sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ognisko schizofremii

Dran - zaskoczę cię - pracuje bo to lubie i lubię pomagać chorym ludziom. i mam z tego ogromną satysfakcję. pewnie nie uwierzysz... coż. wegług ciebie powinienem pewnie napisac ze chodzi mi o KASE, KASIORE, MAMONE...
a to ze chcialbym zarabiac wiecej... o tym juz z wami nie podyskutuje, szkoda mojego czasu. czcza gadanina z demoludem. sami sie wezcie do roboty bo kompleksy z was wychodza.
ps. pielegniarki bardzo sobie cenie i szanuje. uwazam ze powinny zarabiac zdecydowanie wiecej. ale czemu one nie strajkuja? tego nie rozumiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ognisko schizofremii

One też strajkowały, a ile i czy coś dostały? Do tej pory nie dostały obiecanych dwustu złotych z ustawy która zagwarantował rząd, a ile lat to już się ciągnie? A Tobie mało - że rząd ci zagwarantował pewną kasę na przyszłe lata?

Kompleks? Wg mnie to próba polemiki, tylko jak można polemizować z kimś, kto zamiast rzeczowych argumentów woli oburzać wszystkich dookoła błotem?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ognisko schizofremii

Autor: mieczkoś997 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24-05-07 22:01

Dobra prawo do strajku jest to strajkujcie,ale żeby odmawiać pomocy pacjentom to uważam za ostre przegięcie!
psilocyber wiesz jakie są zarobki np. w Policji ?? Wyobraz sobie że policjanci w ramach strajku przestaliby jezdzic na interwencje albo strażacy przestaliby gasic pożary!


Od tego trzeba zacząć że policjanci strajkować nie mogą bo ustawa im tego zabrania. A szkoda byłoby w kraju zabawnie:)

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org