poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tramwaje

Co myslicie o tranwajach w naszym miescie?Czy bylo by to mozliwe w 60 tys miescie?W 99 tys grudziądzu są to czemu moze ich nie byc u nas?Cze wogole na lomzynskich ulicach zalozmy al.legionow byloby gdzie wstawic tory? Czzy jest zapotrzebowanie na taki srodek transportu?
co o tym sądzicie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

unas wszystko się usuwa a nie wprowadza. większy sklep ciężko zbudować a Ty chcesz całe miasto zmodernizować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

Co jak co, ale tramwaje w Łomży nie mają szans, przede wszystkim dlatego że nie ma miejsca na rozbudowę torów. Poza tym Łomża jest małym miastem jeśli chodzi o powierzchnię, więc nie ma większego problemu z dotarciem gdziekolwiek autobusem.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

a może odrazu metro ?? Ludzie , zastanówcie sie , za nim coś napiszecie . Trwanwaje poza zasięgiem .

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

ale temat:) to tak jakbys chcial aby w kosciele puszczali muzyke techno:) lomza i tramwaje? tramwaj by zaledwie w 20 min przejechal miasto wzdluz, a z reszta kto by nim jezdzil. aut przybywa...

...nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

Z jednego końca miasta na drugie można przejść spacerkiem w max pół godziny, a poza tym nie ma miejsca na tory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

raptem na tory nadają się 3 ulice: Piłsudskiego, Sikorskiego i Wojska Polskiego. To są najszersze ilice w Łomży. Ostatnia jednak odpada na obecnie zbyt duży ruch tranzytowy.
Jak widać pomysł odpada z urzędu. No i nie byłoby komu tym jeździć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

wole napisac o tramwajach niz o jakich bzdurach ktore ty piszesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

moze pobudujmy lotnisko ;p
i przekręćmy wisłe płynącą przez Grudziądz do łomży
a i zamek przenieśmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

na co ci te tramwaje mamy przeciez czerwoniaki i to chyba wystarczy ???



waldek27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

Tramwaje - dobra rzecz.
Fajnie byłoby usłyszeć tekst:
PRZYSTANEK: Szkoła Drzewna
NASTĘPNY PRZYSTANEK: Dworzec PKS/PKP


Echh, rozmarzyłem się :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

Nereal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

Cytat:

przekręćmy wisłe płynącą przez Grudziądz do łomży

To chyba byloby latwiejsze niz uruchomic tramwaje w lomzy, jednak pomysl autora tematu bardzo mi sie podoba, jest oryginalny choc nie realny :) (tu slowa uznania za pomysl), jak juz ktos wyzej wspomnial lomza ma za mala powierzchnie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

Chodziło mi bardziej o przyszłość :) Gdzieś słyszałem ze w tym roku w naszej Łomży oddadzą 600 nowych mieszkań do użytku. Założy ze w każdym mieszkaniu będzie mieszkać 2 osoby a to daje 600x2=1200. A wiec przez załóżmy 10 lat przybędzie trochę ludzi jeśli co rok by przybyło mieszkań no i ludzi powracających z Anglii inwestujących w Łomży. Oczywiście zdaje sobie sprawę ze mój pomysł ma 1% szansy zrealizowania. W tym momencie w Łomży wystarczyły by 2 linie tramwai tak jak w Grudziądzu np. na ulicy Sikorskiego i dalej szosą zambrowską i druga nitka na Piłsudzkiego.tyle.
Prędzej zrobią peron PKP w Łomży choć i to jest mało prawdopodobne.
POZDRAWIAM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

prezes,mieszkańców nam w mieście nie przybędzie.Mieszkania nowo budowane rozejdą się wśród ludzi,którzy już tu są i figurują w statystykach.Poza tym z tymi tramwajami to żeś wyjechał hehe.Nikt by tym nie jeździł,nawet jak by się jakimś cudem tory dało w Łomży poupychać :) Z resztą bardziej by te tramwaje utrudniały ruch niż dały pożytku,tak myślę...
No ale pomarzyć przecież można :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

przydaloby sie najpierw jakies polaczenie ze swiatem torami kolejowymi,najbardziej zapadle dziury w tym kraju,ktore maja "odrobine torow"uruchamiaja polaczenia autobusami szynowymi.......60 tysieczne miasto,a jaki dworzec...wstyd i porazka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

przy pilsuckiego jakies tory robią widzialem nakladali nowe tory ale to pewnie tylko dobudowanie do tych towarowych pociagow

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tramwaje

gans? coś ja mam wrażenie że jest odwrotnie. Tory są rozbierane a nie "dobudowywane"



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org