niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
forum POLITYKA - jak dyskutować ?

Czy spokojnie stojący koń jest uosobieniem buractwa, wieśniactwa i lanserstwa !? Przerosłeś samego siebie! Jakbyś umieścił jakąś fotkę żula spod sklepu to zrozumiałbym,ale koń !!?? Koń to nie jest świnia,którą hoduje się na mięso,lecz piękne zwierze,a mieszkańcom okolicznych bloków napewno jego widok nie przeszkadza!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

Raczej nie, bo większość tych samych siedzi na stołkach. W tym kraju nigdy nic nie wiadomo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

ADALL a jakich zmian oczekiwałbyś?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

Ahh Ptysiu szkoda mi słów - jesteś po prostu ograniczony

taki z Ciebie rdzenny Łomżyniak, a nawet nie wiesz czyj to koń. ja wiem - Jazona z Zawad.

takie masz pojęcie co się w Łomży dzieje jak żaba jajca

mocny jesteś zza monitora ze swoimi pseudoteoriami - obawiam się, że Twój niedorozwój bardziej szkodzi Łomży niż 10000 przyjezdnych "buraków i wieśniaków"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

zazdrość - straszna rzecz!
a serio to nie chcialbys wiedziec za ile godzin pracy te domki sa pobudowane. ty w 3 zycia tyle nie popracujesz, wiec moze tak nie zazdrosc.
a pensja w szpitalu daje jakies 10zl/godzine - wiec chyba bez rewelacji co?
a co kto robi w wolnym czasie to jego prywatna sprawa. jeden bierze dyzur a drugi uklada kafelki sasiadowi - kazdego prywatna sprawa. rozmawiajmy o zarobkach za podstawowa prace a nie o dorabianiu. moze niektorzy nie chcieliby "dorabiac" a "zarabiać" a w wolnym czasie po prostu pobyc z rodzina. ja chcialbym dyzurowac sporadycznie by miec czas dla rodziny a nie zapieprzac jak dzikus. ale ma przymus ekonomiczny - moja pensja to ok 1100zl - i co wy na to jeden z drugim. pewnie jak nie zobaczysz odcinka plac to nie uwierzysz. i taka to dyskusja. wy wiecie lepiej. zdrowia zycze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

psilocyber a Ty sadziles, ze inni beda siedziec cicho czy jak? Przeciez zarabiaja jeszcze mniej od Was. Na dodatek Wy dostaliscie juz w tym roku 30% podwyzki i obiecane kolejne 15% przez 3 lata (czyli prawie 100% lacznie) a inni fige. Wiec naprawde myslales, ze jak zaczniecie sie dalej klocic o kase, to reszta budzetowki bedzie siedziec cicho?

Naprawde, nie mow mi, ze glodujecie, co najwyzej nie macie na luksusy takie jakich oczekujecie. Poza tym, jest masa krzyku o gole pensje. Temat dodatkowych pieniedzy jest skrzetnie pomijany caly czas.

A co do straszenia masowymi zwolnieniami... szczerze, niezbyt chce mi sie w to wierzyc mimo wszystko.
Po 1) gdzie pojda pracowac ci wszyscy lekarze, jak sie zwolnia co do jednego ze szpitali? Do lopaty?
2) nie kazdy moze otworzyc sobie prywatna praktyke. Dotyczy to niektorych specjalizacji.
3) skad wezmiecie sprzet? Szpital pozwoli uzywac za grosze?
4) to raczej jednak mimo wszystko nie rzad sciagnie na siebie zlosc spoleczenstwa, tak jak tego oczekujecie
5) gdzie bedziecie nabywac praktyki? W malutkim gabineciku, przy minimum sprzetu? Kto bedzie robil wszystkie badania? Kto zapewni sprzet?
6) sadzicie, ze od razu zaczniecie zbijac fortuny na prywatnym leczeniu, ale ktos bedzie jeszcze musial Wam za to zaplacic. A kto jest gownym odbiorca Waszych uslug? Emeryci z 800zl miesiecznie na przezycie?
7) nie bedzie juz rozmytej odpowiedzialnosci za bledy. Kazdy jeden wezmiecie na siebie osobiscie i nie wiem kto na tym lepiej wyjdzie. Bo niestety przy obecnych tendencjach w polityce, idac na wojne z rzadem, raczej nie ma co liczyc na pozniejsze lagodne traktowanie.
9) Kontraktowi chyba zle nie maja i nie strajkuja?
I na koniec 10) Mlodsi lekarze tez i tak gdzies musza sie nauczyc zawodu zanim otworza prywatna praktyke, kto pojdzie placic za leczenie zoltodziobowi swiezo po studiach? A to ladnych pare lat pracy zajmie, wiec szpitale raczej puste nie beda.
No i moze jak sie wszyscy chcecie sprywatyzowac, to moze i studia medyczne przestana byc darmowe? To tylko pare mozliwosci, a sadze ze bedzie sporo innych pomyslow. W sumie moze sie okazac, ze nie bedzie Wam wcale lepiej, niz teraz.

I pytanie do Was. Naprawde tego chcecie?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

Zawsze znajdzie się gromada nudzących się kobitek.....żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

Lekarz lekarzowi nierówny to po pierwsze !
a po drugie po cholere oni chcą więcej jak ich miesięczny dochód wynosi z kilka tysięcy złotych ?? (oczywiscie z tym Twoim tzw. "dorabianiem" )
A odnośnie machania łopatą rzeczywiście uwazam że taki człowiek powinien dostawac nie mniej niż lekarz bo wykonuje bardzo ciężką pracę fizyczną nie mówiąc np o bardzo wysokiej temperaturze albo piekącym słońcu.
Tymczasem lekarz ma czystą i lekką pracę choc nie zaprzeczam że odpowiedzialną,jednak nie ma zawodu,który byłby nieodpowiedzialny!
Wiec niech lekarze nie robią z siebie takich ofiar i nie mówią jakie to oni mają ciężkie dyżury i jak wiele godzin spędzają w szpitalu,bo wszyscy wiemy że na dyżurach się zazwyczaj śpi a praca w szpitalu jest pracą czystą,lekką i za niezłe pieniądze jak na pensje w naszym kraju

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

moze niektorzy widza trudna sytuacje, a nie tylko "mi sie nalezy"?
psilocyber czy ty masz jakies skrzywienie na punkcie komuny? jestes z PiSu? Bo zupelnie jak oni wszedzie widzisz komunistow... No to chyba sie dogadasz ze swoim rzadem nie?
jesli dazymy do zachodu, to pokaz mi gdzie ludzie pracuja na czarno, ponizej najnizszej krajowej. Cos pisales o zlych zarobkach lekarza? Przeciez zarabiasz kilka razy wiecej niz ci ludzie... nawet liczac tylko podstawowa pensje. Wiec w czym problem? A jesli teraz masz 1100 na reke, to rzad ci obiecuje, ze za 3 latka bedziesz mial 2200. ale to nadal glodowa i zenujace pensja dla ciebie? Inni w tym czasie pewnie znow dostana 5% podwyzki jak beda mieli szczescie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

psilocyber przeciez wy nie rzucacie roboty tylko wciaz krzyczycie o podwyzki... i ty dajesz takie rady innym? i to samo co napisales, moglbym napisac tobie: gowno wiesz o pracy innych ludzi i dyskusja z toba jest pozbawiona sensu. jesli nie rozumiesz faktu, ze dostajesz wyplaty z podatkow i zeby dac tobie, musza jeszcze wiecej zabrac innym, to o czym tu dyskutowac... i to ty chlopie tkwisz w komunie, jesli wierzysz, ze to panstwo ci cos daje... bo placa za to inni.

lubisz ta prace i pomagac ludziom, a w ramach strajku odmawiacie chorym opieki... to mi sie gryzie ze soba. mozesz dla pieniedzy patrzec spokojnie jak ludziom dzieje sie krzywda i nie reagowac? tak jak chlopaki napisali, wyobraz sobie ze policja by nie jezdzila do interwencji albo strazacy do pozaru podczas strajku... no wyslaliby moze sprzataczke zeby ocenila stopien zagrozenia.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

pan i władca nie jestem przeciw reklamom tego typu Browaru Łomża ale wszystkim reklamom które inspirują erotyzmem.Również uważam,że to piękne widoki i osobiście nie mam nic przeciwko,ale pomyślcie o dzieciach!To ze względu na nie nie powinno się pokazywać takich reklam...
A co do reklam to moją ulubioną reklamą jest reklama ketchupu Pudliszki ( jak dziecko rzuca frytkę gęsi a ona podchodzi macza w ketchupie i zjada).Uważam że z takich reklam powinno się brać przykład.
A tak to tylko czekać jak naga kobieta będzie paradowała przez miasto z transparentem "JESTEM NIEZŁA SZTUKA I PIJĘ PIWO ŁOMŻA" ... Powtarzam jeszcze raz chodzi o dzieci !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

Kulig - racja :-)
Malachit - może niech się lepiej nie ujawnia... bo jak ktoś na niego trafi to może być nastawiony BARDZO anty :-) a jak ktoś byłby anty to mógłby się zdradzić, że jest z forum, a wtedy psilocyber mógłby jakiś pavulon zaaplikować ;-)

Wogóle my z forum jesteśmy straceni:

Lekarz: proszę mi podać maila - wyniki badań tam prześlę i dobrze doradzę...
Pacjent: proszę bardzo - chory@pacjent.pl
Lekarz: aha... więc Pan ma internet.... więc pisze Pan na 4lomza.... więc pisał Pan, że mi się podwyżka nie należy.... więc nazywam się psilocyber - miałem ciężkie studia i zaraz przyjdzie siostra i zaaplikuje Panu pavulonik.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

"Czarne Koszule" są teraz na fali ale jeśli na Konwiktorską pojedzie trzysta zrytych gardeł z Łomży to łomżyniacy wsparci zajebistym dopingiem swoich kibiców mocno postawią się Polonii.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

Jeden na Bawełnie , Galeria Vendetta i Real na skrzyżowaniu i wreszcie ten Kaufland .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

wg mieczkosia to ona powinna byc w futrze i czapie...albo turban czy jak to sie zwie co kobieta jest cala zakryta...

bez sensu...a najlepiej to w jej miejsce biale tlo dac z zarysem kobiety...

a moze mieczkos by chcial byc na bilboardzie:)) taki zarcik:)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: forum POLITYKA - jak dyskutować ?

Moim zdaniem to masz wieśmin racje!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org