niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

nieciekawa sytuacja się zrobiła.....ŁKS musi walczyć chociaż o remis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

niestety 0:2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

i jeszcze gramy w osłabieniu.....sędziowie wyraźnie nas nie lubią.....w każdym meczu przez nich coś tracimy....jak nie punkty i bramki to jeszcze zawodników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Jasiński też dostał żółtą kartkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

i kolejna kartka dla Świerblewskiego! Jeszcze nie zdążył sobie pograć a już dostał żółty kartonik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

z fotkami to do marka trzeba,moze dzis jakis stolik bedzie to mu powiem!pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Stalówka remisuje z Ruchem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

ja tez jAde!!!!! WSZYSCY NA WAWE!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

W jaki sposób można zamówić replikę koszulki meczowej ŁKS'u? Wiem ,że są do nabycia. Jaka jest jej cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

O nauczycielach mówię na prawdę serio. Tyle ile oni dostają za to co robią to przecież śmiech. Przecież to od nich zależy to jak będą dzieci wykształcone. Nie wiem jaka jest płaca nauczyciela (wiem że mała). Myślę, że ten co uczy klasy 1-3 podstawówki powinien dostawać około 3000 zł a Ci którzy uczą już powazniej to około 5000 zł.

Twój przykład z antyterrorystą jest hmmm.... można powiedzieć że trafiony. Co prawda porównywanie antyterrorysty do policjanta to chyba 2 różne rzeczy. A wydaje mi sie, że oni też wcale tak mało nie dostają.

Ja zostanę jednak przy tym, że praca fizyczna powinna być gorzej opłacana niż umysłowa. Nie mówię tu o kilkakrotnie niższym wynagrodzeniu, ale o znacznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

http://www.lks.4lomza.pl/forum/viewtopic.php?t=1164
masz koszulki

Wszyscy do Wawy anie znowu szum na necie, a i tak pojadą najwierniejsi fanatycy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Autor: marcin135 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-05-07 19:20

O nauczycielach mówię na prawdę serio. Tyle ile oni dostają za to co robią to przecież śmiech. Przecież to od nich zależy to jak będą dzieci wykształcone. Nie wiem jaka jest płaca nauczyciela (wiem że mała). Myślę, że ten co uczy klasy 1-3 podstawówki powinien dostawać około 3000 zł a Ci którzy uczą już powazniej to około 5000 zł.

Twój przykład z antyterrorystą jest hmmm.... można powiedzieć że trafiony. Co prawda porównywanie antyterrorysty do policjanta to chyba 2 różne rzeczy. A wydaje mi sie, że oni też wcale tak mało nie dostają.

Ja zostanę jednak przy tym, że praca fizyczna powinna być gorzej opłacana niż umysłowa. Nie mówię tu o kilkakrotnie niższym wynagrodzeniu, ale o znacznym.


Przeczysz sam sobie. " Od nauczyciela zależy jak dzieci będą wykształcone, a od policjanta to nie zależy jak bezpieczeństwo będzie wyglądało na ulicy? Poczytaj co piszesz.
Ty reprezentujesz jakąś grupę zawodową i za chiny ludwe nie będziesz wiedział co robi na służbie taki strażak czy policjant bo poprostu nie masz do tego dostępu. Podobnie jak strażak czy policjant nie wie co robi lekarz na swoim dyżurze, więc może będziesz bardziej obiektywny w stosunku do innych grup zawodowych zamiast twierdzić że np. policjant z drogówki nic nie robi...Tak się składa że mam znajomych z których jeden jest strażakiem a drugi policjantem i wiem, że czasami nawet nie mają czasu zjeść kanapki na przerwie - bo cały czas jest robota i po godzinach nie rzadko zostać trzeba a za to już niestety nikt nie zapłaci.
I jeszcze jedna ważna kwestia. Lekarze, lekarze, a czy myślicie chociaż o pielęgniarkach które praktycznie cały czas opiekują się chorymi, cały czas są w pogotowiu i na każde wezwanie leżącego w szpitalu. I to one na wielu oddziałach są od tazw. czarnej roboty - gdzie lekarz TYLKO podejmuje decyzję. Decyzję notabene do której JEST MERYTORYCZNIE przygotowany - bo skończył jak podkreślasz studia!. I teraz, czemu one nie mają dostać 200% podwyżki???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Kwiaciarnia "Ogrodnik", nie pamiętam ulicy, ale znajduje się niedaleko Biedronki na Dwornej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Dran dobrze ujął temat w swoje spracowane ręce więc ja poruszę tylko kwestię pracownik umysłowy - fizyczny. Tak więc, pracownik umysłowy (lekarz, urzędnik, itp) chce pieniądze za to, mędzy innymi, że się uczył. Skrzętnie przemilcza jednak fakt że jego praca nie pociąga za sobą takiego wysiłku fizycznego. Nie mówię tutaj że wcale fizycznie nie pracują !, bo np. chirurg niejednokrotnie się narobi jak wół. Podobnie sprawa ma się z pracownikiem fizycznym. Może uczył się mniej (nie jest to regułą) ale za to pracuje ciężej fizycznie, obecnie niejednokrotnie prowadząc biuro czyli pracując umysłowo. Tak więc obie sfery wg mnie powinny być jednakowo wynagradzane, oczywiście biorąc pod uwagę różnice o jakich wspomniał Dran.

Chirurg zoperuje hydraulika ale co zrobi jak mu zacznie woda z pękniętej rury walić ?! I vice wersa :).

Każda praca (zawód) są inne i ważne o czym powinni pamiętać krzykacze że to właśnie im się należy bo cośtam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Ptysiu80 a może podaj swoje kryteria wg których oceniasz człowieka czy jest 'burakiem' czy nie i jaki procent w tym ma pochodzenie.

Prosta sprawa. Pamiętaj tylko że to Twoje kryteria!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Ale zobaczcie jacy lekarze są zaradni !!. Mają tak niskie płace, a mają tak drogie samochody i wcale nie ściągnięte za grosze gdzieś z Belgii czy innej Europy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

tomeknet chcesz najdrobniejsze szczegóły ?, więc znalazłem zdechłego szczura w piwnicy, dwa kapsle po piwie Łomża i peta. :P

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi:

UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

marcin135 napisał:

Ja zostanę jednak przy tym, że praca fizyczna powinna być gorzej opłacana niż umysłowa. Nie mówię tu o kilkakrotnie niższym wynagrodzeniu, ale o znacznym.

Marcin, ja tez mysle, ze jakies roznice byc powinny, w koncu lata nauki i jej koszty powinny jakos procentowac. I z pewnoscia nie jest tak, ze najprostsza praca robotnika bez zadnych kwalifikacji, jest warta tyle samo, co wysoko wykwalifikowanego specjalisty, nie ma co tutaj glupot pisac. Wynika to chocby z prostego faktu, ze jesli dana prace potrafi wykonac tylko niewielki procent ludzi, to jej wartosc bedzie rosla.
Kwestia tego jakie to maja byc roznice, to raz. Dwa, nie kazda praca fizyczna jest prosta, tak samo nie kazda umyslowa wymaga ogromnych kwalifikacji. I tu sie zaczyna problem z porownaniami.
Tym wiekszy, ze teraz mnostwo ludzi po studiach pracuje za naprawde niewielkie pieniadze, a kwestia nie podlegajaca dyskusji, to wedlug mnie to, ze kazda praca powinna umozliwiac godne zycie, a nie wegetacje.

I nastepna sprawa, to wynagrodzenia w budzetowce. Trzeba niestety pamietac, ze jest to finansowane w duzym stopniu z podatkow ludzi pracujacych w sektorze prywatnym. I jesli oni zarabiaja malo, to zawsze bedzie klul w oczy fakt, ze w instytucjach publicznych, utrzymywanych z ich pieniedzy sa duzo wyzsze wynagrodzenia. Nikt rozsadny nie ma chyba pretensji, ze lekarz zarabia prywatnie duze pieniadze.

Ale w budzetowce zawsze bedzie tak, ze aby dac jednym trzeba zabrac innym. Tzn innym pracownikom budzetowki albo pozostalym obywatelom placacym podatki. Wiec mysle, ze jesli panstwo jest biedne, to osoba pracujaca na panstwowej posadzie, musi sie liczyc z nizszymi zarobkami. Bo z czego im wyplacac te wysokie pensje? Zajezdzic innych obciazeniami podatkowymi?

Mysle, ze na postulaty strajkujacych ma duzy wplyw fakt, ze zwiazki odnosza sie do sytuacji w duzych miastach, nie biorac pod uwage roznicy plac w mniejszych miejscowosciach. A to raczej w nich wlasnie bedzie to budzic najwieksze protesty.

Ja naprawde mysle, ze lekarze powinni zarabiac wiecej niz w tej chwili. Wszyscy powinnismy zarabiac wiecej. Upominac sie o swoje tez trzeba, ale jesli cos jest nierealne w danej chwili, to trzeba to chyba jakos brac pod uwage, a nie upierac sie za wszelka cene?

Inna sprawa, to sposob dysponowania srodkami przez rzad, zarowno ten jak i poprzednie. Ale to pomijam, bo to kolejny temat rzeka i szkoda sie denerwowac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Nie zapomnij że był to pet od Marlboro - to bardzo ważny szczegół!! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Witam.
Czy jest ktoś chętny aby załozyć nieformalną grupę rowerzystów???Ot tak sobie spotykać się i jeździć.Czasami wyskoczyć gdzieś dalej (ognicho zrobić itp.)
Na pewno jest wiele osób które lubia jeździć na rowerach a nie mają z kim.Temat swój adresuję do osób powyżej 20 lat.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

kwiaciarnia ogrodnik na sienkiewicza:) sama tam zamawialam kosz roz z dostawa do domu:) wybierasz bukiet jaki chcesz i na terenie lomzy dowoz 10 zl:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

tak i to nie tylko z Lomzy ale i z Polski:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

te pisanie ze nie zaluje jest smieszne, nie zalujecie ze musieliscie wyjechac?? ze wasza sytuacja finansowa nie pozwolila wam zostac w PL, ze musicie dorabiac anglikow, niemcow czy amerykanow?? ja bym zalowal, nie chce stad wyjezdzac bo narazie jest mi tu dobrze, ale gdybym sie poslizgnal i musialbym to zrobic to na bank bym zalowal, nie bylby to powod do dumy czy radosci a jeden wielki zal!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

oooo tak i tylko do połowy nadpalony. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

ja jestem na to chętny ;) mam 18 lat, a rowerem moge zrobic 60-70 km na dzien ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Nieuwaga?? Pośpiech?? :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

No nie wiem czy uczciwym jest zabranie człowiekowi harującemu jak wół pieniędzy w podatku po to by dać komuś kto parzy se trzecią kawę za biurkiem bo on w budzetówce i po szkołach, to raz. Jak ma czuć się pracownik np. hurtowni, ot jakiś magazynier przykładowo, zarabiający 800 złotych na rękę, leżący w szpitalu w oczekiwaniu grom wie ile na operację bo pan lekarz strajkuje 'bo on się uczył' - a ktoś mu kazał ?!. Lekarz jest po to by... Hipokrates się kłania a pieniążki potem, no chyba że to ściema jakaś.... Jak ma czuć się ten człowiek, jedyny żywiciel rodziny, zarabiający 800 zł, a pan dochtór ciągle strajkuje, a po godzinach prywatna praktyka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Hmm może osobny temat zróbmy specjalnie dla tommekneta, musimy mu pomóc bo sam nie ogarnie wszystkich szczegółów;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

nie 3 tylko 4 auta... a wygladalo to mnie wiecej tak, ze 3 autka staly i czekaly az ciezarowka zjedzie z ulicy....a jakis Nieuwazny - Spieszacy sie czlowiek wjechal z dosc duza predkoscia w ostatnie auto... powodujac ze nastapil efekt domina i wszystkie auta mialy ze soba kontakt :) na szczescie sie nic nikomu nie stalo...choc pasazerowie 2 aut zostali odwiezieni do szpitala....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

"Żadne miejsce nie powinno być dla ciebie milsze od Ojczyzny." - Cyceron. To tyle mojego komentarza na co niektore wypowiedzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Hej ;))
jestem ZA. Bardzo chętne się dołączę

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

obraziła się na browar bo zazdrości jej urody. ot problem. wolałaby mohera na bilboardzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

mi się podoba i nie widzę w tym nic złego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Ptysiu80, jak zwykle Twój temat jest na czasie i interesujący. :) Masz moje błogosławieństwo :). Jak sam słusznie zauważyłeś - uderz w stół, a....
Jedną z poprawnych odpowiedzi udzielił wyżej Terrorysta.
Ja powiem tyle: Zawsze prędzej czy póżniej ta słoma z butów wylezie.Zaaaawszeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! ( przecież te przysłowia kiedyś z czegoś, od czegoś się brały i nie głupcy je tworzyli ).
Niestety Ptysiu80, przegadają Cię, jest nas mniejszość. Niedługo będziemy jak mniejszości narodowe, rasowe itp. :). Ufff, ale się będzie pewnie działo po tym poście.
Ps. Pamiętasz zapewne temat - Łomżyńscy kozacy. powinieneś już po nim wyciągnąć wnioski zanim poruszyłeś ten.
Pozdro. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

mi tez sie podoba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!



Ja tam nic nie sugeruję , ja tam się nie znam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejne kłamstwo w sprawie katastrofy smoleńskeij!

Brzeczyszczykiewicz ustawa zabrania?? A co jeżeli nagle z dnia na dzien policjanci zaczeliby zwalniac sie z pracy ?? Czy tego tez im ustawa zabrania??
www.9marca.prv.pl -poczytaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org