czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Dzięki Łukaszowi udało się sformatować i wgrać Windowsa. Łukasz jest poprostu dobry w tym.Jeszcze raz DZIĘKUJĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

a ile pkt ?????ze wszystkiego 109 ma byc i jestes w III LO
ciężko tam jest...i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

-Więcej imprez
Centrum handlowe(bardzo duże)
w którym by było minn:kino,drugi mcdonalds(lub KFC),restauracje,sklepy,ruchome schody,jakaś fontanna na środku
-wybudować z 2-3 drapacze chmur a dokładnie biurowce w których znalazły by sie miejsca pracy i co za tym dizie miasto by sie powiekszyło ,by sie stałow iększą ,,metropolią'' ,ze tak powiem
-polepszyć drogi (wybudować obwodnice)
-wybudować zoo(nieduże ale zawsze cos)
-odnowić zabytki
zbudować nowy skatepark \taa:D\

Żyło by sie o wiele lepiej. Jesli ktoś ma czas i chęci mógłby te pomysły przekazać dla prezydenta może któryś by wźiął pod uwage ,kto wie trzeba prubować:)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Autor: szewcx (---.elomza.pl)
Data: 19-06-08 22:42

polecam zespół Ronix, ale obawiam się że nie mają terminów. Po prostu są rozchwytywani.
www.zespolronix.com

Pozdrawiam.


polecamm RONIX super muza a nie tylko starocie ale superr mozna sie pobawic fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

RONIX oczywiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Nie powiedziałbym. Prosty przykład. Daje Wam do porównania zrobiobe zdjęcia tego samego obiektu za pomocą 5 aparatów. Warunki atmosferyczne identycze - 35^C, bechmurnie.

Pierwsze zdjęcie - Canon EOS-1DS, cena: 23 000zł http://llug.pl/images/4lomza/8ebx0208.jpg
Drugie zdjęcie - Sony DSLR-A100, cena: 1 500zł http://llug.pl/images/4lomza/dsc05893.jpg

Miedzy powyższymi zdjęciami różnica prawie praktycznie znikoma, na pewno nie warta tej ceny.

Trzecie zdjęcie - Canon IXY Digital 700, cena: ~400-500zł http://llug.pl/images/4lomza/img_2822.jpg
Czwarte zdjęcie - Canon EOS Digital Rebel XT, cena: 900zł http://llug.pl/images/4lomza/img_6296.jpg
Piąte zdjęcie - Nikon D100, cena: 1 600zł http://llug.pl/images/4lomza/dsc_5043.jpg

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

A kto zgadnie pod jakim nickiem pisze na tym forum Jacek Babiel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Wstyd Łomża takiej imprezy jeszcze nie zorganizowała REWELACJA!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

sprawa jest z pewnością do wygrania. Mężczyzna wbrew woli swojej Matki (do tego nie szanując jej i źle ją traktując) nie dokłada do domowego budżetu, mimo, że stać go na to...sąd po rozpatrzeniu wszelkich argumentów zasądzi na pewno jakies pieniadze dla Matki, lub nakarze Synowi wymeldować się i wyprowadzić, albo jedno i drugie.
Tu jest adres do poradni rodzinnej. Moza ta pani niech tam się wpierw skieruje, albo od razu do prawnika.
ul. Sadowa 3
18-400 Łomża
tel. 0-86/ 473 55 14
(http://www.kuria.lomza.pl/index.php?wiad=127)

Patrz: Kodeks rodzinny i opiekuńczy ar:
Art. 91. § 1. Dziecko, które ma dochody z własnej pracy, powinno przyczyniać się do pokrywania kosztów utrzymania rodziny, jeżeli mieszka u rodziców.
§ 2. Dziecko, które pozostaje na utrzymaniu rodziców i mieszka u nich, jest obowiązane pomagać im we wspólnym gospodarstwie.
Art. 87. Rodzice i dzieci obowiązani są wspierać się wzajemnie.

Trzymam kciuki i życzę powodzenia!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

wg ugruntowanego orzecznictwa SN dzieci po ukończeniu 18 roku życia pozostają w mieszkaniu rodziców na podstawie stosunku bezpłatnego użyczenia.

Wystarczy wypowiedzieć ten stosunek, a potem jeżeli się nie wyprowadzi założyć sprawę o eksmisję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

...ja jestem za jak najszybszym utworzeniem podstrefy SSSE...być może któraś z większych firm zechce wreszcie ulokować tu swoje pieniądze...a jak są pieniądze to i jest praca...jak jest praca to i są ludzie...a jak są ludzie to są miejsca rozrywki itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

żeby dostac lokal zastępczy trzeba spełniac pewne warunki, a ten mężczyzna zarabia i stać go na wynajecie czegoś więc nie będzie stanowiło to problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Podaje ci numer do człowieka który mi przerabiał na dvd i przerabia tez kasety ze stanów.
510891131

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Wszyscy ujadacie jak przestraszone szczeniaki. Spokojnie. Nic wam nie grozi. Myślcie o własnej rodzinie. Zaplanujcie urlop, bo inaczej żółć was zaleje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

kochani młodzi, ludzie to Wasi rodzice Wam sprezentowali ten wściekły kapitalizm . Teraz dymają Was równo mowiąc ,że to demokracja.
To pod płaszczykiem Solidarności powróciła do kraju dawna burżuazja która w 1939 spieprzyła, pozostawiając kraj na pastwę czewronych i faszystów. Oni powrócili skumali sie przy okragłym stole z komunistycznymi elitami , po drodze wydymali solidaruchów i dzisiaj masz 900 złotych zapierdol i brak perspektyw. I tak już bedzie to twojej śmierci.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Około 21 lipca być może będę coś miał jeśli chodzi o prace dorywcze, szczegóły i pytania na gg 4015378, zazwyczaj po 18-tej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

ale z ciebie przehuj

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Do Emsi !!
Gdzie byłas u psychologa(miasto) ?

Nie czekaj na list od nich, bo czegos takiego nie dostaniesz.Psycholog nie wysyła nic,tylko Komenda Wojewodzka moze zakonczyc procedure rekrutacji.Masz mało czasu .Po badaniu masz tylko 14 dni na odwołanie!!

Odezwe sie na gg.

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

monisia1212 napisał(a):

> Mam do sprzedania 10 i 15. Kupujesz???
> JA SCHUDŁAM 25KG I TO MI WYSTARCZY

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

girl ma troche racji, jak jechac po majtach ekspedientce która sie nie usmiecha do kazdego klienta to niektórzy potrafią. Lecz napisac cos dobrego o kimś, cos pochwalić to juz jest problem. Widać ze Polak to tylko narzekać umie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Witam. Jak myślicie, kim jest FIN i co sobą reprezentuje? Proszę o jakiekolwiek informacje o nim.

Oto niektóre z jego wypowiedzi:

"westerrn digital..... morda kapciu bez gimnazjum"
"bym cie ku rwa rozerwal dzieciaku na strzepy !!!!! jakbym cie w lapska dorwal za takie komentarze !!!!!!"
"...because u r stupid girl !! na kulanki stawaj i blowjob deepthroat bicz !!"
"ahahaha ty parowo"

Jego najmądrzejszym jak jak dotąd autorskim tematem był:

"wpisywac sie milosnicy dresow !!!! przeciez pelnow lomzy to i na forum kilku jest !!! nie wstydzcie sie :D !!!!!
A bo ja np lubie drresy ;]]]]"

Pytanie do administratora. Co sobą reprezentuje to forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

jakis ty madry jestes,hehe sese wiesniaku

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

http://forum.purepc.pl/temat/Sprzet-Sieciowy-Wi-fi/36/Jaki-Router-Kupic/247591/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

I co, znowu wójt wywinął jakiś numer ? Ten człowiek to ma dar do przekretów i bajerowania swoich, nieświadomych "wielbicieli"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

kaszalot, filipek tego tekstu o wyborach nie napisał. budowa rozwiniętych zdań jest dla marka trudna. ale wstydu nie ma, to fakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

5510 jeżeli już ktoś zarobi to będą jednostki , przedewszystkim to będzie kler. My wszyscy jako podatnicy zapłacimy za wizytę a kler zarobi kasę.
Niech zapłacą za pobyt i wtedy sobie goszczą kogo chcą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

stare próchna rozpoczną szturm, niektórzy będą zadeptani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

jutro bedzie otwarty od 8.00:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Jeszcze trochę a będzie to sport łomżyński - otwarcie sklepu, jest się czym podjarywać. Pomyśleć trzeba gdzie tu zarobić żeby w tych sklepah kupywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

hehe czemu wprowadzacie goscia w błąd pewnie sami chcecie sie wbic w pierwsza dziesiątkę ?

Otwarcie o 6:30 rano !

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

o 6,30

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

za tydzien ma byc noc swietojanska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

heh na otwarcie Lidla już niektóre ludziska od 5-tej czatowały :)

a Kaufland będzie otwarty od 6.30- wisi reklama :)

zastanawia mnie jedno od której przy Kauflandzie ludziska rozstawią obozowisko heh
ps żeby za 100zlPLn takiego głupa zżynać <szok>he he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

teraz na topie jest Lidl (od jutra Kaufland) wystarczy tylko zerknąć. W ich kierunku przybywa mnóstwo zwiedzających :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

kasienka powiem Ci ze nie bierz zadnych tabletek bo z kad masz pewnosc ze efektu jojo nie bedzie? proste ze nie masz pewnosci np schudniesz 5kg a przytyjesz za jakis czas 10kg takze tabletki odpusc sobie pij zielona herbate i duzo biegaj a wieczorami rob brzuszki tak okolo 100 dziennie no i ograniczaj sie z jedzeniem tak z 5 malych posilkow dziennie pij takze duzo wody, zero slodyczy! i napewno uzyskasz efekt no i wtedy masz pewnosc ze nie przytujesz bo wiadomo od biegania i zelonej herbaty nikt jeszcze nie przytyl:) pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

A który masz kolego numerek w kolejce do Kauflandu na jutro??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

Pakero-bo ci mózg spóchnie od tego pakowania!Wrzuć na luz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze "wyklęci", czy może też okrutni zabójcy?

ŁKS ma ciągłe problemy finansowe, obecnie dług sięga 600 tys. zł. Na jutro zwołano kolejne walne zgromadzenie członków klubu, na nim być może będzie głosowany wniosek o upadłość.

Czyli potwierdziło się to o czym ćwierkały wróble w Łomży od kilku dni...

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

o smaku bananowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

mysle ze to jest bardzo kiepski pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

f16 też chyba dzisiaj się pojawia :)

032 TSA02D A040 F190 10:00 19:00 EPKS F16/U.ASM3



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Koło blaszaka, przy skrzyżowaniu. Tam jest bardzo tanio i skutecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Sledczy ja popieram cie w 100% i napewno nie skule ogona.Mam tez takie same zdanie jak tu opisales.Darmozjady wpierd__ja kebaby graja w maszynki podskakuja do Polakow Łomzyniakow do tych co podali im reke.Nie maja za grosz szacunku nawet religia im tego zabrania.Wielcy pajace w tv wycieraja se morde miescina.Gdzie oni sa jak kocmoluchy narozrabjaja.Jeszcze kilka lat i my w tym miescie bedziemy miejszoscia.Ja tam pluje im w pysk bo jak ich szanowac jak dla nich jestem tylko" pies niewierny

Moga i mnie zacytowac sram na to.Moze na starym rynku niebawem stanie pomnik upodlonego kozojeba....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

niestety wsrod znajomych coraz czesciej widze rowne odczucia wiekszosc z nich podejmuje decyzje wyjazdy z kraju jeszcze troche i w lomzy bedziemy widziec opustoszale budynki i nie pomoga nawet ceny mieszkan siegajace 1000zl za metr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

A ten człowiek z Prusa 8 naprawia jeszcze radia i stroi antenki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

gdzi jest kebab na rondzie? i naprawde tam turek robi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Witam, gdzie w łomży wymieszają i zaaplikują mi konkretny lakier samochodowy w sprey????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Na al legionów tam kolo Salonu oświetleń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

szymonek rozwaliłeś mnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Ja nie kłócę się wcale;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Polecam goraco wszystkim bar Magia na lipowej - cudenko kebab! tyle czasu go jemy cała rodzina i nie przejadł sie! poza tym nie tuczy jakby! nie odbija sie po nim nie przyjemnie jak po innych i warzywa (sałatka) zawsze świerzutka! zawsze biore na wynos z frytkami, duza porcja na wynos 11 zyla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

droga Olu to nie szpital tylko wykańczalnia ludzi !... a i tak masz sporo szczęścia ze ci pavulonu nie podali aby Cię lekko zwiotczyć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

otóż to waczan ma rację wszystko zmierza do prywatyzacji -kwestia kilku lat !a co do folwarków tez popieram większości ludzikom wydaje się że jest to ich prywatny interes !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Tak to jest, jak lekarzami rządzą lekarze. Poza tym ten lekarz co go nie było na dyżurze sobie przypomni o nim, gdy już przyjdzie pora brać kasę za dyżury...
Ja może piszę zbyt cynicznie, sam kiedyś byłem tak potraktowany w łomżyńskim szpitalu. Dlatego też uważam, że jedynie prywatna opieka zdrowotna ma rację bytu. My dla szpitala nie jesteśmy obecnie klientami, lecz intruzami. Klientem jest jedynie NFZ i to z nim się liczą. A NFZ to ciało polityczne a nie reprezentujące nas, pacjentów. Dlatego też nie powinno być składek przymusowych a dobrowolne. Gdybyś przyjechała do prywatnego szpitala i obsługiwali by Cię za Twoje pieniądze, a nie za pieniądze NFZ, to i lekarz by był, i sprzęt nowoczesny, i obsługa miła. Inaczej byś więcej tam się nie zjawiła i ferajna straciłaby pracę.
Wiem, że to mała pociecha teraz, jak Cię tak potraktowano, jednak piszę o tym, żeby uświadamiać jak bardzo ważne jest w naszej Ojczyźnie wprowadzenie normalnych wolnorynkowych mechanizmów, które same usuną patologię z wielu dziedzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

hej sory że dopiero dzisiaj ale wczoraj nie miałam czasu. tel: 862150438
ul makowa 28. mam nadzieje że się przyda.
p.s A na tych cwaniaków to nie zwracaj uwagi bo zawsze się tacy znajdą co im coś nie pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

pewnie jest z wioski, jak pomieszka to mu sie odechce zycia w lomzy , chyba ze to emeryt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierze \"wyklęci\", czy może też okrutni zabójcy?

Można się domyślać, że przynajmniej kilku właścicieli bardzo się nudzi w te zimowe dni i liczą na wzajemne zakupy.

Wyobraźmy sobie, że ktoś np w Australii /rodem z łomżyńskiego/ wpada na genialną myśl. Podchodzi do kompa i mówi sobie, a zobaczę co tam w tym wieśniakowie słychać.
Wbija sobie słowo Łomża, przegląda między innymi to forum i trafia na wspaniały temat o kebabach.
Czyta, a potem długo śmieje się do rozpuku, wyłącza kompa i oddycha z ulgą.
- Całe szczęście, że to wieśniakowo jest tak daleko, te ciołki i tłumoki małomiasteczkowe chyba nigdy się nie zmienią.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org