wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pamiętamy, Panie Premierze!

Nie napisałem "odpierdalasz" tylko odpierdzielasz, a to różnica i uważaj, co piszesz. Co do reklamy, nie ma w niej nic złego, pani jest ubrana i nie ma problemu. Natomiast te zdjecia są drastyczne, moja mama po 3 fotach wyszła :/ Daruj sobie takie numery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętamy, Panie Premierze!

DamanE3 - psychologu wczesnodziecięcy!

Powiedz w jaki sposób oni tę wodę robią?

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętamy, Panie Premierze!

Wafel ja tu nie chciałem nikogo przestraszyć ani wzbudzać kłopoty żołądkowe :)
Przyznaję drastyczna forma przestrogi,ale zapewne skuteczna.Jak przekroczysz "setkę" w trasie i przypomnisz sobie o którymś z tych zdjęć to zapewniam Cię że noga sama zejdzie z gazu... :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętamy, Panie Premierze!

o co Wam chodzi ludzie?

@zygzak:
1) tam nie było fotek ludzi z Łomży
2) to, że dla niektórych ostrzeżenie jest tylko zachętą świadczy tylko o nich / ewentualnie o wychowaniu odebranym od rodziców - w żadnym wypadku o mieczkosiu 997

@spiero
to wolny kraj - jak sobie zechce to powiesi hehehe

@brzeczyszczykiewicz
skoro takie treści są ogólnodostępne w necie to czemu akurat na 4lomza będzie coś nie cacy?

Tak odnośnie tematu to podkreślam, że logowanie się i przeglądanie treści tego forum jest całkowicie DOBROWOLNE. co natomiast powiecie obrońcy moralności i dobrego smaku, na fakt, że uczęszczając w latach 90 - tych do SP10 w Łomży byłem ZMUSZANY do oglądania na lekcjach filmów z pokazaną aborcją - odkurzacz, pływające rączki i nóżki i te sprawy???

Od razu wyjaśniam - mnei takie filmy już wtedy nie ruszały - podobnie jak ten link teraz, a odnośnie aborcji mój stosunek się sprowadza do jednego zdania: " nie chcesz aborcji? - to jej nie rób"

Chodzi mi o innych, którzy ze mną musieli ogladać tą czarną propagandę w majestacie prawa. co Wy na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętamy, Panie Premierze!

Z Łomży?
Van_Loosen tam z Polski nie było.
A podrugie i tak by nikt nie rozpoznał bo po takim makabryczym wyglądzie ciała trudno je rozpoznać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pamiętamy, Panie Premierze!

Dosc juz mam tego biadolenia lekarzy. Dla porownania:

1) Do lekarzy nie strzelaja na sluzbie tak czesto, nie musza narazac zycia w ramach swojej pracy!
2) Strajkujacy policjanci nie odmawiali pomocy, jedynie sie oflagowali.
3) Lekarze nie ryzykuja zycia na codzien w takim stopniu jak policja, wojsko, ochrona!
4) Wszystkie te sluzby powaznie traktuja skladana przysiege!
5) Policjant, ochroniarz, zolnierz, rowniez ratuja zycie!

Od kazdej z tych grup zarabiacie WIECEJ! Nie chec mi sie dalej wymieniac.

Jestescie pazernymi i nieodpowiedzialnymi leserami! Szkoda na was slow!

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org