wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaufland

Witajcie forumowicze

Ja ciagle jestem niedoinformowana. Słyszałam, że cos się ruszyło z Kauflandem. Wiecie cos na ten temat?
Bardzo proszę o wszelkie informacje na ten temat.
Z góry dziękuję

Pozdrawiam

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

prace cały czas trwają ale w tym roku jeszcze nie ruszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Nie wiem myszko skąd te informacje,ponieważ ja z okna nic takiego nie widzę.To miejsce zaczyna straszyć swoją brzydotą.Chyba właściciele mają znowu pecha.

karturo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

hehe póki pojedynczy "kupcy" zawyżający swoje marże będą się burzyli to będzie lipa. dla pojedynczego konsumenta duży sklep jest bardzo dobrym rozwiązaniem natomiast dla mini kupca tragedią bo drastycznie zmniejszają się jego obroty... ale jest na to rada - zmniejszenie podatków dla małych kupców :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

a ja slyszalem, ze tam ma byc biedronka:D

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Tak to ma buc już 4 biedronka w Łomży z nie kaufland niestety :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Mylicie się. Biedronka to ma być w nowopowstałym budynku, obok łąki tej obok kościoła ( tam gdzie kiedyś były porzeczki ). A Kaufland to ma być w tym budynku na górce, gdzie kiedyś bardzo długo stały jakieś słupy( szkielet budynku ), potem je rozebrano i zbudowano to co tam teraz stoi. Budynek jest już chyba w 100 % ukończony, tylko "sklepikarze" zaskarżają inwestora i nie można dokończyć całkowicie budowy i otworzyć sklepu. Ot i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Wiem że gdzieś tam za tym budynkiem jak się jedzie na przykoszarową to jest jakiś skelp budowany izaraz zanim budują biedronke, a może ten pierwszy to może ten kaufland czy jak mu tam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

wow Łomża miasto biedronek, no ja nie mogę... jakiegoś Reala niech postawią albo Carefura (czy jak tam to się pisze)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=13118



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

To może w końcu skończą budować ten market:)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

fakt faktem, ze biedronka ma byc....ale dlaczego?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Biedronkowo nie Łomża !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org