środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

NIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

Z drugiej strony jezdzac po Polsce obilo sie o uszy wiele milych slow o naszym miescie i jego mieszkancach.

Mi także i to mnie najbardziej cieszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

Ja proponuje żeby wyjechali Ci co pier... lą takie głupoty jak E=mc2

a przed wyjazdem obić po ryju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

z Łomży jak najbardziej TAT !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

Przecież działka dalej jest tych cyganów...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

Trzeba wziazc pod uwage, ze praca w szpitalu to dla lekarza nie tylko wyplata. To takze dodatkowe mozliwosci zarobkowania, ktore stracilby odchodzac z pracy. Ale nie tylko. To takze mozliwosc rozwoju zawodowego, zdobywania doswiadczenia i podnoszenia kwalifikacji, a to bardzo cenne rzeczy. Tak samo jak w przypadku nauczycieli akademickich. Zarabiaja grosze na uczelniach panstwowych, ale to dzieki nim rozwijaja sie zawodowo, publikuja prace naukowe i zyskuja prestiz, pozwalajacy im zarabiac wieksze pieniadze prywatnie. Kto zatrudni za gruba kase takiego nikomu nieznanego profesorka za gruby szmal? Ale juz taki profesor powiedzmy Uniwersytetu Warszawskiego moze sobie zazyczyc ladna sumke. I podobnie ma sie rzecz z lekarzami. Jaka praktyke i wiedze zdobedzie, przyjmujac tylko prywatnie w jakims malutkim gabineciku?

Mysle, ze takie sa powody, dla ktorych lekarze nadal pracuja w publicznych placowkach. Sa tez pewnie inne, np takie, ze nie kazdy ma glowe do interesow i potrafi sam poprowadzic biznes. Poza tym panstwowe placowki sa tez przechowalnia, dla pewnej czesci nieudacznikow, ktorzy niewiele potrafia i nie maja specjalnej checi sie rozwijac. Bo co tu ukrywac, tacy ludzie trafia sie w kazdym zawodzie i zwykle panstwowe cieple posadki sa dla nich wybawieniem.

Jesli jest inaczej, to prosze kogos kompetentnego, do wyjawienia powodow, dla ktorych lekarze od lat mecza sie za te marne pieniadze w szpitalach. Bo w powolanie, nakazujace komus 20 lat tyrac za grosze, dla dobra ogolu zwyczajnie nie wierze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

Tak jak myslalem, nie czytasz psilocyber, bo po raz kolejny sie nie odniosles... Moze ja niewygodne rzeczy pisze po prostu...
A ze masz takie a nie inne wrazenie, na temat tego kto tu siedzi... coz moze ludzie ci tylko pokazuja, ze sa inne zawody rownie wazne jak lekarz, w co niektorzy wciaz nie moga uwierzyc...
Napisales, ze na wschodzie dostali NAWET 2 krotne podwyzki.... U nas wam juz obiecali 2-krotne i z perspektywa na dalsze, a wam za malo...
Policjanci nie wyjezdzaja? Czytasz czasem prase? Policjantow juz brakuje w kazdym miescie i coraz wiecej odchodzi, a nowych etatow udaje sie obsadzic coraz mniej... Maja po 200 etatow do obsadzenia, a obsadzaja polowe. Jak juz zaczna blagac ludzi, zeby do policji zechcieli isc, to zycze ci pozniej kontaktow z takimi policjantami z pierwszej lapanki.
***** !! Przestan mi po 10 razy pisac o robolach, bo ci 10 razy napisalem juz, ze nie tyle co robole, ale czemu 10 razy tyle co oni ???
Poza tym w tym kraju lekarz moze dobrze zarobic prywatnie, ale wy uparcie chcecie zarabiac na panstwowym... bo co? Bo na prywatnym to trzeba sie meczyc, a za pierdzenie w stolek nie placa? Hipokryci. Jak wam dadza te podwyzki, to mam nadzieje, ze wam zabronia dorabiac prywatnie w sluzbie zdrowia, tak jak innym zawodom nie wolno. Sobie poszukacie wtedy innych sposobow na dorabianie... zobaczymy czy jestescie faktycznie bardziej zaradni od innych.
Myslisz ze ty sie jeden doksztalcasz i charujesz ??? Ale co ty wiesz o innych zawodach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

Zagłębie zostało mistrzem...szkoda, że Rafał nie zdobył z GKSem mistrzostwa Polski....
żeby tylko Wisła go nie zabrała, bo Rafał w takim wypadku straciłby szansę na grę w Pucharze UEFA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy nadal zagraża Łomży totalna blokada komunikacyjna?

Aha, 3 z hakiem na reke... nie to wcale nie duzo w Lomzy... drobne mozna powiedziec.... Te 3 z hakiem to oczywiscie dla lekarza bez specjalizacji. Powiedz mi, bo szecze pisze, ze sie nie orientuje, co taki lekarz bez specjalizacji moze robic? Na 3 z hakiem w innych zawodach, to trzeba sporo umiec i to juz konkretnych rzeczy, a nie swiezo po studiach praktyki nabierac.. Wiec pytam, jak to jest z lekarzami?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org