poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolczyk w nosie

Czy ktos podpowie mi gdzie w lomzy moge zrobic sobie kolczyk w nosie?? i ile taka usluga kosztuje??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Moge tylko powiedziec, ze odrradzam. Mialam klopoty, ciagle ropialo mi , wypychalo mi kolczyk, bolalo. Byz moze u Ciebie bedzie inaczej, fajnie to wyglada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

no wlasnie mi tez sie to podoba, ja slyszlam ze jak sie samemu robi to takie objawy moga byc a w salonie to chyba nie?? a boli przekucie??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Ja robiłam kolczyk w nosie u kosmetyczki na krótkiej zapłaciłam 45 zł, tylko że to było 4 lata temu.Robi też kosmetyczka na długiej na pierwszym piętrze kosztuje chyba 50 zł.A czy boli?Mnie troche zabolało.Nie mam i nie miałm zadnych problemów z gojeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

dziewczyny opanujcie sie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Ja tez robilam w salonie, a przekłucie boli, ale troszke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Dziewczyny, litości! Opamiętajcie się z tymi kolczykami.

Jak widzę ładną dziewczynę z kolczykiem w nosie, lub wargach, to aż mi się źle robi. To jest tak szpecące, że z najładniejszej laski robi obiekt całkowicie aseksualny.

Mnie kojarzy się z krową, bo krowy noszą w nozdrzach kolczyki.

Tak myśli zdecydowana większość mężczyzn. Dlatego weźcie to proszę pod uwagę i nie kaleczcie sobie ciała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Nie słuchaj co niektórzy mówią. Najważniejsze żeby Tobie się podobało.Reszta nie musi na to patrzeć,nawet jeśli uważa się za głos zdecydowanej większości mężczyzn.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Ja sobie robiłam kolczyk w pempku u tej Pani na Długiej na piętrze, wiem, że w nosie też robi. Boleć- boli wiadomo, ale szybko mi się zagoiło:)
Mi się mój znudził i już od jakiś 2 lat nie noszę, ale jest mały mankament... ślad pozostaje:(

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Wydaje msię że ta ładna kosmetyczka na rogu na starym rynku powinna robić w nosie ale niewiem jaka cena, ale osobiście ją polecam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

W ARIMR wiedzą , va bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

pytanie tylko po co ten kolczyk? az takei masz kompleksy? za malo osob sie za toba oglada? no bo chyba o to chodzi - na zwrocenie na siebie uwagi...tylko wez pod uwage jedno za kilka lat bedziesz chciala pracowac, pyatnie jako kto? fruyzjerka czy sklepowa w miesnym, bo na przyzwoite stanowisko nikt z kolczykiem w nosie cie nie zatrudni:P

Wiedza daje pokore, dziwi przeciętnego, nadyma małego...
L. Tołstoj


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

kiernek: wiesz swiniom tez sie zakalda kolczyki w nosie zeby nie ryly, warte przemyslenia nie sadzisz;)

Wiedza daje pokore, dziwi przeciętnego, nadyma małego...
L. Tołstoj


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Wieśmin chciałem powiedzieć dokładnie to samo o tej krowie ;))

Nie chce nikogo obrazić ,o gustach się nie dyskutuje ale mnie to odpycha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

tatiana: Dlaczego próbujesz obrażać innych? Myślę, że nie każdy robi 'wszystko' tylko po to by zwrócić na siebie uwagę innych. Nie mierz proszę innych swoją miarą...
madziusmadzius: I nie prawda, że faceci tego nie lubią, jeśli gustownie dobrany, to ładnie wygląda. Mi tam się podoba ;)

Pozdrawiam.

_____________________________
Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

putativus: a ja mam nieodparte wrazenie ze tylko czekasz zeby sie do mnie przyczepic:) nawet mnie to zaczelo bawic...a i bylabym ci wdzieczna za prawo do wlasnych pogladaow nawet kontrowersyjnych i malo popularnych gwarantuje mi to konstytucja;)

Wiedza daje pokore, dziwi przeciętnego, nadyma małego...
L. Tołstoj


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

tatiana: A czy Ty chociaż raz przeczytałaś konstytucję, zajrzałaś kiedykolwiek chociaż do niej? Czy tylko 'gdzieś tam' usłyszałaś co ona Ci gwarantuje? Poglądy możesz sobie mieć jakie tylko chcesz, i wyrażać jak tylko chcesz, obyś nigdy tylko nimi nie krzywdziła, obrażała innych...
No widzisz, zaczęło Cię to bawić. Bo zastanowić się 'dlaczego ktoś sie odezwał' to już zbyt trudne... Przyjemnej zabawy życze.

_____________________________
Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Jeśli się komuś podoba posiadanie kolczyka w nosie to jest jego sprawa. Gdy komuś to przeszkadza to niech to powie, ale nie ubliża takiej osobie.
W miejscu pracy raczej nie zwracają uwagi na takie drobiazgi jak kolczyk. Jeśli dobrze pracujesz i pracodawca ma z tej osoby pożytek to mu nawet zielone dredy nie będą przeszkadzać.
Tatiana a Ty zanim powiesz coś o kimś to się zastanów, bo może o Tobie ktoś powiedzieć coś równie niemiłego.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Czemu niby ktoś kto ma kolczyk gdzieś tam,ma nie dostać pracy,skoro ma wszelkie predyspozycje? Bo mędrcy z forum tak twierdzą?W krajach tzw. wyżej rozwiniętych,które tak bardzo pragniemy dogonić,nie robi na nikim wrażenia widok pracownika banku czy urzędu z kolczykiem w nosie czy też brwi.To znamiona naszych czasów.Ok,piercing to na pewno pewien rodzaj afirmacji,ale czy nie to samo dotyczy nas wszystkich np: kupujących drogie,wypasione telefony,auta,ciuchy i cholera wie co jeszcze,żeby znajomym gul drgnął?
tatiana ,po co chodzisz do fryzjera robić sobie modne fryzury,farbować włosy etc? Po co kupujesz modne ciuchy,malujesz paznokcie i tym podobne? Po co Ci ten makijaż,nie raz zapewne krzykliwy? "(...) az takei masz kompleksy? za malo osob sie za toba oglada? ..."
Nie zapominaj,że każdą piłkę można odbić w drugą stronę.
A nie pomyśleliście,że może jej się to podoba? Może ona to właśnie lubi? Jeden zbiera znaczki,inny przekłuwa nos etc. Najgorzej jak się mierzy kogoś własną miarą,zapominając że każdy jest inny.Zamiast dać dobrą radę na temat,tudzież przemilczeć kwestię która mnie nie interesuje,wielu oczywiście próbuje "zdeptać" tych "innych". Jak to każdy pragnie wyrozumiałości,szacunku i tolerancji od innych,ale co daje w zamian od siebie? Choćby na tym forum,odkąd pamiętam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

tatiana: masz rację zgodzę się z tą świnią. a tak tym tropem to ciekawe dlaczego łechtaczkę niektóre sobie przekłuwają :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Zaglądałeś tam? Ja jako pracodawca nie wyobrażam sobie by moja pracownica przy kontakcie z klientami nosiła taki kolczyk. Ja decyduję o wizażu firmy i choćby jednemu klientowi mógł się nie spodobać taki kolczyk , podjął bym taką decyzję. Poza pracą proszę bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

OT: Życie potrafi się toczyć różnymi drogami, niekoniecznie wszyscy muszą chodzić naszymi. Bywa też różnie raz na wozie, raz pod. Teraz jesteś pracodawcą, i życzę Ci abyś zawsze nim był, dobrym pracodawcą. Nie uważam jednak, że również pracodawcą, dobrym pracodawcą nie może być miła, ładna kobieta, na dodatek z gustownym kolczykiem w nosie :)

Pozdrawiam.

_____________________________
Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

putativus: pokaz mi wiec, w którym to miejscu kogokolwiek uraziłam obrońco uciśnionych:) nazywam rzeczy po imieniu, nikomu nie słodzę i nie cukruję bo nie szukam poklasku, średnio mi zależy na tym by Tobie czy komukolwiek się to podobało:)

Wiedza daje pokore, dziwi przeciętnego, nadyma małego...
L. Tołstoj


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

graboś: ja jestem pracodawca, mam spora firme i wiem jak wazne jest by budzic aufanie u potencjalengo kontarhenta, wybacz ale zyjemy w dosyc konserwatywnym kraju i ludzie wykolczykowani i z tatuazami to raczej tego zaufania nie budza.

a co do mojego wygladu to ja nie mam kompleksow, bo nie mam ku temu powodow:) a poza tym uwazam ze kobieta powinna byc zadbana a nie podziurawiona:) a kolczyk w nosie to jakies infantylne.

Wiedza daje pokore, dziwi przeciętnego, nadyma małego...
L. Tołstoj


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

...a ja przeczytałem "kulczyk w nosie...."



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

W nosie, w pępku, gdzie jeszcze ?

Widziałam dziewczynę w ciązy. Było lato. Z brzuchem na wierzchu. A w pepku kolczyk - wystawał tak, że było to obrzydliwe.

Dlatego twierdzę: z umiarem. Jak w nosie to delikatna srebrna kropeczka, broń boże kółko - które kojarzy się mi również z krową.

A poza tym może jestem tradycjonalistką, bo absolutnie niemęski jest dla mnie facet z kolczykami.... w uszach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

...a w innych miejscach ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

No co Ty Malachit nie wiesz? Ludzie dziurkują się gdzie się da...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

jak komus sie podoba, prosze bardzo, rzecz gustu, a do pracy zawsze mozna wyjac, jesli pracodawcy to przeszkadza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

przepraszam was za moje skojarzenia, ale jak czytam 'kolczyk w nosie' to automatycznie powstaje mi w głowie tytuł tematu 'kolczyk w ...dupie'. Też tak macie czy to tylko ja tak sobie.... cośtam... :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

czyli ogólnie: >>Mam kolczyk ... GDZIEŚ<<

podejrzewam, że w d... się nie da, aczkolwiek widziałam kilka dość drastycznych fotek, które dały mi pewność że człowiek dla błednie pojmowanewgo przez siebie pojęcia "uroda" jest sobie w stanie przebić wszystko, łącznie z genitaliami.

Ponieważ cześto patrząc na innego człowieka odczuwam empatię - takie "widoki" przyprawiają mnie o niemalże fizyczny ból...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

ludzie ona zapytala,gdzie moze zrobic sobie kolczyk i ile to kosztuje...nie pytala CO SZANOWNI FORUMOWICZE O TYM MYSLA,dlatego swoje uwagi zachowajcie dla siebie!!nie masz nic ciekawego (wnoszacego do tematu,przede wszystkim) do powiedzenia to sie nie odzywaj...Moze dziewczynie taki kolczyk w nosie sie podoba,nic wam do tego!jak juz ktos napisal:O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE...
a co do kolczyka W NOSIE i pracy w powaznej firmie a nie w branzy fryzjerskiej to nie widze zadnego problemu.kolczyk mozna w kazdej chwili wyjac i przeciez nie ma dziury o 10cm srednicy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w nosie

Słyszałam, że niebawem lekarze mają na specjalne życzenie klientów dokonywać operacji chirurgicznych celem umieszczenia kolczyka w... żołądku!

A tak poza tym, to mam to w nosie - nie kolczyk bynajmniej, a to, czy ktoś go ma i gdzie...:))
Przy okazji tego tematu taka refleksja mię najszła:
Czas szybko bieży, nikogo nie oszczędza i uciec przed jego skutkami nie sposób... I jeśli sobie wyobrazić 70-letnią kobitkę np. z tatuażem na przedramieniu, to aż się prosi, żeby...wziąć żelazko do ręki i wyprasować jej tę piżamkę w "love Józek", czy insze pacyfki...:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org