wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS myśli nad sposobami wyjścia z kryzysu!!!!!!!!!!

ŁKS myśli nad sposobami wyjścia z kryzysu!!!!!!!!!!!!!!!!
Według informacji zarządu klubu do końca roku na funkcjonowanie klub potrzebuje 575 tys. zł. W tym samym czasie władze ŁKS-u mają nadzieję pozyskać ok. 380 tys. zł (m.in. z dotacji z Urzędu Miasta o której pozyskaniu prowadzone są rozmowy, transferu co najmniej dwóch zawodników oraz sponsorów). Jak łatwo policzyć w kasie biało-czerwonych na koniec roku zabraknie ok. 190 tys. zł. Do tego dochodzi jeszcze zadłużenie, które na chwilą obecną kształtuje się na poziomie 110 tys. Przyczyny zapaści finansowej działacze szukają w zmniejszonych o ponad 430 tys. zł w stosunku do I półrocza tego roku wpływach!!!!!!!!
Prawda jest tak kasę przeznaczoną na rundę jesienną wydano na wiosnę!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS myśli nad sposobami wyjścia z kryzysu!!!!!!!!!!

Zapłacili zaległe pensje piłkarzom, ci w "nagrodę" dostali lanie o Pelikana :| A teraz większe długi, nie ma zarządu, i nic oprócz kibiców nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS myśli nad sposobami wyjścia z kryzysu!!!!!!!!!!

bez paniki jak działa tam pan TADEUSZ WAŁKUSKI i wielu innych wybrno z tego kryzysu,a co wy na to żeby łks miał oficjalnie dostępny nr konta troche sprawe więcej nagłośnic żeby ludzie wpłacali co łaska na konto sam co miesiąc 100 bym przelewał mysle ze takich ludzi by się troche znalazło,przecież jest wielu ludzi którzy by chciali żeby ta drużyna grała w drugiej lidze,mój przykład odezwał sie do mnie ziom z woja po 10 latach z gdańska w szoku że mamy 2 lige wniosek jaki łks jest naszym ambasadorem w polsce nie pozwólmy temu klubowi umrzeć.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS myśli nad sposobami wyjścia z kryzysu!!!!!!!!!!

PROSTE.
ŁKS NAJLEPSZĄ PROMOCJĄ MIASTA ŁOMŻA W POLSCE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS myśli nad sposobami wyjścia z kryzysu!!!!!!!!!!

Dopuki nie będzie jawności przepływu gotówki, to nikt o zdrowych zmysłach nie wyłoży kasy na klub!!!!!!!!! Osobiści terz mogę wpłacić na konto parę groszy!!!!!!!!!! Ale jak słyszę, gościa który odbiera telefon sprzedając bilety i mówi mu, że twoje już zeszły to zastanawia mnie gdzie ta kasa z biletów idzie!!!!!!!!!!!!!!! Te wyniki spotkań to terz są jaja, może nasi kochani piłkarze pod wyniki grają w STS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org