sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Ludzie zapisywać się bądżmy z ŁKSem nawet kiedy nie idzie. Jak to powiedział jeden z młynowych: Ch.. z wynikami ŁKS jesteśmy z wami!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

allegro to ostateczność - ostatnio ceny jak w kosmosie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

he no tak nie wychodz z domu
My (palacze) jesteśmy ważniejsi niż twoje widzi misie he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Trzymam kciuki, Gazela. najbardziej boli mnie brak swiadomosci. Gdyby trak jednemu z drugim pokazac, jak to jest milo wdychac cos czego sie nie lubi, byc moze niektorzy zaczeliby zachowywac sie powaznie.

Sa na swiecie ludzie z alegriami, dla ktorych zwykly dymek takiego kopciucha moze spowodowac powazne konsekwencje zdrowotne. Poza tym inni ludzie cierpia na problemy z blona sluzowa. o zwyklych ludziach i o poczuciu zapachowej estetyki wspominac nie bede.

Palaczom -tym bezmyslnym -gratuluje egoizmu. Oby was cos w koncu trafilo, co da wam do myslenia. I nie dziwcie sie coraz wiekszej ilosci restrykcji w prawie. Zaslugujecie. Nie jestescie pepkiem swiata. Nie tylko wasze zdrowie sie liczy.

Przypominam, ze palac w miejscu do tego nie przeznaczonym lamiecie prawo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Witam. Też poszukuję mechaników z VAG-iem w Łomży. Na razie wiem o jednym u którego byłem na diagnostyce- Zbigniew Skrodzki na Nowogrodzkiej (tuz przed stację benz. Lotosu) ale często zajęty bo duży ruch tam mają.
Oprócz tych w/w macie jakichś jeszcze wartych polecenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

link do tego"dowodu"zamieszczony był we wcześniejszym poscie
komentarze też

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

zgadzam się z autorem , pozatym palenie w miejscu publicznym jest łamaniem prawa
ja też niepale i wqwia mnie jak musze wdychac dym
pozdrawiam niepalących



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

ciekawe co by Guti^Jeres i urzad skarbowy powiedzieli jak by ktyos na przystanku obok nich stanął i puszczał bąki chociaz ten smród jest mniej szkodliwy niż z papierosów? i gdyby zwrócili uwage pierdzącemu i usłyszeli ze jak sie im nie podoba to mogą nie wychodzić z domów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
________________________________________-

wajdy i bartoszewskiego ..panika PO chazarskiej stronie plotu .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

może ktoś ma wolne miejsce do białego w dn. 2 czerwca ok. 10-11.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

my jutro jedziemy o 8.30 na cieplo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Witam
Szukam zdjęć Łomży z okresu II Wojny Światowej lub okresu powojennego , ukazujących skalę zniszczeń oraz ogólny obraz miasta w czasie wojny i i zaraz po niej.
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

trudno mamy do szkoly na 9.30 pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

puszczanie bąków przez kogos na przystanku he było by conajmniej zabawne, zreszta sam wiem ze czasem fajnie puscic bąka na przystanku he. <lol> "chamstwo podstawą dobrej zabawy" he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

trudno, ja mam na 13 stą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

No wlasnie palenie w miejscach publicznych, w obecnosci osob niepalacych bez pytania ich o zdanie to jest :

a) chamstwo i bezmyslny egoizm
b) lamanie prawa

Tak wlasnie odnosnie chamstwa. Ja proponuje ciekawswze srodki, po co pierdy? Lepiej gaz pieprzowy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

za gaz ktos ci moze cos polamac
a za peta najwyzej zwroci ci uwage

ale tak na powaznie to nie pale na przystankach uwzgledniajac to ze komus sie to moze nie podobac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

To podaj gdzie w Łomży kupisz dobre alufelgi w dobrej cenie? Nigdzie, zdzierają jak się da, oblatałem ostatnio sporo miejsc i wiem, jak się ma sytuacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

A co na to Gertych? Toć to jawna propaganda homoseksualizmu "jebać policję"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

dni łomży.ale ci imprezy.sesja rady miejskiej hehehechachacha...!!!!żenada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Jak go nie złapią to pewnie,że nic nie zrobią a podrugie żeby o każdej kradzieży mówili w radiu to myśle,że miejsca na muzyke by nie starczyło.
Jeżeli go złapią to napewno nie ujdzie mu na sucho.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

kazdy powinien zarabiac tyle, ile pracodawca (obojetne czy panstwo, czy firma prywatna) chce mu zaplacic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Cieszę się *Benia* że są ludzie którzy znają sytuacje nauczycieli i tutaj się wypowiadają. Przygladajac sie postom ludzi ktorzy ze szkola maja tyle wspolnego ze kiedys sie w niej uczyli naprawde myślę : CZEGO WYPOWIADACIE SIE NA TEN TEMAT NIE ZNAJĄC SYTUACJI ?! .... Kazdemu sie wydaje że nawijać przez kilka godzin dziennie, przygotowywac materiał w domu, wymyslac sprawdziany i kartkowki to takie łatwe. A i jeszcze jedno. Ciekawe czy wiecie że chyba za każde szkolenie trzeba płacic z własnej kieszeni ?! No ... nei wspomnie o obowiązkowych aktualnie magistratach i podyplomowych ... i na to wszystko nauczyciel musi miec pieniądze ze swoich poborów !!! .... Loosac - te wszystkie argumenty pominąłeś .... piszesz tak jakby nauczyciel dostawal (rzekomo) tyle pieniędzy za pierdzenie w stołek ... założyłbym się że po dniu w szkole wyszedłbyś oszołomiony i zdenerwowany... znam niejedną nauczycielke ( te niestrajkujące ) i czasme szkoda mi ich ile muszą w szkole wycierpieć... jeszcze raz : Czego sie pchacie s sprawy o ktorych nie macie zielonego pojęcia --- w szczegolnosci loosac ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Poniewaz aczkolwiek dostal kartke czerwona a nie zolta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Wczoraj znowu high stakes ,dobre pule chodza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

mieczkos: no tak, ale to raczej zakrawa na homoseksualizm ;>

Jednak chyba to nie jest rozmowa dotycząca tego wątku. Masz rację, odbiegamy od tematu.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Ja mam vectrę i mam najlepiej hAh! ;) i dwa dyski Linux & Windows i **** na to kładę całą afere z piratami za morderców policja się weźmie a nie po domach latać i **** do dupy szukać ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Autor: Dorian (---.elomza.pl)
napisał:
Pozdrawiam i jeszcze raz proszę was o weźcie tej minimalnej sumy 5 zł, i nas wspomóżcie. " Aviva!!!!

Pytanie: czy mogę weźć 5 zł i wino? Jeżeli nie to kogo mam wspomóżcać ? Dlaczego musimy mieć po 2 piwa ? Czy wiemy wogóle po co tam jedziemy??

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

Mieczkoś997: wymieniłeś całą budżetówkę. Nie trafiłeś za bardzo z odpowiedzią.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emigrancie! Nie obejrzysz już Polonii i Trwam :(

tylko mnie dziwi jedno mieczkos...skad ty to kur...wszystko wiesz:)? tylko sie tyczy ist tratata beda naloty np"we wtorek ten i ten blok" ja nie moge...

oswieccie mnie:)

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org