy od czlowieka,jego wychowania,towarzystwa.sama bylam w takiej sytuacji,ze podobal mi sie pewien koles.nic specjalnego i zadne tam zakochanie.nawet mnie nie zauwazal.ktoregos razu podjechalam na mc po glupie frytki.nawet tam nie stalysmy od razu odjechalysmy.a kolo z kumplem za nami az do samego domu.i teksty:,,o ja cie znam.widujemy sie czesto...ooo samochod kupilas...,,no smiech na sali.potem zdobyl numer i wypisywal takie bzdety ze zakochal sie od pierwszego wejrzenia az zal za dupe sciskal.

a co do dziewczyn blachar to znajomy umowil sie z taka jedna.pozyczyl od sasiada ładę.randka nie trwala dlugo.moze z pol godziny.typiara ciagle pisala z kims smsy,potem wyszla do wc i juz nie wrocila :) po jakims miesiacu zobaczyla ze jezdzi on motorem...telefony sie urywaly hahaha
kompletny brak honoru i szacunku do wlasnej osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Tak jak pisalem -temat zjebany a autorowi zyczymy wszystkiego najlepszego na 12'ste urodziny ;)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Majek: tak... za każdy nowy telefon daję po mordzie...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

co sie chlopaka czepiacie?kupil sobie bmw rocznik 90 :) i chce sie dowiedziec, do ktorej uderzac :) hmm ale jesli buzka fee to i bmw nie pomoze :P

to był taki żart Tomcio.nie oburzaj sie zbytnio :)pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Tak przy okazji: jeżeli dziewczyna to blachara???? To chłopak???? Blacharz ???? ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

hehehe ale temat macie moze zalozyc temat na chlopcøw ktørzy tez leca na samochody bo mi sie kiedys kilka razy zdazylo ze facet polecial na møj samochød heheh ale teraz jak to nazwac



a co do tematu widzialam niejedna taka dziewczynke co by oddala sie za cos albo za przejazdzke auciorkiem


zgadzam sie co do slowa z haaaah5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

juwinia13: a czym jeździsz? :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

SaneOne a co chcesz zeby cie przewiozla??hihi taki zarcik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

ciekawy jestem cóż to za fura, że chłopaki na nią lecą :P

poza tym w przypadku chłopaka "blacharz" to kiepskie określenie... mi pasuje "rozsądny" hhehehe

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

nie musi byc nie wiadomo jaki samochod.zwykla polówka,golf wystarczy.oczywiscie rok 2000 i wzwyz heh
,,rozsadny,,?nie chce obrazac ani ciebie ani innych normalnych facetow ale jesli o rozsadku mamy mowic to chyba dziewczyny sa bardziej rozsadniejsze pod tym wzgledem:P wyciagnie taka z ciebie ile tylko bedzie mogla i do widzenia :) a ty z nadzianej laski co wyciagniesz?da ci d*py i tyle,bo nie wydaje mi sie zeby byla taka glupia,zeby miec utrzymanka :P jesli juz szukaja to godnego siebie... no chyba ze sie dziewczyna zakocha...pod tym wzgledem musze Ci przyznac : jednak faceci sa rozsadniejsi :)

tylko prosze bez zadnych takich sugestii,ze niby znam to z autopsji czy cos,bo po prostu mam oczy i widze co sie dzieje i jakie ludzie maja teraz priorytety...aj szkoda gadac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Ty, ale ja nie pisałem do końca poważnie... zobacz sobie co jest na końcu mojej krótkiej wypowiedzi...

jeżeli chodzi o mnie to "jestem za młody i za przystojny, żeby za to płacić"... nawet fantami...

a jeżeli chodzi o super-bogate laski to nikomu nie polecam... przerabiałem ten temat (bynajmniej nie z chęci "wydojenia") i mogę powiedzieć jedno: rozpieszczone, noszą głowę w chmurach i myślą, że każdy będzie robił to co one sobie wymyślą...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

zwracam honor :) nie zrozumialam intencji wypowiedzi.ale tak przez forum to czasem trudno zrozumiec,co druga osoba miala na mysli.pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Fakt jest faktem, ze autor tematu ma dojrzalosc 12 latka

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

to jakaś masakra jest:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

a ja naiwny myslalem ze po prostu im sie podobam :((((
XD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

HEHE... oj no moze sie podobasz.../toc nie kazda jest taka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Czekam!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jest jest trochę tych kobiet nie dobrych.......Znam mężatkę,dwójka dzieci małych dzieci,mąż ciężko pracuje na rodzinę bo tydzien czasu go w domu niema tylko weekendy a ona się.....bara bara bara riki tiki tak......Dziewczyny i faceci pamietajcie że nie warto dla paru chwil rozpierdzialać swojego związku niom ale jak stracicie to docenicie....ale życzę temu panu z różkami juz pewnie dużymi żeby domyślił się że to chodzi o jego żonę jak np przeczyta tą wiadomość na forum...Aha.....sprawdzajcie czy wasze dziewczyny czy chlopaki tymbardziej żony czy też mężowie nie logują się na różnych portalach randkowych...obserwujcie wasze "ala" drugie połowy......różne fotka.pl,edarling,badoo dużo tego jest......ale bądźcie czujni,zwłaszcza te pary które się długo niewidzą jak małżeństwo powyżej......brak słów na takie kobiety...

:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

W zeszłym roku w zime szłam około 20 ej do koleżanki ul. legionów i skręciłam w bloki w wiadomym celu czyli do kumpeli,i jeden mężczyzna jechał ulicą a gdy zobaczył mnie idącą chodnikiem, zwolnił spytając mnie czy może panią podwieżć , a ja na to nie dziękuje , mam niedaleko, ależ nie zimno pani? zapytał , nic nie powiedziałam, odpowiedział na moje milczenie iż często mnie widzi idącą jak ide i ze juz dawno chciał mnie spytać o mój numer telefonu, przyspieszyłam kroku bo wiadomo juz sie wystraszyłam..facet mnie śledzi pomyślałam,gdy skręciłam do kumpeli dał mi spokój, ale uwierzcie bałam sie wrócic pieszo zamówiłam taxówkę, i któregoś dnia tym razem w dzień zajechał mi na chodnik z tym samym zapytaniem, powiedziałam ostro ze sobie nie życzę aby mnie zaczepiał a on na to ze wiecej pytał nie będzie takim tonem jakbym miała czego żałować..uch myślałam że nikt nie zwraca na mnie uwagi bo nie chce tego i nie staram sie przesadnie... heh, a tu uwaga dziewczyny, jeśli juz musimy wyjść wieczorem to miejmy oczy i uszy szeroko otwarte.. nie w kazdym w końcu człowieku żyje człowiek a moze sie okazać jakimś psychopatą który krąży i czeka na okazję...już słyszę te krzyki że przesadzam, moze te koleś z niezła furą miał często łatwe kąski, łapiace sie na jego autoi itp. niestety są kobiety które chodzą na spacery , czy muszą po prostu wyjść wieczorem,nieważne jaką ulicą w łomży i wcale nie życza sobie zaczepiania..moim zdaniem blachara to taka dziewczyna która nie ma żadnych ambicji żeby liczyć finansowo na faceta , tylko współczuć takim panienkom, żadnej godności kobiecej, pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Polecam obejrzeć film Galerianki" doskonale przedstawiony jest ten problem tzw.blachar noi między innymi z muzyki ta oto.. http://www.youtube.com/watch?v=nYNC73biBp0 ( bez komentarza jeżeli juz chodzi o mnie.żenada i smutek z powodu jak kultura spadła na psy..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

a jakie w jakie samochody najbardziej lubiejom wsiadać ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

w zaprzeg konny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

porozmawiajmy o facetach ktorzy leca na duze cycki albo jedno mrugniecie okiem i juz maja mokro w gaciach. bedzie wesolo:) zastanowcie sie co wy piszecie. debilizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Autor: lady_15 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03-09-10 12:44

porozmawiajmy o facetach ktorzy leca na duze cycki albo jedno mrugniecie okiem i juz maja mokro w gaciach.

Aj tam zaraz mokro - pampersy jeszcze są - szkoda skóry w "nowym" bmw.;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Kocham dziwki, k*rwy, blachary...Może te nazwy są trochę niedelikatne, ale to są prawdziwe kobiety heheeee aaaaauuuu.

Ja szybko się nakręcam, ale mrugnięcie nie wystarczy.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

no,no jesteś blużnierca i wulgarysta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Ja bardzom lubię blachareczki i zawsze siem slinie na ich widoczek ale z tym mrugnięciem to przesadyzm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

A Ty masz wąsy i jak bym na Ciebie spojrzał to już nigdy by mi pewnie nie stanął. Masz asa w rękawie na facetów hehe

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży


A Ty masz wąsy i jak bym na Ciebie spojrzał to już nigdy by mi pewnie nie stanął. Masz asa w rękawie na facetów hehe

jawiemonawie a do kogo te słóweczka kierujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

przechodzisz facet andropauzę i stąd twoje problemy z potencją

dlatego potrzebna ci blachara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Hahahaha a ta bladź się przyczepiła, że ja niby starszy od młodszego.

Szymonek, już wiesz do kogo :D

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

NOM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

NOM

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

zniknij forumowa łachudro tak szybko jak się pojawiłeś!


takich jak ty starych alfo.....n,s ów powinni leczyc w psychiatrykach



a przyczepiłeś sie gościu pierwszy to teraz cierp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Ale o com wam chodzi , muszą na świecie być i kurw. , blachary i inne panienki , som wielu potrzebne i starym i młodym którzy na czymś muszą się nauczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Że ja niby cierpieć mam, bo Ty coś napiszesz ? Chyba Cię poczłonowało hehe

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

wulgarysto

chyba nie zrobiło ci sie przyjemnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Uczyć ? Człowieku, to większość lasek powinna się uczyć od zawodowców w dziedzinie seksu, bo leżą jak te kłody w tych łóżkach, zero szaleństwa, improwizacji...tylko leżą i jęczą albo i nie hehe. Uczyć to się można, na cichych, zakompleksiałych kłodach.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Ani trochę mnie to ni rusza, pisz sobie jak Ci to pomaga albo sprawia przyjemność. Nie ma sprawy AliAli :*

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Siem więcej nie odzywam , strasznie tu. PANIENKI O KTÓRYCH MOWA SOM POTRZEBNE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jaiwemonawie

to niby ty ten zawodowiec?


a na kim się szkoliłeś? a może na czym ?

chyba na dmuchanej lali!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Czytaj ze zrozumieniem swędząca ruro :) "to większość lasek powinna się uczyć od zawodowców w dziedzinie seksu" i dalej rozwijam temat tych, które nie mają pojęcia o tym. Czyli zawodowcem jest.... kobieta, która robi to często AliAli.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

MOże powinienem napisać "zawodowczyń" co? haaaahaaahuhu

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Zapomniałem odpowiedzieć Ci na pytanie: szkoliłem się na "szkolnej biczy". Nie ma się czym chwalić, ale przynajmniej mnie wyszkoliła hehe

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Wartom się już pogodzić o dziwki będziecie sobie oczęta wydłubywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Ja nie uważam, żebym się pokłócił...Dziwka, też kobieta. Trochę szacunku hehe. AliAli oj AliAli, kto Ciebie w końcu w psioszkę wywali. (ale ze mnie prostak)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

ty stary alfonsie a może pedofilu.

przylezie taki staruch na forum i dzieci które być może to czytają bałamuci.


jedz sobie do domu uciech a nie tu wypisujesz jak ty lubisz dziwki i k.....wy


chyba trzeba poprosić o zdjęcie tematu admina bo byc może grasuje tu pedofil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

W stanach, już jest ta choroba... Ktoś się komuś nie podoba, nie ma problemu: Udowodnij, że to albo pedofil, albo terrorysta. To słabość z Twojej strony wiesz... Lubię młode dziewczyny, przyznaję się... Przyznaję się też, że mam 23 lata.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

A ja żem cnotkę stracił z blacharką , starszy kolega swego czasu miał samochód ojca i wyciągnął blaszkę z przystanku na Starym Rynku , padał deszcz i blaszka długo się nie zastanawiała , pyszności było i dlatego mówię że BLASZKI SOM POTRZEBNE,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

a jak młode lubisz te dziewczyny ?

może 13, 14 lub 16 lat?

bo jesli tak , to diagnoza brzmi jesteś p...... filem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Od 18 w górę ale do 21go roku życia, no czasami siedemnastki też bywają ciekawe, ale 16ski mnie nie interesują...to jeszcze dzieci. chociaż pan prokurator już za nimi nie stoi.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Pewnie, że są potrzebne. To nic złego, to tylko głupio się nazywa. Nie ma co się wiązać nawet na jedną noc z flukiem, co cienko zarabia i chodzi z buta. I on ma potencjalnie utrzymać w przyszłości rodzinę? PFFFFFFFFFFF

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

IĆ się sama zdiagnozuj.

Masz cały czas żal do kogoś czegoś? Miewasz często wybuchy agresji pomieszanej z pogardą? Wpierniczasz się w tematy związane z bliskimi relacjami między ludźmi płci przeciwnej i denerwują Cię wpisy ludzi, którzy wypowiadają się optymistycznie na ten temat? Masz wąsy i nie masz chłopaka? Nie potrafisz już nawet sama sobie zrobić dobrze? Swędzi Cię? Nazywasz się Alicja?

Bo jeśli tak, to diagnoza brzmi tak: jesteś zgorzkniałą rurą, której dawno nikt nie dotknął.


haaaaaaaahaaaaaaaaahaaaaaaaaaa :)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

W tej chwili blaszki olewam a zainteresowanie mam w kierunku normalności ale kiedyś blaszka się przydała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

jesteś starym pedofilem z okolic łomzy.


być może wypuścili cie z zakładu dla ludzi obłąkanych.

nigdy nic nie wiadomo kto kim jest w necie

i nie udawaj za mądrego ,że rozszyfrowałęś moje imię kazdy może to zobazyć

a ciebie co swędzi ?

dawno nie złapałeś jakiegos dzieciak w sieci , bo siedzisz tu non stop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Nom i się dziś nie pogodzom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

neonapolitanczykowianeczka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Jestem na chorobowy, ale na szczęście po weekendzie wracam na podest JEA! :) Pewnie, że każdy może zobaczyć Twoje imię hehe dlaczego uważasz, że udaję IŻ je rozszyfrowałem ? hahah obosz wariatka :D

Imię napisałaś, a resztę odgadłem, bo łatwo...po tych wszystkich wpisach. Mnie czasami swędzi to łokieć, to palec, to głowa...jak każdego, ale Ciebie cały czas od wielu miesięcy swędzi cipcia :D forum to nie lekarstwo, wystaw się komuś po prostu, ale wcześniej ogol wąsy bo może nie być łatwo :P

Koci koci łapci...

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Troszeczkę bredzisz ale tylko troszeczkę , moje ty szczebię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

szczebiota

a ty kto?

francuzeczka?


a wczym jesteś dobra?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Alibaba to dopiero wredna sucz, co? Ileż ona musi mieć problemów...no i na pewno ma nerwicę hehe

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

a gdzie te twoje chorobowe?

chyba w celi lub w psychiatryku?


ludzie strzezcie dzieci z łomży i okolic bo p,,,,,fil wychodzi na wolnośc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie

ale z ciebie wredny stary pies na suki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Trochę nie po polsku napisałaś, ale moja inteliGIEncja pomogła mi w rozszyfrowaniu Twojego wpisu. Zdrowieję w domu podając trafne szczegóły o Tobie, a Ty znów wymyślasz jakieś słabe jakościowo scenariusze typu więzienie czy psychiatryk.

Koci koci cipci Ali..

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Jestem młody wilk hehe pozdro600 swędziszparo

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

jawiemonawie
ty szczegóły to podaj swoje , to będzie cie prościej zientyfikować , jak już wyzdrowiejesz i będziesz na wolności

jawiemonawie co to znaczy?


chyba że bredzisz na jawie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

UWAGA, UWAGA

NA FORUM GRASUJE PEDOFIL , PROSZE WSZYSTICH O ODEJŚCIE OD KOMPUTERA.

NIEBIEZPIECZEŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

DUPY ZATYKAĆ KORKIEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

trafna podpowiedż!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

chyba przestraszył sie i uciekł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Tratatata...słaba wiedźma z Ciebie. Dawaj dawaj nie przestawaj hehe

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

hahahahahaha


odezwał się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Jak to co to znaczy? Przecież po polsku napisałem...

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

Nudna jesteś. NARA

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

no śledczy.... jedna z większych blach jakie widziałem!

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

ma ktoś namiary gdzie można kupić dobrą myszkę do kompa ?
kołko mi się urwało od tej blachi ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

oooooohohohhohohhoho aaaaahahahaahahahahah eeeeeeeheheheheheeh aaaahahahahahahheheeheheheheehohohoohohohohohohohahahahaahahahaaheheheheheheehehehohohohohohohheheheheheeh


eh

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

http://www.youtube.com/watch?v=NbbK0Z32WJo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

hehehe dobre, dobre gożdzikowy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

pogieło?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najwieksza blachara w Łomży

no i?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org