sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dług

Jak odebrać gościowi dług wyraznie nie chce oddać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

POwiedz o jego długo jego mamie .Albo zabierz mu dziewczynę za długi powiedz jak spłaci to mu ją oddasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

dobry zwycaj nie pozycaj ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

Jak to jakaś poważna kasa zgłoś się do firmy windykacyjnej. jak nie to Twoja strata

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

"popros go starannie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

Kolejny temat do kosza. Czyżby jakaś nowa promocja na Neostradę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

Dobrzy znajomi potrafią ściągnąć dług :P pozatym nie porzycza sie osobą które nie oddadzą :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

Kasa -500.zŁ to może nie dużo --dla mnie to sporo może pójdę na policję mam świadków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

Bylo nie pozyczac,a nie teraz na psy chodzic!!!Ale pewnie z ciebie typowa ciota wiec idz na paly i tak mu nic nie zrobia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

ciezko bedzie odzyskac taki dlug...znam to z autopsji :( bedziesz musial tego kolesia postraszyc bo dobrowolnie nie odda...u mnie nawet straszenie nie pomoglo :( w lomzy jest jakas firma windykacyjna tak w ogole?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

Poprzez windykację. Tylko ta metoda działa na dłużników, bo prośby nigdy nie skutkują. Zainteresuj się tą firmą http://vindicat.pl/ Za negocjacje z dłużnikiem nic w niej nie płacisz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług

A czy to jest prywatny człowiek czy jakaś firma? Gdyby to była firma to zawsze można by było wpisać ją do rejestru dłużników. Z doświadczenia wiem, że to dosyć skuteczny sposób na odzyskanie pieniędzy od dłużnika. Ewentualnie jak masz na to jakieś pokwitowanie, to zleć to firmie windykacyjnej. Oni się nie cackają. Tutaj historia gościa który też był windykowany LINK. Generalnie nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org