poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SILOWNIA

Witam, mam dylemat chcialabym troche schudnac i nie wiem na ktora silownie sie wybrac.. wiem ze sa trzy w lomzy, ale nie wiem na ktorej jest odpowiedni sprzet i pomoc w doborze cwiczen i diety.

donata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

nie ma nic profesjonalengo w lomzy he, ale schudnac sie da :) i bez silowni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

schudnac=biegac zadna silownia nie pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

Wiekszosc pan chodzi chyba do silowni nad kawiaciarnia Marzenie.Ale jak wczesniej pisali panowie, schudnac mozna bez silowni tylko trzeba regularnie cwiczyc i dodatkowo biegac.Diete sama sobie mozesz ustalic,sporo info jest w necie..:)

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

co da samo bieganie ? musisz do tego dolozyc dobra diete niskotluszczowa. Poszukaj informacji w internecie, tego jest mnostwo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

Ja osobiście polecam siłownię Relax, nowy sprzęt dużo maszyn aerobowych - i sporo kobiet.
A najlepiej to wybrać się do każdej z nich na jeden trening - w Ewie 12zł, w Relaxie bodajże 6zł, i sama sobie wybierzesz, gdzie Ci lepiej pasuje. Trzy dni, 3 treningi i po temacie :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

duzy....
czytaj uwaznie co napisalem!!!czy jest tam napisane samo bieganie?!!!

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

sorry SG1 nie umiem czytac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

Najlepsza silownia jest w Centrum Katolickim.Wykupujesz karnet za 50 zl na miesiac i mozesz latac na silke codziennie od 10 do 20 (prócz niedziel) i cwiczyc caly dzien.Sprzet nowy a m.in.rower,atlas,laweczka i sporo innych narzedzi by schudnac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

A uczysz się gdzieś jak tak to w szkole możesz o ile masz tam siłke.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

A w centrum katolickim to nie jest darmowa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

Niestety nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

zeby schudnac po 1 potrzebna jest djeta z ujemnym bilansem kalorycznym bo bez tego nawet najlepsza silownia nie pomoze a do tego cwiczenia areobowe. Chociaz w sumie co do schudniecia silownia jest raczej pomyslem dla leniwych ale ze wzgledu na pogode czyli moze byc raczej na okres jesienno zimowy... bo co rowerek albo bieznia?? mozna to samo zrobic nie placac sporych pieniedzy za silownie chociaz tam to kobiety lubia usiasc na rowerke przy telewizorze i z kolezanka z roweru obok wdac w rozmowe i przez godzine przejechac 5 km .. :D:D:D
w sumie zalezy tez ile chcesz schudnac to nie tak ze chce schudnac i czy jest to 2 kilo czy 30 to jest taki sam na to sposob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

W siłowni Ewa są różne formy ruchu...pod okiem trenera mozna poćwiczyć na sprzęcie, poskakać na stepie lub potańczyć.
Ja chodzę na aerobic z elementami stepu i bardzo jestem zadowolona. Miła atmosfera, muzyka, ciekawy sposób spędzania czasu. A czy pomoże to schudnąć? Nie wiem. Mnie wystarczy ,że przez godzinkę poskaczę zamiast siedzieć przed kompem lub telewizorem:)
Donato musisz spróbowac. W grupie lepiej się ćwiczy:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SILOWNIA

najwazniejsza jest dieta
musisz miec ujemny bilans kaloryczny (organizm braki energii bedzie uzupelnial z zapasow ktore ma w postaci tluszczu)
cwiczenia zwiekszaja zuzycie energii

ale jezeli cwiczac bedziesz miala nadal dodatni bilans kaloryczny pomimo cwiczen bedziesz tyc

majac ujemny bilans kaloryczny w diecie mozna lezac chudnac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org