poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńskie urzędy - jakie są ?

Witam
Mam propozycję na stworzenie rankingu najmilszego, najbardziej przyjaznego, NAJGORSZEGO i ODSTRASZAJĄCEGO urzędu w Łomży. Oczywiście w urzędach tych pracują ludzie opiszcie ich zachowanie, jak się odnoszą do ludzi. Zachowanie pracowników świadczy o ich pracodawcach.

Propozycja nr 1:
Agencja Restr. i Mod. Rol. - wymalowane, niekompetentne lale, które patrzą na petenta z taką wyniosłością, że tylko centymetry dzielą je od upadku na dno (a może już tam są?).

Piszcie o swoich doświadczeniach w tej materii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie urzędy - jakie są ?

Akurat tak się składa, że prcuję w ARiMR i to co napisałeś to bzdury. Nikt tam na nikogo nie patrzy z wynisłością i nie ma tam zadnych wymalowanych lal.

Może poprostu jestes niedowartościowany i nie potrfaiłes nalezycie załatwić jakiejś sprawy.

Odpowiedni stosunek do interesantów jest ścisle przestrzegany w naszym oddziale co jest podkreślane przez przełozonych niemalże na każdym kroku.

Więc nie pisz takich kłamstw, tylko zacznij od siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie urzędy - jakie są ?

Niestety nie masz racji. Poproszono mnie tydzien temu o załatwnie sprawy w Twojej Agencji i spotkałem się w pokoju na II piętrze /chyba był to pokój nr 215/ z nieuprzejmą osługą. Pani, która tam siedziła zamiast spokojnie wyjaśnić, prawie zaczęła na mnie wrzeszczeć. Natomiast panienki na I piętrze nie umiały nic wyjaśnić, chociaż starały się być uprzejme.
Faktem jest, że chłopak na parterze, do którego w końcu trafiłem był uprzejmy i kompetentny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie urzędy - jakie są ?

Pilocie Pirx - nie miałem zamiaru atakować nikogo personalnie ale jak chcesz to podam ci nazwiska i stanowiska Pań z którymi miałem do czynienia w twojej firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie urzędy - jakie są ?

Marx07 masz racje- to gniazdo os i to nie tylko moje zdanie
współczyje ludziom bezrobotnym, którzy w ARiMR szukają pracy,bo ja tam byłam zostawić podanie o pracę kolegi i potraktowały mnie tam jak psa, a co najdziwniejsze usłyszałam, że podanie zostanie zniszczone.CO PAN na to Panie DYREKTORZE? ale co się dziwić jak tam każdy pracuje dzięki protekcji i każdy jest ważny

Doc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie urzędy - jakie są ?

Wydział finansowy UM ma miłe i cierpliwe panie (jeśli chodzi o urzędy) bo na wielkie uznanie zasługują panie w Domu Pomocy Społecznej przu ul. Polowej za ich mesjańską posługę i realizację powołania pedagogów, psychologów, wychowawczyń i opiekunek niepełno sprawnych dziewcząt.
Także w służbie zdrowia jest wiele osób zasługujących na wielkie uznanie za swą jakże mało docenianą a wielką, ciężką i bardzo odpowiedzialną pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org