wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Jest taka zlota mysl z pewnego polskiego filmu :) " Wyrwac chwasta...". Mozna to zrobic tak jak radzi bigi2004 lub na chamstwo odpowiedziec chamstwem. Z drugiej strony jezdzac po Polsce obilo sie o uszy wiele milych slow o naszym miescie i jego mieszkancach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

NIE, a wypowiedź FINa lepiej zostawić bez komentarza.

P.S. Gdzie jest moderator lub admin?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

NIE!, nigdzie się nie wyprowadzam. Jak to mówią ?... na dobre i złe,,, :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

TAK. i tylko na ŁKS będę wracał ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Niestety mamy taką demokrację jaką mamy i świadomość ludzi taką jaką mamy. Mi się wydaje, że tutaj w grę wchodzi niedoinformowanie społeczeństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Ja proponuje by wyjechali Ci co przyjechali tu z okolic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

E=mc2 napisał(a):

> Ja proponuje by wyjechali Ci co przyjechali tu z okolic.

Musiałbyś tak mniej więcej 3/4 mieszkańców osiedla Południe wysiedlić. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Zboczeniec !!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach


Oczekujesz, że wszyscy lekarze sie zwolnią z pracy???? To wtedy będzie dla Ciebie jeszcze gorzej bo prywatne, porządne leczenie kosztuje troszkę więcej niż Twoja malutka składeczka zdrowotna. Pracuję, ponieważ wierzę, że w przyszłości będzie lepiej i zasadniczo mam taką nadzieję. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

3 lata temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

mam nadzieje ze NIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Rano przy stadionie przytrafiła się stłuczka 3 autek. Nieuwaga i pośpiech ?

Wiesz ile stłuczek wczoraj widziałem, i też mam o każdej pisać i zakładać osobny temat? Ludzie litości !!! Czy Wy się pozamienialiście na rozumy z kosmitami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Jeszcze im mało, fakt rozumiem żeby zarabiali marne groszę, ale obi biorą po kilka tysięcy i to jest za mało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Autor: marcin135 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-05-07 19:18

A propos. Siedziałem od czwartku od 8.00 do poniedziałku (dzisiaj) do 16.00 w pracy więc ciągle abym był ciągle na 100% obrotach. Ja też czasami muszę odpocząć więc proszę się nie dziwić, że czasami chciuałbym się przespać pół godziny - i nie mówcie mi, że sam chciałem te dyżury - nie ma kto pracować i tak zostało przydzielone - a to że nie ma komu pracować to już nie moja wina!!!

Marcinie, nic nie mam do lekarzy, ale dyżur to chyba dodatkowe i i to wcale nie małe pieniążki...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Oczywiście, że NIE.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Wesoły Romeczku, w swoich kalkulacjach musisz już dziś dopisać 3 punkty Podbeskidziu za walkower z Zawiszą ..... i jest tych punktów 36.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Do makmarc - A niby o czym synku chciałeś pisać? Po to jest forum, każdy temat dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Synku??? Hehehe zabawny jesteś :] O co Ci chodzi? No zastanów się po cholerę zakładać taki beznadziejny temat, no po co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Dziś był materiał o wypadku na Przykoszarowej.

http://interwencja.interia.pl/news?inf=914191


Nadal, przynajmniej dla mnie, jest to szok .... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

No właśnie zarabiają po kilka tysięcy, i gdyby się to przekładało na jakość taka jak na zachodzie, w końcu na zarobki zachodnich lekarzy się powołują nasi,,specjaliści’, choć to liga nie trampkarze. (Aha żeby było jasne: liga to zachód)
Ciekawa była natomiast wypowiedź dyrektora szpitala w wywiadzie dla jednego z mediów, odnośnie tego, dlaczego pielęgniarki nie strajkują. Padła odpowiedź ze ponoć są usatysfakcjonowane poborami.( po prostu brak słów podziwu dla elokwencji)
A może nie strajkują, bo się nie solidaryzują ze strajkiem lekarzy i uważają ze ci i tak zarabiają nadto do umiejętności i tego co robią, do tego (angaż, często kontrakt, albo dwa, i dodatkowy etat w przychodni specjalistycznej, o prywatnej praktyce nie wspomnę)
Padły też pogróżki z ust dyrektora ze jak strajk potrwa jeszcze kilka dni to będzie 40 % wypłaty w szpitalu, ale to chyba dla strajkujących panie dyrektorze szpitala.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Dzięki za te linki ;] Wysłałem mu fotki :P niech cos nowy kibic wybierze:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Ale cytujac Marcina:

"Aha. Tak przy okazji. Trudno żeby ci co studiowali zarabiali tyle co ludzie po podstawówce. A do bycia strażakiem, albo policjantem za wiele nie potrzeba :P"

A parafrazujac jego inna wypowiedz:
A co Marcinie zrobisz, jak sie wszyscy policjanci zwolnia? Bo obrona przed bandytami, to troche wiecej niz malutka czesc Twojego podatku idaca na utrzymanie policji...

I tak sie mozemy licytowac do usranej smierci... jesli niektorzy nie zrozumieja, ze w tym kraju kazdy chcialby zarabiac wiecej i nikt nie jest pepkiem swiata, tylko dlatego ze ma jakis spolecznie uzyteczny zawod.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

szkoda ze nie przyjechal oczekiwany gosc,

a moze jakies fotki porobic? chetnie bym popatrzyl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Cham to istota do konca niezbadana :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

2:0 ;( GRAĆ NA CAŁEGO I WALCZYĆ DO UPADŁEGO !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Tak 1100 to gowniana pensja jak na Lomze... po prostu tragiczna... napisz w koncu jak sa platne dodatkowe dyzury. Co to znaczy ze zabraknie lekarzy jak sie skonczy zatrudnienie w kilku miejscach? Przeciez lekarz sie nie roztroi, wciaz jest ich tyle samo. Moze najwyzej niektore placowki straca racje bytu.
A co do gownianej pensji, to powiedz ile inni dostali i jakie maja zarobki... Wam obiecali w sumie prawie 100% podwyzek, ale przeciez 2x gowniana pensja, to nadal gowniana pensja prawda?
A kto tworzy te kolejki w szpitalach? Starzy schorowani ludzie, ktorzy i tak Ci nie zaplaca za leczenie, bo nie maja z czego... Przyspieszycie im przejazd na tamten swiat najwyzej, banal prawda? Zostanie z emerytur na podwyzki...

Ale wciaz nie doczekalem sie od Ciebie psilocyber odpowiedzi na pytanie, czemu wciaz pracujesz w szpitalu? Pomijajac powolanie.
I moze dorzuce jeszcze jedno. Jak sobie wyobrazasz te dalsze zarobkowanie po odejsciu ze szpitala. Tak w skrocie. Moze w koncu cos konstruktywnego sie dowiemy z tej dyskusji, poza pyskowkami.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

mieczkoś jak cie ktoś sponiewierał to idź na policję się wyżal, no chyba, że sam jesteś policjantem. uważaj z takimi oskarżeniami - to niebezpieczna zabawa. czyżbyś wiedział o jakimś przestępstwie i nie doniosłeś o tym Policji... lepiej to zrób natychmiast!!!
z tym dorabianiem to nie masz racji bo jest wiele zawodów w tym kraju, które sa odpowiednio opłacone, mimo że należą do tzw. budżetówki. nie bede przytaczał bo nikomu nie chce wytykać. my walczymy o pieniadze dla nas bo wierzymy ze sie nam nalezą. a ze tobie sie to nie podoba... trudno. wielu ludzi nas popiera, a inni rzucaja kamieniami. takie zycie.
obys byl zawsze zdrow i rodzina twoja, bo natkac sie na pacjenta z takim nastawieniem to zadna frajda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

A czym się różni specjalista od łopaty od lekarza?
To człowiek i ten drugi człowiek
Trochę pokory!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

maly912 to nick z allegro gościa który ma na sprzedasz 2 gry. W sklepach nie ma w Łomży gier na PSP. Poszukaj na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

a jak ma na imie to mozesz napisac?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

no ale ktos tu wyzej pisal ze ona jest gola, i dzieci sie gorsza jak na nia patrza, do tego pije.
O drugim dnie tej dyskusji czyli ewentualnej przedmiotowosci kobiet nie zabieram zdania. Poniewaz postacie mezczyzn sa czesto rowniez traktowane "przedmiotowo" w pismach dla kobiet i jakos nikt afery nie robi.

Jendak jesli juz chodzi o kwestie traktowania kobiet jak towar to nie zgodze sie.
Ladna twarz (nie cialo !!!) tej Pani ma tylo wywolac mile emocje u osob ja ogladajacyh i te mile emocje maja sie przeniesc na marke piwa ktora reklamuje.

A wiec nie ona jest traktowana jako towar, a tylko pomaga sprzedac towar, wiec z definicji sama nie moze byc towarem, poniewaz ona defacto sama ten towar sprzedaje.
Wiec skoro sie zgodzila, wziela za ta pokazna prowizje i jest zadowolona, to nie wiem czemu jakas pani Jakubowska czy jakos tak, ma jej tego zabraniac.
To jest jej twarz i skoro ma ochote zarabiac swoim wizerunkiem na zycie to jej prywatna sprawa.

Powinno sie rowniez grzmiec na alarm za przedmiotowe wykorzystywanie sportowcow, ktorzy sa tylo wieszakami na logo producentow, aktorow, piosenkarzy itd itd itd
Jak dla mnie to jest to problem wyssany z palca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

michael0103 Jak wchodzilem na stadion to Ulman stal na bramce i bronil! Wiec nie wiem co on dokladnie wyczynial ale w kazdym badz razie stal na bramce:P heeh a co do meczu podobala mi sie akcja jak Delta podbiegla do kibicow jak oni wieszali flage:P hehe fajnie to wygladalo jak kibice sie zerwali i zaczeli biec ku delcie:P heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Żal.pl tam sie powinna zglosic połowa forum. Lekarzom powinni dac podwyrzki.
Z tego co sie orientuje ordynatorzy zarabiaja 2400 zl. Czy to jest dużo po kilkudziesieciu latach pracy? A pozatym prawo do strajku jest zagwarantowane w konstytucji. Powiedzcie czy nie lepiej dac podwyzki ?? Kto was pozniej bedzie leczyl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

mieczkoś997: dobrze.. rządzący też muszą pewne rzeczy zrozumieć... ale z innej strony to oni w jeden dzień Polski nie zmienią.... nikt mi nie powie, że od czasu początków lat 90 do teraz się nie zmieniło.... a zmieni się jeszcze napewno.. nie mówię, że jutro... czy za rok, ale to się zmieni napewno za 5 lat, a za 10 lat napewno ludzie będą bardziej zadowoleni niż teraz. No trudno, żeby rząd dał teraz wszystkim +3000zł do pensji... musiał by na Arabie Saudyjską napaść chyba....

Ja też bym chciał iść do pracy i na "dzień dobry" dostać ze 3000zł, a po roku mieć ze 4000zł... mam nadzieję, że takich czasów dożyje. A narazie puki czasy nie są jeszcze takie super i ekstra to radze sobie inaczej: pisze programy... jak na to w pewnych okresach nie ma zapotrzebowania to naprawiam komputery... jak to nie idze jak trzeba to jeszcze sprzedaje odżywki... i zawsze można sobie poradzić.

Ja nie mówię, że Karkosik, czy Kulczyk mają tyle miliardów, a inni ludzie maja milion razy mniej... to tym bogaczom trzeba zabrać i nam dać...

Ja dąże wszelkimi sposobami, żeby być "elastycznym" i dostosować się do rynku :-) Tak, żeby zarobić a nie biadolić, że inni maja więcej....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eksperci od nawigacji satelitarnej: to mógł być zamach

Hehe Brzeczyszczykiewicz fanem to można być drużyny piłkarskiej!Ja jestem kandydatem do służby w Policji :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org