wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Elka:)

Czy orintuje sie ktos czy w Łomży jakis instruktor posiada L w automacie?? A moze wiecie w ktorym miescie bym taka dostala??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

madziusmadzius

Jak L mają być w automacie? Zastanów się. Jak byś inaczej nauczyła sie dobrze jeździć? Automat jest dla ludzi, którzy już dobrze umieją jeździć bez automatu.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

madzius madzius

ałtoamta to ja mam w spodniach heh bieg sie sam zmienia zaklezy od ilości odbrotów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Sebo19

A facetom tylko jedno w głowie. Kiedy oni zmądrzeją?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

...never ? ;)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

automat jest niedopuszczalny, chyba....ze jestes osoba niepelnosprawna...do tego dochodza inne urzadzenia ulatwiajace poruszanie sie.

a dlatego automat nie oze byc...bo w word'ach sa skrzynie biegow manualne i instruktor musi zapewnic samochod jak najbardziej przypominajacy ten w osrodku, na ktorych zdajemy egzamin. normalna sprawa jest...jezeli zdajemy na samochodzie pozwole sobie na nazwanie go "A" to przy nauce nie bedziemy jezdzic samochodem "B" czy "C"

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

"Autor: izusizus (---.lomza.mm.pl)
Data: 19-10-07 10:46

Sebo19

A facetom tylko jedno w głowie. Kiedy oni zmądrzeją?"

Gdyby "zmadrzeli" w kierunku ktory sugerujesz to ludzkosc by wyginela :)

Poza tym co w tym dziwnego ze sie mowi i mysli o tym co sie lubi i jest czyjas pasja?

Wam za to ciagle zakupy w glowie.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

loosac, nie ma to jak miec dobrą pasję, nie :). Passę też :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Tak, a wbrew pozorom, kobiety stworzone sa do sieciowania ;) nawet myszki maja internetowe -ze scrollem ;)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

izus izus automat jest dla ludzi ktorzy dobrze umieja jezdzic? bzdury pieprzysz masz automat niemusisz sie bawic biegami wczasie jazdy

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Podczas jazdy automatem nie musisz nic robić poza kręceniem kierownicą lub nacisnieciu gazu albo hamulca,co to za przyjemność?Nie ma to jak manualna skrzynia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Ja osobiście wolę samochody ze zwykła skrzynią biegów.
Człowiek, który uczy się jeździć samochodem z automatyczną skrzynią w życiu nie nauczy się jeździć samochodem ze zwykłą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

He he masakra dziewczyno ałtomatu to ty możesz poszukać na mieście do lodów a nie Elki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

izusizus nie wymadrzaj sie bo sie myslisz moga byc a nawet w niektorych miejscach sa elki w automacie niestety nie w lomzy, zly czlowiek dokkladnie poszukuje elki dla takiej osoby, ze zdawaniem w automacie nie ma problemu dlatego ze word wyraza zgode na zdawanie samochodem w automacie np. ze szkoly nauki jazdy a nawet z innego miasta. W TEMACIE TEGO FORUM NIE PROSILAM WAS O OPINIE NA TEMAT NAUKI JAZDY AUTOMATEM, NIE LUBIE JAK KTOS ZABIERA GLOS NIE ORINTUJAC SIE W TEMACIE. pozdrawiam

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)



Tytan21 hehe ja nie szukam ałtomatu tylko AUTOMATU ;P

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Skoro tak mówisz to się dowiedz czy przypadkiem w Białymstoku nie ma takich elek. Bo w łomży raczej nie ma, przynajmniej ja nie słyszałam.

madziusmadzius tak się nie bulwersuj, bo nic złego na myśli nie miałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

madziusmadzius ...w lomzy nie szukaj... bo takiej nie ma...w warszawie jest osk specjalnie wyposazony w takie L'ki - nie znajdziesz tam manualnej. kurs jest drozszy, ale nie wiele. No i dochodzi fakt, ze to nie w lomzy...ale mysle, ze wszystko da sie zalatwic...oczywiscie chodzi o $$ http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/3554

zobacz ta strone i masz osk z calej polski.... pozdrawiam

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

izusizus wlasnie oto chodzi ze w bialym tez nie ma. sa w olecku ale facet z hu ja tnie i ma dluga liste oczekujacych. Pelno jest automatow w warszawie ale ten ich ruch uliczny..

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

A ja myślałam że w Białym są takie samochody. Mój brat jest niepełnosprawny i do niego własnie z Białegostoku przyjeżdzają znajomi też z takim samym porażeniem jak on i coś właśnie wspominali że oni zdawali egzamin z automatyczną skrzynią biegów i sądziłam że to z Białegostoku firmy mają takie samochody. Ale może to z fundacji wyłącznie dla niepełnosprawnych są takie kursy i egzaminy organizowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Przyznaję że w Warszawie ruch uliczny jest okropny. A dla początkujących i zdawających wręcz koszmar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

no nie patrz na ruch...bo z warszawy tez przyjezdzaja...ostatnio widzialem l'ke z krakowa

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

no latwo nie jest...osobiscie mialem "przyjemnosc" jezdzic po warszawie samochodem jako kierowca...okropne korki szczegolnie jak wracalem z pracy...wypadki...czeste zmienianie pasa(z czym juz sie przyzwyczailem) stres dla osoby, ktora pierwszy raz jezdzi to jest cos okropnego...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Ja sama bym sie chyba nigdy nie odważyła hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

izusizus a chcesz zrobic dobry uczunek?? moglabys mi podac jakis nr alebo nazwe szkoly??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

tej szkole w ktorej twoj brat zdawal?

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

C>>>ka musi być z ciebie jak ty automatu szukasz zamiast nauczyć sie na zwykłej skrzyni biegów a i jeszcze jedno w Łomży jest łatwiej zdać niż w Wawie lub Białym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Kraków jest spoko do jazdy



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Nie wiem jaka jest nazwa szkoły, bo mój brat nie jest jeszcze pełnoletni i dopiero niedawno uległ wypadkowi i był załamany że nigdy nie będzie mógł zrobić prawo jazdy, ale jak zobaczył że ci jego znajomi też sa niepełnosprawni ale mają prawko to się ich dopytaale nazwy szkoły nie znam bo to im fundacja wszystko zorganizowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

"C>>>ka musi być z ciebie jak ty automatu szukasz zamiast nauczyć sie na zwykłej skrzyni biegów a i jeszcze jedno w Łomży jest łatwiej zdać niż w Wawie lub Białym."

widze, ze jestes zainterewsowany i wszystkie posty przeczytales w uwaga...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Wiesz dla niepełnosprawych jest wszystko inaczej organizowane. Chciałabym pomóc ale nie wiem jak. Przykro mi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

Tytan wyjdz z tad powiem grzecznie WON

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

no spoko izusizus bedziemy szukac dalej:)

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

jak znajde...to napisze co wiem;]

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

dziekuje:*

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

alez prosze bardzo:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

moze nie dokladnie o to chodzilo ale http://www.naukajazdy.pl/prawo_jazdy_dla_niepelnosprawnych/bezplatne_kursy_na_prawo_jazdy.html

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

no szukam dalej

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

ty chyba taki zly czlowiek nie jestes:) dziekuije bardzo:) ale niestety nie zupelnie o to mi chodzilo, poszkuje konkretnego namiaru. ale i tak dziekuje:****

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elka:)

no zly chyba nie jestem:) no trudno...trzeba bedzie sie jeszcze obejrzec na fora w bialymstoku.

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org