niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miesiąc nauki w PG Nr 8

Miesiąc już trwa żałosna sytuacja w PG Nr 8. Dzieciaki jednej z III-ej klasy tegoż gimnazjum nie mają zajęć lekcyjnych z matematyki, bo nauczycielka matmy przebywa na zwolnieniu i przebywać będzie jeszcze dłuuuugo (MOŻE i NAWET 6 M-CY)!!! Co więcej, można było too przewidzieć!! Zastępstwa owszem to i są, ale nie dotyczą one wcale matematyki!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzieciaki już niedługo będą miały egzaminy do szkół ponadgimnazjalnych, a nikogo niewiedzieć czemu to NIE INTERESUJE! BRAK ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH DLA UCZNIÓW tejże klasy jest tego przykładem! TAKA SYTUACJA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA!!! Oburzenie wśród rodziców narasta.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wszyscy rodzice mają kasę, żeby płacić za indywidualne korepetycje dla swoich dzieci. To przecież w interesie DYREKCJI TEJ SZKOŁY POWINNO BYĆ ZAPEWNIENIE IM ZAJEĆ LEKCYJNYCH Z MATEMATYKI!!!

Miesiąc minął i co....?? A no nic!!!!! Poza tym, że za k o m i t e t każą płacić..

Apeluje: Zainteresujcie się wkońcu tymi dzieciakami!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Dzieciaki na pewno maja frajde. Powinnas do tez brac pod uwage :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Pani Edyto...radze przejsc sie do szkoly i porozmawiac z Pania Dyrektor...nic innego mi do glowy nie przychodzi

pozdrawiam

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

uczylam sie w tym gimnazjum dawno temu tzn na samym poczatku jak tylko powstalo :P:P no i tak bylo od zawsze dyrektorka powie jak zawsze ze ona nic nie moze swoim "slodziutkim" glosem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Powtórzenia do egzaminu odbywaja się ok. 2 tygodnie przed egazminiem

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Która to Pani mgr. taka chorowita? Czyżby lubiąca rewie mody na korytarzach i fioletowe pasemka pani K.? Co do dyrektorki to jedyne co potrafi robić dobrze to dobre wrażenie...

Pozdrawiam byłych uczniów tego renomowanego P.G. xD

"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym skur******* w tej dolinie..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

ja również pozdrawiam wszystkich absolwentów a wszczególnosci pana B. ;]

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Z moich obserwacji wynika, że ktoś tu u Pani Dyrektor dostał niezły wycisk i teraz sobie używa na forum. Cóż nawet ze słodkim głosikiem (to akurat prawda) można być wymagającym...

Może przejdźmy jednak do mało słodkiej prawdy o dzisiejszej oświacie: to cud, że ktoś tam jeszcze chce pracować. Aż dziw bierze, że akurat w PG 8 brakuje tylko jednego belfra na parę godzin... Jeśli komuś się wydaje, że sytuacja kadrowa jest idealna, to buja w obłokach.

Mam sprawdzone informacje - nie płaczcie małolaty z III klasy odmatematycznionej przez ostani miesiąc - JUTRO PIERWSZA MAT6MA Z NOWYM PANEM.
Myślę, że i zatroskana Pani Dyzia już się cieszy.

Następny temat o ósmym? może kto dostał pałę z matmy? ;)

Z cudzych chorób nie żartowałbym... pamiętacie powiedzenie "nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku, a dziadek się śmiał i to samo miał" ?? Nie życzę nikomu, ale może się sprawdzić...

Jeszcze jedna refleksja na zakończenie: maść z jadem żmijowym jest dobra na schorzenia reumatyczne i niektóre rodzaje nerowbulu. Na frustrację nie pomaga...

Sukcesów matematycznych zyczę wszystkim gimnazjalistom, nie tylko z ósmego

obserwator38

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Jaka sytuacja kadrowa i kto nie chce pracowac? Dziwi mnie, ze gdzies dzieci nie maja matmy, z braku nauczyciela, bo akurat ofert pracy dla matematykow to jak na lekarstwo.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Powtórzenia do egzaminu odbywaja się ok. 2 tygodnie przed egazminiem
POLAK..i tu sie z Tobą nie zgodzę... do egzaminu przygotowywani są przez bite 3 lata! tylko te ostatnie 2-3 tygodnie są już takie hmmm "poważne"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

No nie da sie ukryc, ze powtorzenia sa z programu, a z czego powtarzac, jesli sie tego wogole nie przerobilo.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

hmmm po pierwsze na forum sie nie krzyczy.

po drugie istnieje takie cos jak kuratorium oswiaty a tam taka sytuacja zajmą sie blyskawicznie.

pani dyrektor wie o calej sprawie bo to przeciez zarząd ustala m.in. zastepstwa.

a rzecznik praw ucznia w szkole ? musi byc takowy jednak jak widac ludzie potrafia tylko krzyczec a nie zając sie sytuacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Może zacznijmy od tego, że piszemy poprawnie, może ty miałaś z Polskiego jakieś zaległości, z całym szacunkiem, rozumiem twoje oburzenie, ale tego się czytać nie da. A wracając do tematu, to jak tu już ktoś napisał, przejdź się do Pani/Pana dyrektor i przedyskutuj z nim tą sprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

obeserwator38 wrecz przeciwnie u Pani dyrektor nie mialam zle a wrecz przeciwnie chodzilam do niej kiedy chcialam nawet swoj gabinet mi udostepniala zebym mogla sie pouczyc na przerwie, a po kazdym wystepie podchodzila i zawsze mi gratulowala wiec chyba zle nie mialam. Ale pomijajac ten fakt, wiem jaka jest, flaki w oleju, nic sie nie da zalatwic, robi dobra mine do zlej gry..........no coz kazdy czlowiek jest inny moze juz taka jej natura. Ale z tym zastepstwem to rzeczywiscie juz przesada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

pani dyrektor już chyba się udzielała na tym forum. jej syn również?


<jestem neutralny:sp3,pg1,3lo>
:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Miesiąc już trwa żałosna sytuacja w PG Nr 8. Dzieciaki jednej z III-ej klasy tegoż gimnazjum nie mają zajęć lekcyjnych z matematyki, bo nauczycielka matmy przebywa na zwolnieniu i przebywać będzie jeszcze dłuuuugo (MOŻE i NAWET 6 M-CY)!!! Co więcej, można było too przewidzieć!! Zastępstwa owszem to i są, ale nie dotyczą one wcale matematyki!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzieciaki już niedługo będą miały egzaminy do szkół ponadgimnazjalnych, a nikogo niewiedzieć czemu to NIE INTERESUJE! BRAK ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH DLA UCZNIÓW tejże klasy jest tego przykładem! TAKA SYTUACJA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA!!! Oburzenie wśród rodziców narasta.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wszyscy rodzice mają kasę, żeby płacić za indywidualne korepetycje dla swoich dzieci. To przecież w interesie DYREKCJI TEJ SZKOŁY POWINNO BYĆ ZAPEWNIENIE IM ZAJEĆ LEKCYJNYCH Z MATEMATYKI!!!

Miesiąc minął i co....?? A no nic!!!!! Poza tym, że za k o m i t e t każą płacić..

Apeluje: Zainteresujcie się wkońcu tymi dzieciakami!!!


1.jestem uczniem
2.masz dzieci ?
3.to że nie ma nauczyciela (jest wolne a raczej było (jest nowy) :(
4.też nauczyciel uczy jeszcze inną szkołe to czemu sprucia nie ma też do nich ?


może bendzie to zabawne ale pewnie pani syn sie uczy i nie ma za dobrych ocen.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

a p0 drugie co panią to nie pani sprawa więc sie nie wypowiadaj sama nie wiesz co gadasz a gadasz to przestań egzamin to sprawa nas uczniów więc tak ze bym powiedział ******* za przeproszeniem a to nie nasza wina ma ona problem to wiesz jej sprawa więc sie nie wtrącaj w życie szkoły o której pewnie i tak mało wiesz

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

konserwa - puknij się w tę czuprynkę i nie pieprz że to nie jest sprawa rodziców. Później z winy braku zainteresowania wychodzą tacy "poloniści" jak Ty. Liczyć też tak umiesz jak piszesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

kiernek napisał(a):

> konserwa - puknij się w tę czuprynkę i nie pieprz że to nie
> jest sprawa rodziców. Później z winy braku zainteresowania
> wychodzą tacy "poloniści" jak Ty. Liczyć też tak umiesz jak
> piszesz?
>

liczę i programuje lepiej niż pisze (dyslekcja)
jeśli powiesz że nauczyciel źle uczy to daruj se bo prawda jest inna jeśli uczeń się upierdoli książki to się nauczy a jeśli nie to nie

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Oj Pg8...skończyłem pare lat temu. Co do pani K. -obcisłe spodnie, wydekoltowane bluzeczki,butki na wysokich obcasach i oczy zawsze na niebiesko;P Pamięta się...;P
Do Dyzia- a kontaktował się ktos z dyrektorem? Z tego co wiem to ów dyrektorka uczy matematyki chyba ,że coś się zmieniło. No i jest jeszcze pani K, pani Z i pani B chyba jak juz napisałem cos sie zmieniło. Generalnie tak nie może być. 3 klasy piszą egzamin no a jest on ważny.
A co do pani dyrektor bardziej takie sprawy załatwiac z panią C gdyż pani D jest za bardzo zajęta udzielaniem szczegółowych wywiadów dla pana z kontaktów.
Swoją drogą pozdrawiam PG8 :D:P

Na lewo most, na prawo most a dołem Narew płynie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

konserwa:
"liczę i programuje lepiej niż pisze (dyslekcja)"
ciekawe co tak programujesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

konserwa po co te sprucie ?
sam robisz karygodne bledy :

może bendzie to zabawne ale pewnie pani syn sie uczy i nie ma za dobrych ocen.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

"a p0 drugie co panią to nie pani sprawa więc sie nie wypowiadaj sama nie wiesz co gadasz a gadasz to przestań egzamin to sprawa nas uczniów więc tak ze bym powiedział ******* za przeproszeniem a to nie nasza wina ma ona problem to wiesz jej sprawa więc sie nie wtrącaj w życie szkoły o której pewnie i tak mało wiesz"

Moze jestem głupi... ale czy tylko ja tego nie rozumiem?
i co tu dysleksja ma do NORMALNEGO pisania, przynajmniej zrozumiałego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

tyku: zwróć też uwagę na to że napisał to w jednym zdaniu ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

Pewnie programuje pokemony na Tibii.

Pełen podziw, tyle byków i wepchnąć to w jedno zdanie. Niewiarygodne! ;)

Cytat:

Autor: kiernek (---.lom.netster.pl)
Data: 15-10-07 22:09

tyku: zwróć też uwagę na to że napisał to w jednym zdaniu ;)



Kiernku, nie zapominaj o przecinku przed "że" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

heh :) już mniejsza o przecinki. Ale żeby chociaż kropki były



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miesiąc nauki w PG Nr 8

hehe moze osobny temat na forum odnosnie dyslekcji ?? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org