poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skórzana kierownica

Gdzie /u kogo/ i za ile w Łomży można obszyć kierownicę skórą.
Za info dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skórzana kierownica

z tego co wiem to jakies 2 lata temu mozna bylo to zrobic na legionow w "FoX"czy jak to sie tam nazywa na przeciw 4+ obszycie kosztowalo 40zl razem z nitka i igłą a reszte trzeba zrobic wlasnoręcznie...ok 1.5 godziny roboty...

|PrZeMo|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skórzana kierownica

kup se na allegro he a reszte sam se zrobisz np:w niedzielne popoludnie :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skórzana kierownica

to nie taka łatwa sprawa dla osoby bez doświadczenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skórzana kierownica

Generalnie (choć nie lubię generalizować :) jest tak,jak pisze urzad skarbowy Można kupić na allegro już za niewielkie pieniądze dobry zestaw do obszycia i po prostu zrobić samemu.Wystarczy minimum zdolności manualnych w sumie,tylko najpierw radził bym porozmawiać z kimś,kto już to robił,lub poszperać w necie na forach (fotki,instrukcje etc...)
No ale jeśli już,to myślę że pierwszy lepszy tapicer to zrobi bez problemu,jak mu dać parę zeta :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skórzana kierownica

do materialu ktorym bedziemy obszywac kierownice zawsze daja instrukcje jak to zrobic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skórzana kierownica

Po co tracić czas na allegro?

Wystarczy podjechać do fachowca na ul. Niemcewicza 7.
Jest tam zaklad krawiecki, który od wielu lat obszywa kierownice, gałki od biegów itp. Z jego usług korzysta w/w firma FOX.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skórzana kierownica

Na Niemcewicza gość szyje profesjonalnie, robiłem u niego wiele rzeczy, jest dobry i konkretny

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org