poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
na dach :D?

Witam
Nie wie może ktoś w jaki sposób można dostać się na dach bloku, jeżeli jest zamknięte?;/
A może ktoś wie gdzie jest otwarte wejście na dach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Jakiego bloku i po co Ci to??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Powiedzmy że zdjecia porobić...
A obojetne jakiego. Najlepiej żeby jakieś fajne widoki były. Tyle że z tego co wiem to wszedzie są pozamykane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

po piorunochronie. jak będziesz szedł na góre to go przy okazji nasmaruj jakimś olejem :D

a poważnie to i ja bym z chęcią takie fotki porobił :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

idz do jakiegos księdza na plebanię do kościoła na wyszyńskiego "ambroziaka".powiedz o co ci chodzi a może wpuszczą cię na wieże widokową na kościele co jest.tam na pewno sa fajne widoczki do porobienia fotek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

kiedyś można było wejść na tą wieżę "ot tak" - wystarczyło chcieć :)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Zapraszam do robienia zdjęć panoramy Łomży od strony zachodniej. Dach powyżej VI piętra. Cała Łomża w zasięgu; kościół Św. Brunona, ul. Żeromskiego, Górka Zawadzka itd.. Wczoraj na przykład była znakomita przejrzystość, można było czytać napisy w Piątnicy... Czas najlepszy do zdjęć to południe lub ok. godz. 13-14 do 15-tej. Możemy także robić zdjęcia wieczorne ze statywu. Ja mam tutaj taki statyw. Pożądana lustrzanka z teleobiektywem powyżej 200-300 mm. Kontakt "via mail only"

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

a gdzie to jest dokładnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Wojska Polskiego 161. A co kłódki przy wyłazie na dach - jest zabronione zamykanie na kłódkę ze względów bezpieczeństwa! Ma być otwarte lub podane gdzie jest klucz w ciągłym dostępie... Ja mam taki klucz, bo się indyczyłem i mi pozwolili dorobić... :_)

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

A Ty w jakim celu tam chodziłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

a raczej chodzisz....
Skoro to jest otwarte to tam pewnie często ktoś jest zapewne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Nosiłem papę i lepik, potem robiłem zdjęcia, podziwiałem krajobrazy, chłonąłem przestrzeń... Patrzyłem z góry! A cóżeś Waszmość tak ciekaw - teczkę mi zakładasz... :-)

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

a tam jest chociaż bezpiecznie z wieczora iść?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Tak jak to na dachu... Poręczy nie ma!

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Panie Henryku to nadal aktualne ??:> bo z checia zabralbym lustrzanke i poszedl na dach :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Tak, oczywiście. Proszę o propozycje "via mail only"... :-)

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Oo to ja tam wpadnę w czasie przerwy na browar i fajka na dach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

wiem panie Henryku jednak poprosilbym o tego maila :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Hola, hola Panie i Panowie...
Bo będę bilety sprzedawał!

A tak zupełnie serio, to zdjęcia zrobione z dobrego (ciężkiego i dużego) statywu WYRAŹNIE poprawiają jakość i wyrazistość szczegółów bardziej odległych konstrukcji. Szczególnie przy takim cudnym, lekko pochmurnym niebie, rozproszonym w miare świetle, z filtrem UV.
Widziałem to po wieży ciśnień czy dźwigach gdzieś "po linii strzału"... Powyżej 300-400, a najlepiej 800 mm jest duuuużo lepiej.
Tylko szkoda, że ja nie mam już lustrzanki, robię takie fotki kompaktem digi 10x

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: na dach :D?

Jeszcze jedna taka moja refleksja przy tej okazji.
Kiedyś pewni młodzi ludzie z łomżyńskiej grupy fotografujących wieżowce czy drapacze chmur (sic!) robili takie fotki z tej lokalizacji. Ale jakoś kontakt nie został podtrzymany.

Może ktoś coś może mi podpowiedzieć w tej sprawie?
Ponoć jest taka strona internetowa?

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org