poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
47 mld.

dziadek grand niklowany panel ;%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

Albo mąż nie dbał o żonę.Teraz kwiaty i szybciutko z przeprosinami,to może kolacje jeszcze dostaniesz;-)Może żona wybaczy;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

A może przyszedł czas na zmiany ?? :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

Kolację i tak jadam poza domem :):):)

Nad zmianą żony się zastanawiam :):):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

qawqaz tak trzymaj podpisuje sie pod tym.Kozoje_om stanowczo mowimy nie.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

ja dostałem dokładnie po 5 dniach od zdania egzaminu:) już nie pamietam bo troche minelo ale płaciłem coś ponad 70 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

Potwierdzam wersje z ewakuacją. Gorszy smród jedynie po jabolach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

do mandaryn :)
a prosze cie bardzo oto tel do bar magia lipowa 793563633

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 47 mld.

srednio m4 60m2 można kupić od 160-do 190 tys zł w tym przedziale a to że ludzie zamawiają 200 i wiecej...to tylko zamawiają !!!odnośnie osiedla to trudno coś napisać kwestia gustu i przyzwyczajeń -dobrze jak jest blisko jakiś sklep,przedszkole, szkoła,parking ja osobiscie szukał bym na osiedlu konstytucji -co do ceny to jeszcze dochodzi kwestia wyposażenia no i rzecz jasna piętra ! powodzenia w zakupach !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org